Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.32 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ulubione Gry
No to teraz ja:
1.Grand Theft Auto IV-nie mogęa się tu znale?c inna gra.świetna grafika,możliwości,możliwości i jeszcze raz możliwości.Gry w kr?gle wymiataj? tak samo jak opcje z komórk? ,jak zmienianie tapety i dzwonka ,czy możliwo?c korzystania z neta i oglądania telewizji.Po prostu ta gra jest cudna.U kolegi gra?em na X360 niedługo jak nowego kompa dostan? to sobie u siebie pogram.
2.Assassin's Creed-nie gra?em ale sądzęc po waszych "opowie?ciach" jest to gra genialna.Tak samo wynika z CD-actionowego konkursu gra roku czy coś w tym gu?cie ,gdzie wyprzedziśo GTA IV o bodajrze kilka głosów i zaj??o pierwsze miejsce.
3.Tu się długo zastanawia?em-napewno gdy dostan? nowego kompa pozycja wzbogaci się o coś lepszego.Póki co na trzecim miejscu l?duj? ex eqo:Ultimate Spider-Man i The Punisher.USM cenię za komiksowy klimat i dobr? zabaw?.Punishera przeszedłem i powiem ,że na serio na poziomie.Nie zrobili crapa a naprawdę dobr? gr?.
EDIT:Jeszcze na pewno zmieni się po premierze Assassins Creed 2.
Odpowiedz
A teraz lista moich 3 ulubionych gier.

1.Wied?min-Gra na podstawie prozy Sapkowskiego.Klimat jak z książki(Kto czytał ten wie.Ja czytałem.)Walki z przeróżnymi przeciwnikami.
świetny soundtrack zas?uguje na uznanie.

2.Assasin's Creed-Super gra.Mo?liwo?? wspinania się prawie po wszystkim.Zabójstwa,grafika efektowne combosy.Gdyby nie powtarzalność misji i kilka ma?ych błędów gra była by idealna.Z niecierpliwością czekam na AC 2.

3.Tutaj było trochę trudno mi wybrać z wielu gier w które gra?em,więc dałem mała list? gier.
SW Battlefron I i II
SWAT 4
GTA SA i VC(4 na razie nie mam)
Gears of War 1 i 2
RE 4
Najlepsza sygnatura to ta której nie widać.

Zapraszam na forum o grach i nie tylko
http://www.gamecorner.pun.pl/forums.php
Odpowiedz
U mnie lista wygląda tak:
1. Final Fantasy VII- Jak dla mnie gra idea?. Jak na tamte czasy świetna grafika, wspania?a (nawet jak na dzisiejsze czasy) muzyka, wyraziste postacie, no i taka popl?tana ale bardzo dobra fabuła.
2.Gothic I-III - Jeden z pierwszych Rpg w jakie zagrałem bez nudy. Kiedy? ten rodzaj gier mnie nudziś. Po tej serii to się zmieniło, szczególnie podobała mi się fabuła która naprawde wciąga.
3.Assassin's Creed-Wspania?a grafika i muzyka. Do tego akcja umiejscowiona w moich ulubionych czasach. No i intrygująca fabuła sparawiaj? że ze zniecierpliwieniem czekam na cz??c II.
A gry które również lubię to:
-Wied?min
-Stalker Shadow of chernobyl
-F.E.A.R
-Fable I-II
-Marvel ultimate alliance
-Ultimate Spider-Man
-Star wars knight of the old republic (obie części ,acz lepsza wydaje mi się pierwsza).
Odpowiedz
1. The Elder Scrolls: Oblivion - wspania?a gra, pełno questów, świetna grafika, dużo umiejątności, czarów, rodzajów or??a, pancerza...i jeszcze więcej;).

2. Knights Of The Old Republic - mniej więcej tak samo jak przy Oblivionie - zdecydowanie najlepsza gra z uniwersum Star Wars.

3. Syberia - zdecydowanie najlepsza przygodówka jaka powstała.
"With great power comes great responsibility."
Odpowiedz
1.Gothic-ze wszystkimi częściami
2.UMSPM
3.Total Overdose

----<<<POZOSTA?E>>>----

4.Need For Speed Carbon
5.Transformers The Game
6.SWBT II
7.Iron Man
8. SPM 3
"A long time to POWER of the Decepticons"
"This Power, Venom. It's for you"

"Time to reactivate of new Deceptcons"
Odpowiedz
1. CS
2. PES na pieni?dze z dużo słabszymi kolegami
3. Zdecydowanie trafia tam seria Devil May Cry:)

kolejność niekoniecznie odpowiada temu jak bardzo co lubię, po prostu w tego typu rzeczy gram najczęściej
Odpowiedz
0ti, w które Devile gra?e?? Ja w 3ke, bardzo fajna, który styl walki preferowaće??
Odpowiedz
Obecnie gram w 4, 3 już czeka na odpalenie a wcześniej gra?em troszk? u kuzyna bo mój komp nie dawał wtedy rady takim rzeczom, 1 i 2 zdecydowanie będą przechodziś na XBOX bo jad? do brata na wakacje w najbli?szym czasie. Widzę po 4 że reszta nie może był gorsza skoro ta jest taka ?atwa:PA powiedz mi jeszcze czy w każdej części Dante tak mało kombosów ma ?
Odpowiedz
Wiesz samych combosów to też troszki zależy od stylu(wypowiadam się o 3ce bo w niż aby gra?em).
Ka?da bro? ma swoje ciosy, dodatkowo styl może coś dodac, np. w 3ce swordsmaster dawał dodatkowe combosy, a gunslinger pozwalał bawił się broni? paln?. Nie wiem jak w 4 ale w 3 mogęe? prze??cza? z broni na bro? podczas walki więc mogęe? urozmaicał ciosy.
Odpowiedz
Tutaj też można prze??cza?, dopiero teraz znalazłem parę nowych zabawek jak np Gilgamesh czy Lucifer :>
Odpowiedz
Bez argumentów na szybkiego - mój top 10:):

1. Gothic 1,2,3
2. Spider-Man: Web Of Shadows
3. X-Men: Wolverines Revenge
4. Silent Hill: Homecoming
5. Assasins Creed
6. GTA 4
7. Prototype
8. Prince Of Persia
9. The Sims 3
10. Crysis
Odpowiedz
1.Crysis i USM. Ta pierwsza za grafik?, ta druga za grywalność.
2.Call of duty 4:MW i SM3:TG. Pierwsza za fajny singiel i wciągające multi, druga za grafik?.
3.Hitman:Blood Money i Hitman:Silent Assasain. Obie wciągaj?, są nieszablonowe i mają fajn? graf?.
Odpowiedz
Mój ranking urós? do 6 ulubionych gier, ponieważ doszły jeszcze produkcje z PS3.
1.Batman: Arkham Asylum(PC)------Piękna dla oka, ogromnie wciągająca i dająca niesamowite przeżycia gra z moim ulubionym obok Spider-mana bohaterem komiksowym - Batmanem.Gra jest naprawdę świetna.Przyt?aczający klimat Arkham, prosty, a jednocześnie widowiskowy i dający ogromn? frajd? tryb walki to tylko niektóre plusy gry.Mi utkwi?y w pami?ci także niesamowite starcia z bossami oraz wgniatające w pod?og? halucynacje Scarecrowa.Efektem mojej gry w Arkham Asylum były 2 zarwane noce.Kolejna ogromna zaleta to tryb ?owcy.Eliminacja zbirów po cichu to mój ulubiony patent w tej grze.Z pewnością wróc? do tej gry jeszcze nie raz.Ocena gry to 100%!
2.Tu miałem ogromny problem i postawi? tutaj 2 gry.Spider-man 2001(PC) oraz Marvel Ultimate Alliance 2(PS3)---Pierwsza gra może nie jest idealna audiowizualnie, ale ma naprawdę niesamowity klimat i grywalność.Mi przypad? też do gustu Rino Romano, który podkłada? głos Spider-Manowi.Mam do tej gry WIELKI SENTYMENT i mimo, że może nie zas?uguje na tak wysok? not?, ale jednak ja daje jej 96%.
Marvel Ultimate Alliance 2 to gra na PS3.Uwa?am, że jest mimo wszystko lepsza od pierwszej części i niesamowicie się wciągnąłem grając w nią.Fajne są fuzje i zmiany kostiumów, oraz możliwość walki po jednej ze stron (Captain America rządzi)
daję mas? frajdy.Ocena gry to 91 %.Może trochę zawyżona ocena, ale mnie gra bardzo się podobała.
3.PES 6(PC)----Tu nie będą się rozpisywa?, bo w moim poprzednim poście na ten temat o tej grze mówiłem.Ocena gry to 89%.Jak na sportówk? do bardzo dużo.
<<<POZA PODIUM>>>
4.Spider-Man Web of Shadows
5.Spider-Man 3
6.Transformers: Revenge of The Fallen

Odpowiedz
Dodaje do swej listy Metal Gear Solid3.
świetna gra, nawet lepsza od Splinter Cell Chaos Theory.
Bardzo ciekawa postać, której dalsze losy s?... zagmatwane.
Ktoś jeszcze gra? w MGS'a?
Odpowiedz
Moja TOP 10 się trochę wyklarowała więc ją aktualizuj?.

1) Seria Star Wars Knights of the Old Republic
2) Wied?min
3) Seria Mass Effect (Szczególnie ME2. Wymiata.)
4) Seria Neverwinter Nights
5) Seria Call of Duty (Szczególnie CoD2 i CoD4)
6) Batman Arkham Asylum
7) Bioshock
8) Half-Life 2
9) Seria FIFA
10) Tutaj mam mocny zgryz między seri? Max Payne, a Aliens vs Predator. Kiedy? wróc? do tego punktu.
Na miejscu honorowym stawiam Planescape: Torment, ponieważ stwierdziśem, że jest to dzieńo które wymyka się rankingom.

Odpowiedz
zdecydowanie, ewidentnie GOD OF WAR 3 !! to co się dzieje w full hd na 50 calach to jest rze?nia niesamowita. cała trylogia jest zajebista ale 3 wymiata naprawdę, graficznie na bank nic jej nie pobije przez najbli?sze 5 lat. również seria Devil May Cry mnie podnieca. jako 3 gr? dam PES lub FM, co roku się zmienia wersja aczkolwiek jest to u mnie standardzik.
Odpowiedz
Na Xboxie 360
-Burnout Paradise
-Fallout 3
-Forza Motosport 2
-Gta IV
-Gta:Episodes from Liberty City
-Halo 3
-Halo ODST
-Marvel Ultimate Alliance
-The Orange Box
A ze starych tytułów:
-Beneath a Steel Sky
-Cannon Fodder
-Day Of The Tenatacle
-Eartworm Jim
-Eartworm Jim 2
-Maniac Mansion
A z ma?ych gier:
-GeneRally
-Hamsterball Gold
-Plants vs Zombies
-Sumotori
-World of Goo
Odpowiedz
1.Battlefield Bad Company 2
-To czego się tam do?wiadcza te eksplozje walęce się budynki, niesamowite!
2.Bayonetta
-Bardzo sexi bohaterka, chyba najwiekszy wachlarz kombosów w slasherze ;P
3.Resident evil 5 Z?ota Edycja
-2 dodatkowe aczkolwiek krótkie ale za to fajne kampanie oraz tryb Mercenaries reunion i 8 nowych postaci wymiata!
Odpowiedz
Może przyszedł czas, żeby uaktualni? moją list?:P
więc:
1. Assassin'S Creed II & Batman: Arkham Asylum. ACII uważam za jedn? z najlepszych gier wszech czasów. Fabu?a jest imponująca, walka, zabijanie, grafika, tak jak w poprzedniej części stoj? na wysokim poziomie. Umieszczenie w grze takiej postaci, jak Leonardo Da Vinci jest także plusem ( może dlatego, że bardzo lubię histori?). Nie spodobało mi się natomiast zakończenie, które było mocno przesadzone, oraz to, że przez całą gr? wygląd uleg? zmianie tylko kilku postaciom. Jak już jestem przy wyglądzie to sam Ezio od tej strony mi się spodobał. Dużo by tu jeszcze wymienia?, dlatego przejdęmy do Batmana: Jedna z nielicznych gier, która na podstawie komiksów się uda?a. Kapitalny system walki, grafika, wygląd postaci: Batman, Joker, no miód:DZ niecierpliwością czekam na jesie?, bo przecież wtedy planowane jest wyj?cie sequela.

2. Call of Duty 2 Multiplayer. Gram prawie 3 lata, teraz już coraz rzadziej i nie tak nałogowo jak chociażby rok temu. Drugie miejsce, bo wciągnąła mnie na tak długi czas i pewnie jeszcze trochę pogram, pozna?em przez niż fajnych ludzi, z którymi normalnie utrzymuje kontakt itd. jak to w esporcie bywa:P

Trzeciego miejsca nie wybraćem, bo nie mogęem się zdecydować, a są to takie tytuły jak: Assassin'S Creed, Grand Theft Auto IV, Pro Evolution Soccer 2010, Collin Mcrae: DIRT 2, Spider-Man 3, Ultimate SM, Call of Duty 4, Crysis, MOH: Airborne, Gothic III.
Odpowiedz
TOP 10 (PC)

1.Batman Arkham Asylum -świetna oprawa audiowizualna, bardzo dobra fabuła, ciekawy system walki itp.
2.Assassin's Creed -znakomita fabuła i klimat średniowieczny. Dobra grafika to także atut tej gry.
3.Spider-Man Web of Shadow -ciekawa i spójna fabuła, ?atwa i przyjemna.
4.Tomb Raider Underworld - znakomita oprawa audiowizualna, dosy? ciekawa fabuła.
5.X-Men Legends 2 -mam do tej gry sentyment. Jest ona już stara aczkolwiek ciągle do niej wracam - ma spójn? fabułą, jest przyjemna, ?atwa no i nawet niez?a grafika (jak na tamte czasy).
6.Marvel Ultimate Alliance -dużo herosów do wyboru, świetna fabuła i grafika.
7.Spider-Man 3 -świetna grafika, nawet spójna fabuła, potrafi wciągnął.
8.Spider-Man Friend of Foe -cenię w niej możliwość kontrolowania zarówno jak i bohaterów (Spidey, Blade, Silver Sable) jak i złoczy?ców (Dr Ock, Green Goblin, Lizard)
9.Worms 4 -kolejna gra do której mam sentyment :D. Uwielbiam w niż gra? po sieci z kumplami i to jest w niej najlepsz? zalet?.
10.Prince of Persia -dobra oprawa audiowizualna, fabuła również jest niczego sobie.

TOP 3 (PS3)

1.Uncharted Drake Fortune -zajefajna grafika, muzyka, fabuła i grywalność
2.Spider-Man 3 Collector's Edition -to co u góry + możliwość grania New Goblinem
3.Star Wars Force Unleashed -bardzo dobra fabuła, grafika - ogólnie dobra gra.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości