Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.32 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Star Wars: The Force Unleashed
W tym temacie piszemy o nowej grze twórców Lucasarts. Star wars The force Unleashed ta gra moim zdaniem jest wysmienita. Tu macie trailer do tej nowej gry Sw http://youtube.com/watch?v=HfdifzbRP-U

I rise, you fall
Odpowiedz
Gra sie zapowiada bardzo dobrze.
Jest ona wazna, nie tylko z powodu mocy czy grafiki, ale przede wszystkim dla tego ze dowiemy sie konkretnie co sie dzialo w Imperium miedzy EIII a EIV.

Mam pytanie, skoro jestesmy uczniem Vadera, to dla czego walczymy z Stormtrooper'ami?
Odpowiedz
To proste Rev ;)
Ten uczen nie jest ""oficjalny" tzn. Palpatine o nim nie wie, i raczej reszta Imperium tez ;-)

Gra sie zapowiada swietnie, jesli chodzi o fizyke i grafe. Podobno ma miec zaskakujace zakonczenie ( obstawiam powrót ucznia na light side i skrycie sie ;-))
Nie podoba mi sie naomiast "uclonewarsowienie" te gry. Czyli to fruwanie 400 metrów i takie tam.
Odpowiedz
Mnie w tej grze najbardziej nie podoba sie, ze nie wyjdzie na PC. No cóz za bardzo sobie nie pogram bo nie mam zamiaru kupowac konsoli. Ciekawy tez jestem jak beda wygladac pojedynki na miecze swietlne. Jak na razie filmiki promujace gre pokazuja niemal wylacznie uzywanie Mocy, a wyraznie unikaja pokazania walki na miecze.

Odpowiedz
Gra pozamiata, to juz mozna stwierdzic. Fizyka jest po prostu genialna. Z grafika jak bedzie jeszcze nie wiemy, bo te filmiki z gameplayu, ktore byly prezentowane, mogly zostac nieco podrasowane. Jednak i tutaj na pewno nie bedzie zle. Jak tylko bedzie mozliwosc, to skladam preordera na PS3, a jesli bedzie to i na edycje kolekcjonerska. Bardzo czekam na te gre. Jednak nie podoba mi sie trzymanie miecza - dlaczego odwrotnie? Nie moge tego zrozumiec...
Odpowiedz
Wookie,Mar 18 2008, 10:58 PM napisał(a):Mnie w tej grze najbardziej nie podoba sie, ze nie wyjdzie na PC. No cóz za bardzo sobie nie pogram bo nie mam zamiaru kupowac konsoli. Ciekawy tez jestem jak beda wygladac pojedynki na miecze swietlne. Jak na razie filmiki promujace gre pokazuja niemal wylacznie uzywanie Mocy, a wyraznie unikaja pokazania walki na miecze.
Zgadzam sie z toba, i równiez jestem ciekaw, walk na miecze, bo w koncu powiedzmy szczerze, to jest to co Jedi/Sith lubia najbardziej;)

Mnie sie nie podoba to ze uzytkownicy mocy staja sie powoli bogami. Wszystko moga rozwalic, podniesc biednego sztormiaka, który gówno zarabia, i cisnac nim w TIE fightera. Ma to swoje uroki ale zeby w nastepnym Jedi Knighcie nie mozna bylo podniesc wiezowca czy cos;)

Swoja droga o co biega z 3maniem miecza tylem, ee to troszke nie Star Warsowe, raczej do Ninja-style pasuje.

PS. Zesralem sie ze smiechu jak na Hot News na Hyperze, uslyszalem wymowe lektora, "Dart Wader":D
Odpowiedz
Revan,Mar 27 2008, 07:33 PM napisał(a):
Wookie,Mar 18 2008, 10:58 PM napisał(a):Mnie w tej grze najbardziej nie podoba sie, ze nie wyjdzie na PC. No cóz za bardzo sobie nie pogram bo nie mam zamiaru kupowac konsoli. Ciekawy tez jestem jak beda wygladac pojedynki na miecze swietlne. Jak na razie filmiki promujace gre pokazuja niemal wylacznie uzywanie Mocy, a wyraznie unikaja pokazania walki na miecze.
Zgadzam sie z toba, i równiez jestem ciekaw, walk na miecze, bo w koncu powiedzmy szczerze, to jest to co Jedi/Sith lubia najbardziej;)

Mnie sie nie podoba to ze uzytkownicy mocy staja sie powoli bogami. Wszystko moga rozwalic, podniesc biednego sztormiaka, który gówno zarabia, i cisnac nim w TIE fightera. Ma to swoje uroki ale zeby w nastepnym Jedi Knighcie nie mozna bylo podniesc wiezowca czy cos;)

Swoja droga o co biega z 3maniem miecza tylem, ee to troszke nie Star Warsowe, raczej do Ninja-style pasuje.

PS. Zesralem sie ze smiechu jak na Hot News na Hyperze, uslyszalem wymowe lektora, "Dart Wader":D
W kilku kwestiach musze sie zgodzic.
Po pierwej: racja, zarówno w clone wars, clone wars 3d i FU mamy do czynienia z "syndromem power rangers" w SW...takie przebajerowanie...jakby to takiego jedi wogóle sie zabic nie dalo...

Po drugie...walka mieczem...czy ja wiem...lubie taka róznorodnosc :D
Odpowiedz
Z cala pewnoscia to bedzie hicior i to wielki. Technologie uzyte w The Force Unleashed (m.in Euphoria, DMM) zadbaja o odpowiedni odbiór gry, wszystko bedzie ladnie pekac i latac gdy tylko uzyjemy mocy, no i tak ma byc. Poza tym pokierujemy mrocznym uczniem Dartha Vadera. Jedyne co mnie troche martwi to spora ilosc platform docelowych (7 tak dokladniej) miejmy nadzieje, ze nie ucierpi na tym sama gra.

BTW Wlasnie troche dziwi mnie brak wersji na PC. Dla mnie to w sumie i tak malo istotne, jesli juz zagram to na konsoli. Mimo to dobrze by bylo gdyby nowy SW trafil do szerokiej grupy graczy, im wiecej osób bedzie moglo zagrac tym lepiej.

-> http://www.petitiononline.com/g5d4iu5f/petition.html <- petycja o SW: TFU na PC.
"You're good... but me, I'm magic"
Odpowiedz
Podpisalem sie pod ta petycja, ale watpie zeby cos to dalo. Niemniej jednak z mila checia zagralbym w ten tytul na PC, poniewaz od czasu Empire At War (2006) nie pojawila sie zadna POWAZNA gra Star Wars na piece. Lego Star Wars pomijam bo mimo, ze jest to niezly tytul to nie podchodzi pod miano powaznej gry.

Odpowiedz
http://pl.youtube.com/watch?v=gWnQ3o1QNdc -> ponad 7 minutowa prezentacja Star Wars: TFU w wersji na Wii, PS2, PSP i DS. Po 7 latach na rynku PS2 nadal walczy, niesamowite :D
"You're good... but me, I'm magic"
Odpowiedz
Tylko dlatego, ze wersje nowych gier na PSP sa identyczne jak na PS2.

Odpowiedz
Szkoda, ze nie zrobili tej gry na PC.
Tez podpisalem sie pod petycja.

Znajometr v2

Money. I like to
swim trought it
and throw it in the air and have
it hit me on the
head! Quack!
Deadpool
Odpowiedz
Ja mam ta gre na PS2. I Musze powiedziec ze nie wciagnela mnie tak bardzo, tydzien temu przeszedlem 2 czy 3 pierwsze misje i od tego momentu do niej nie usiadlem. Oczywiscie bede chcial ja skonczyc zeby dowiedziec sie co dzialo sie miedzy EIII a EIV. W pierwszej misji gramy Vaderem, to taka wiadomosc dla tych co lubia ta postac. I zakonczenie juz znam, ale nie bede zdradzal bo moge komus popsuc zabawe.
Odpowiedz
A jak tak gra prezentuje sie na PS2? Bo na pewno pod technicznymi wzgledami jest okrojona jesli porównywac ja z wersja PS3 czy Xbox 360 (grafika, silnik fizyki). W SW FU nie gralem, ale czytajac i ogladajac jej recenzje zauwazylem, ze nie zostala przez recenzentów przyjeta ze szczególnie duzym entuzjazmem. Owszem chwalona jest za fizyke, grafike oraz fabule ale ganiona za problemy z dzwiekiem, krótkosc, liniowosc. Ponadto sam zauwazylem po filmikach, ze uczen Vadera jest zdecydowanie za silny. No bez przesady, ale przesuwanie Moca niszczycieli i te wszystkie wyskoki z wiszeniem w powietrzu i przecinaniem ATST na pól sa lekka przesada. Wyglada to jak Devil May Cry (tyle ze tam pasuje).

Odpowiedz
A Darth Vader jest slabszy w pierwszym poziomie (chodzi mi o moc) od swojego ucznia?? Jesli tak to dla mnie jest to co najmniej dziwne ;) . ,,Uczen przerósl mistrza..." Jesli tak jest to jestem zawiedziony :lol: , bo jestem wielkim fanem Dartha Vadera!!!
Odpowiedz
Jeszcze denerwujaca jest troche walka mieczem. Czasami gdy chcemy wykonac jakas kombinacje to nawet w nikogo nie uderzamy tylko tniemy powietrze. A grafika nie wyglada zle na PS2, ale o róznicach nie moge napisac bo nie widzialem wersji na Xbox i PS3.
Odpowiedz
Ja sie niestety troche zawiodlem. Zagralem co prawda tylko w demo na PS3, ale nie powalilo mnie. Fizyka miazdzy, to fakt. Uzywanie mocy rowniez jest bardzo fajne, ale kurde nie ma tego czegos, co by mnie przyciagnelo. Po wejsciu do tego hangaru i pozabijaniu wrogow mialem ochote wylaczyc. Bawilem sie niezle, ale NIC nie trzymalo mnie dluzej przy tej grze. Skonczylem demo z przyzwoitosci. Po dwoch dniach wlaczylem jeszcze raz, zeby zobaczyc czy znow bedzie tak samo. I niestety znow. Nie skonczylem juz dema za drugim razem. Wylaczylem i usunalem. Nie wiem co o tym myslec, grze nie mozna wiele zarzucic, poza sredniawa jak na dzisiejsze czasy grafice, ale jednak to nie to. Czegos tam brakuje. Force Unleashed nie zasluguje na miano nastepcy Jedi Knight.
Oczywiscie to co pisze powyzej to tylko opinie po demie. Choc pelna wersja podobno rowniez nie zachwyca. Ot, po prostu niezla, solidna gra, z genialna fizyka.
Powiem jeszcze tylko, ze ja uwielbiam gry Star Warsowe (Jedi Knighty, KotORy, Battlefronty), wszystkie mi sie podobaly. A tutaj demo SW:TFU tak mnie zniechecilo, ze nie zdecydowalem sie kupic pelnej. A to cos znaczy.

Za to wersja na PSP jest podobno calkiem, calkiem, a moze nawet i lepiej. Jeszcze przyjrze sie temu blizej i jesli bedzie duzo pozytywnych opinii to zdecyduje sie na wersje na PSP. Tym bardziej, ze na PSP w tym momencie nie ma niestety w co grac, a Force Unleashed dostarczy mi te kilka godzin rozrywki.
Odpowiedz
Powiem wprost w ta gra ma mało wspólnego ze Star Wars, mocy najwidoczniej nie jest z tą gr?. Największym minusem samej gry jest fabuła, wyssana z palca i tak niewiarygodna że cię?ko zaliczy? ją do kanonu historii Star Wars. Poza tym w grze często wracamy po kilka razy do tych samych lokacji, monotonne to trochę. Do samej grafiki sie nie czepiam ale lepiej niech już za następny Jedi Knighty czy KotOR
Odpowiedz
Scarlet Spider,Jan 22 2009, 11:25 PM napisał(a):Powiem wprost w ta gra ma mało wspólnego ze Star Wars, mocy najwidoczniej nie jest z tą gr?. Największym minusem samej gry jest fabuła, wyssana z palca i tak niewiarygodna że cię?ko zaliczy? ją do kanonu historii Star Wars. Poza tym w grze często wracamy po kilka razy do tych samych lokacji, monotonne to trochę. Do samej grafiki sie nie czepiam ale lepiej niech już za następny Jedi Knighty czy KotOR
A jednak fabuła tej gry jest kanoniczna. Mnie tam się podobała.

Odpowiedz
Hmmm...fabuła jak dla mnie na 5+ bo niez?a, intrygująca, choć było kilka zgrzytów.
I choć starkiller w zakończeniu ciemnej strony wygląda bosko, to samo zakonczenie to ?enua. Tym razem Light rox :D
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości