Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.32 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Star Wars: The Force Unleashed
Powiedzialbym, ze standard jak na wspólczesne gry akcji.

Odpowiedz
' napisał(a):Powiedzialbym, ze standard jak na wspólczesne gry akcji.

Nie wiem czy dla ciebie standardem jest to, ze gra zajmuje prawie 25 gb.
Najlepsza sygnatura to ta której nie widać.

Zapraszam na forum o grach i nie tylko
http://www.gamecorner.pun.pl/forums.php
Odpowiedz
Eeeee....nie sa takie zle te wymagania. Mój komp powinien podolac wyzwaniu :new_goblin:. I fakt....25GB to nie jest juz tak duzo jak na dzis.
Odpowiedz
' napisał(a):Nie wiem czy dla ciebie standardem jest to, ze gra zajmuje prawie 25 gb.

Jak musisz sie buntowac to prosze bardzo, ale prawda jest taka ze sa takie magiczne tendencje, ze stopniowo nowe gry zajmuja co raz wiecej miejsca tak samo jak to, ze maja co raz ladniejsza grafike czy lepsza animacje i to bez wzgledu na to co dla ciebie stanowi standard.

Odpowiedz
No ja wlasnie jestem w posiadaniu tej gry i nie ukrywam tego, ze gra jest SUPER ;D Zdziwilo mnie to, ze na moim kompie dziala i to nawet dosyc plynnie.

Mój Komp Proc. Dwurdzeniowy Intel core 2 2.5 GeForce 8600gt 256mb 2gb Ram

I rise, you fall
Odpowiedz
Zapodaj jakieś swoje screeny czy filmiki z gameplaya wersji PC. Ciekawym jak rozwiązali sterowanie i inne kwestie.

Odpowiedz
' napisał(a):No ja właśnie jestem w posiadaniu tej gry i nie ukrywam tego, że gra jest SUPER ;D Zdziwięo mnie to, że na moim kompie działa i to nawet dosy? p?ynnie.

Mój Komp Proc. Dwurdzeniowy Intel core 2 2.5 GeForce 8600gt 256mb 2gb Ram

A masz jakieś spadki FPS?? Jak Ci dobrze chodzi to mój też powinien sobie poradziś: czterordzeniowy intel core 2 quad 2,4GHz, 2gb ram i 9800gt 512mb. :rolleyes:

A sterowanie Wookie takie jest (chyba)
Klasycznie WSAD sterowanie
q-pioruny ucze?,darth vader duszenie
e-push
spacja skok
lewy mysz- miecz
prawy telekineza

Mówi? chyba, bo ktoś na forum w gry-online napisał. Sam gry jeszcze nie mam, ale już zacieram r?ce :rolleyes:
Odpowiedz
Oo, już za jakieś 2 godzinki sobie zagram!Na sam? myśl cały się trz?s? :D.Myślę, że gra będzie dorównywa? Jedi Academy, które jest dla mnie MISTRZEM jeśli chodzi o Star Warsowe gry.
Mój Komputerek chyba też uciągnie gierk?:

Microsoft Windows XP Service pack 3
Intel Core 2 Duo CPU E8400 3.00GHz
2 Gb RAM
Karta graficzna NVIDIA GeForce 9800 GT

Odpowiedz
Jeśli chodzi o możliwości z moc? to na pewno dorówna,a nawet przewyższy:PAle co do dueli, a nawet samych, zwykłych ataków mieczem to niekoniecznie:P

Edit: Ja niedługo też będe miał TFU na kompie. Postaram się dał jako taką recenzj? na temat gry:POczywiście, jeśli komfortowo sobie pogram.
Odpowiedz
Wczoraj skonczylem gre i moja opinie moge wyrazic w jednym zdaniu:Gra jest tak niesamowita, ze ciezko sie od niej oderwac!
Wspaniala grafika, lokacje wygladaja naprawde pieknie.Oddaja w pelni klimat starej trylogii Star Wars.Bardzo dobrze zostaly podlozone glosy postaci.Pokochalem postac Starkillera.Zaluje, ze nie zostanie ukazany w zadnym filmie.Ma bardzo duzy potencjal.Fabula gry takze wciaga od samego poczatku.Bardzo widowiskowe combosy, rzucanie rzeczami, stormtrooperami na wszystkie strony sprawia taka frajde jak gra w PinBalla ;).Mozna tez zmienic "kostium" w dowolnym momencie misji.Mozna zagrac Anakinem, Lukiem, Obi-Wanem, Mace Windu i wieloma innymi postaciami.Dla mnie jednak najwazniejszy jest Plo Koon, mój ulubiony Jedi.
Ocena?100% nie dam, bo czas gry nie jest zadawalajacy.Daje wiec 95,5% na 100%.0,5% za Plo Koona.
Goraco polecam gre wszystkim fanom Starej i nowej trylogii Star Wars.

Odpowiedz
No ja to nie jestem super zadowolony z tej gierki <_<Fabula super, ale wczesniej przeczytalem ksiazke wiec nic mnie nie zaskoczylo. Starkiller super wykreowany. Klimat tez super itp. Do grafiki tez sie nie moge przyczepic. Ale sam gameplay po paru walkach juz mi sie zaczal nudzic. Rzucanie trooperami gdzie popadnie tez juz mi sie przejadlo. W koncu zamiast sie nimi "bawic" robilem klasyczne: lighting i "gincie predko, bo chce isc dalej". Najbardziej lubilem niszczyc AT-ST kombinacja klawiszowa. Super to wyglada jak Starkiller rozcina pojazd na pól, a kierowcy spadaja na ziemie uderzeni jeszcze moca. Miecz swietlny ma duzo róznych combosów. Ja korzystalem glównie z ataku z polaczeniem miecza z lighting (wtedy miecz wygladal jakby go do pradu podlaczyl B)). Dobrze, ze dodali mozliwosc zmiany krysztalów. Udalo mi sie zdobyc nawet czarny krysztal :Dktóry w kanonie Star Wars chyba nie jest mozliwy do zdobycia. Zmiana strojów to tez mila modyfikacja, jednak rzadko z niej korzystalem. Co do niekanonicznych dodatków to nie jest zle. Pojedynek z Obi-Wanem na Mos Eisley jest bardzo widowiskowy. Szczególnie na koniec kiedy biedak kompletnie nie ma juz sil, Starkiller po prostu sie nim bawi. Misja na Hoth to misja na która czekalem najbardziej (pojedynek z Lukiem). Zakonczenie zaskoczylo mnie najbardziej. Ale nie bede tu nikomu psul zabawy. Ogólnie gra jest fajna, ale strasznie krótka (sciagnalem w którys piatek, skonczylem w niedziele) i z czasem walka mnie zaczela nudzic. Ogólnie moja ocena procentowa to: 75% Za fabule i klimat.
[attachment=229:SWTFU_20...21_44_21.bmp]
[attachment=230:SWTFU_20...28_37_20.bmp]
[attachment=231:SWTFU_20...28_47_90.bmp]
[attachment=232:SWTFU_20...32_25_79.bmp]
[attachment=234:SWTFU_20...47_35_54.bmp]
[attachment=233:SWTFU_20...38_17_59.bmp]
[attachment=235:SWTFU_20...59_19_64.bmp]
[attachment=236:SWTFU_20...21_37_15.bmp]
[attachment=237:SWTFU_20...52_51_25.bmp]
Odpowiedz
Star Wars: The Force Unleashed - przeszedlem juz na playstation 2 - gra spoko, grafika i fabula nie najgorsza.
Co do wersji na PC to jeszcze nie mialem okazji pograc, ale musze koniecznie.
Widac ze grafika jest wprost 'sliczna' postarali sie, a co do fabuly to pewnie podobna do tej z ps2.
Odpowiedz
Wlasnie 2 dni temu skonczylem grac. Gra mi sie podobala ale stanowczo za krótka. Ale tak to juz chyba zostanie, skonczyla sie era gier gdzie stawiano na fabule itp, teraz najwazniejsza jest grafika i jeszcze raz grafika :/ W przyszlym roku wychodzi 2 czesc, moze ona bedzie dluzsza.
Odpowiedz
Az tak zle nie jest. Tendencja twórców gier idzie w dwóch róznych kierunkach. Jedni robia co raz krótsze gry (Call o Duty Modern Warfare 2, SW TFU), a inni je wydluzaja (Dragon Age, Wiedzmin, X-Man Origins Wolverine - Tak jest zaskakujaco dlugi jak na zrecznosciówke).

Gram sobie wlasnie w The Force Unleashed na swoim PieCu i mam pewne spostrzezenia. Oprócz wspomnianej przez was slusznie "krótkosci" gry drazni mnie jeszcze praca kamery. Przeszedlem ostatnio Batmana i nowego Wolverine'a i te tytuly przyzwyczaily mnie do dobrego widoku którego nie musze sam ciagle korygowac, szczególnie w ogniu walki. Niestety TFU pod tym wzgledem wraca do czasów Spider-Man The Movie gdzie samemu trzeba bylo ustawiac kamere tak by widziec wiecej niz czubek glowy swego alter ego.

Pod wzgledem grafiki i muzyki naprawde nie mam sie do czego przyczepic. Muzyka pochodzi z filmów wiec jest jak zawsze w grach SW na najwyzszym poziomie. Grafika to równiez bardzo dobrze zrealizowany element. Jest szczególowa, lokacje sa zróznicowane i ciekawe (szczególnie spodobala mi sie planeta- zlomowisko - Raxus Prime).

Co do rozgrywki mam mieszane uczucia. Z jednej strony jest widowiskowa i szybka, ale z drugiej mniej plynna niz w wymienionych wyzej tytulach. Starkiller zna duzo róznych kombosów, ale ich skutecznosc psuje fakt, ze moga one zostac przerwane przez przypadkowe pacniecie nawet najslabszego wroga. Podczas walki srednio wygodne jest tez ciskanie przedmiotami poniewaz zajmuje to sporo czasu którego w ogniu walki nie mamy, a poza tym jest malo dokladne. Postac czesto rzuca nie tam gdzie chcemy. Czasem zawodzi takze rozmieszczenie checkpointów. Zdarza sie ze w przypadku smierci powtarzamy spory fragment misji (np pierwsza na Raxus Prime...).

Na szczescie te wady nie przeslaniaja calkiem rozgrywki. Jest dynamicznie, Star Warsowo, a Moc jest zaiste wyzwolona. Jest równiez klimat jednak zdecydowanie bardziej tych "nowych" SW niz "starej" trylogii pomimo wszechobecnego Imperium i paradujacych na naszych ekranach Vadera i Palpatine'a. Troche szkoda. Historia opowiedziana w grze jest niezla, ale sadze, ze niewielu zaskoczy, poniewaz wersja konsolowa jak i ksiazkowa sa na rynku juz od jakiegos czasu.

Odpowiedz
Wookie sie rozpisales :)Ale w wiekszosci sie z toba zgadzam. Kamera faktycznie fatalna. Rzucanie przedmiotami tez niezbyt wygodne (dlatego ja przede wszystkim uzywalem tylko Force Push i Lighting). Fabula tez niczego nowego nie wniosla. Ksiazke przeczytalem, wiec.... Miejmy nadzieje, ze czesc II tez bedzie miala ciekawa fabule i chociaz w jakims stopniu naprawione te wady, które posiadala jej poprzedniczka.
Odpowiedz
Swiete slowa panowie.Ja tez licze, ze czesc druga naprawi wady czesci pierwszej i wprowadzi nowe i ciekawe elementy w rozgrywce.Ciekaw jestem tylko, jak twórcy wybrna z pewnej sytuacji.Przeciez w dobrym zakonczeniu gry StarKiller zginal, wiec musza wykombinowac cos sensownego aby wyjasnic czemu zyje.

Odpowiedz
Jesli pójsc na latwizne to mozna wmówic, ze po prostu stracil przytomnosc xD W koncu po takiej eksplozji Palpatine przezyl. To czemu Starkiller mialby nie przezyc. Ale zdziwilbym sie gdyby uzyli takiego rozwiazania. Ja bym wymyslil cos typu np. Moc przywrócila mu zycie albo sama wola zycia i milosc do Juno (w koncu na trailerze do II widac, ze panuje nad emocjami dopiero wtedy gdy o niej pomysli).
Odpowiedz
Ja jestem troche zawiedziony faktem, ze znowu ozywia sie zmarlego bohatera. Historia w TFU jest dobra jako calosc i motyw z bohaterska smiercia Starkillera byl udanym zabiegiem przywodzacym mi nieco na mysl zakonczenie Gladiatora. ;)

Odpowiedz
Zgodze sie z toba, jednak mozna sie tego bylo spodziewac, prawa marketingu sa nieublagane. Swoja droga to niedawno sam skonczylem wersje PC-owa pierwszej czesci i musze powiedziec, ze jestem bardzo kontent. Jak dla mnie, kogos kto nie jest wytrawnym i doswiadczonym graczem TFU sprawilo sporo frajdy. Jedyne minusy jakie moge wychwycic to misja ze sciaganiem moca niszczyciela (chyba z milion razy sie do tego przymierzalem) i niektórzy "bossowie" byli zbyt latwi do pokonania, liczylem na wiecej np. od Kenobiego (tu spoiler, sorry).
Odpowiedz
Ja równiez ukonczylem wersje PC i zgadzam sie z toba co do bossów. Tak naprawde to trudnosc sprawil mi tylko ten Jedi na Raxus Prime. Byla to dosc wymagajaca walka natomiast kolejne to w zasadzie spacerek. Nie mozna im jednak odmówic niesamowitej widowiskowosci. Misja z rozbijaniem Imperialnego Niszczyciela byla oryginalna i dosc pomyslowa aczkolwiek zdecydowanie zbyt zmudna. Po prostu zbyt dlugo trwa jak na ilosc (dwie) czynnosci które musimy powtarzac.

Odnosnie praw rynku to tez nie jestem wcale postepowaniem Lucas Arts zaskoczony. Gra dobrze sie sprzedala wiec inwestujemy w marke. Mialem jedynie nadzieje na wprowadzenie nowego bohatera zamiast wskrzeszania Starkillera.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości