Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.33 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obsada
Plotki chodza ze jesli dojdzie do realizacji SM 4,to juz bez udzialu Tobeya,stwierdzil on rzekomo,iz chce sie poswiecic rodzinie,niedawno dziecko mu sie urodzilo a kontrakt mial podpisany tylko na trylogie ktora byla bardzo pracochlonna.
Wiecie cos o tym? Jesli by tak bylo to kto za Tobeya? Podobno Joshua Jackson marzy o roli Parkera tylko jak sam stwierdzil jest juz za stary
Liczy sie tylko jak sobie radzisz,kiedy karta zupełnie Ci nie idzie 
Bodajze w któryms newsie na SMO bylo napisane, ze Maguire, jest zainteresowany kolejnym filmem, a w innym, z kolei, ze nie. Tak wiec co zródlo to informacja. Mysle, ze najlepiej poczekac do oficjalnego ogloszenia prac na SM4, bo jak narazie kazdy mówi za kazdym razem co innego.
Powrót jest tylko jeden i nie króla, tylko jedi.

Tobey swoja decyzje uzaleznia od udzialu reszty ekipy. A jest to dosc duzy problem bo Sam Raimi aktualnie pracuje nad Drag Me To Hell. Pózniej ma kilka innych projektów w planach. Przyszlosc jest bardzo niepewna.

Ja dziwie sie ludziom którzy nie chca grac w kolejnych czesciach flimu po którym stalo sie megagwiazda.
Bo jest prosty problem. Aktorzy nie chca byc "zaszufladkowani" i kojarzeni z tylko jednym filmem i rola - a tak sie czesto dzieje.

Tim
Ja o tym wiem ale potem czesto tacy aktorzy jesli odstapia od roli po ktorej stali sie rozpoznawani nie graja juz czesto w zadnych porzadnych produkcjach. Lepiej wedlug mnie gdyby grali dalej ta role i szukali jeszcze innych ciekawych propozycji.
Krecenie 1 filmu wymaga duzo pracy i pochlania mnostwo czasu wiec ciezko jest tak po prostu sobie wybierac co sie chce w tym zawodzie.
Slyszeliscie kto byc moze zastapi Tobeya jezeli nie to odsylam http://www.filmweb.pl/Jest+nowy+kandydat+d...a,News,id=43442
Mnie osobiscie nie przypadli do gustu, nie widzialem ich w zadnym w filmie wiec na temat aktorstwa nie bede sie wypowiadal, ale z wygladu nie pasuja mi do roli Spidera.
To juz jest pewne-Tobey i Sam Raimi beda w ,,4".Z tego co wiem, ponoc Kirsten tez miala by grac.Dalej nie wiadomo nic o zlych bohaterach.
Cytat:Z tego co wiem, ponoc Kirsten tez miala by grac.
Na razie prawdopodobne jest to, ze nie ma roli dla Kirsten :P.

Wg mnie powiinni wyst?pił

*Tobey Maguire-Spider-Man/Peter Parker OFFICJALNIE
*Kirsten Dunst-Mary Jane WatsonOFICJALNIE
*Topher Grace-Venom Eddie Brock Jr. come back powinni zrobił
*Jim Carrey-Carnage/Cletus Kasady
*J.K Simmons-JJJ OFICJALNIE WYST?PI
*Jim Carrey-Carnage/Cletus Kasady w to wątpię.Według mnie napewno będziś kolejny Goblin a nawet może 2:new_goblin::new_goblin:
Ja myśl? że w 4 nie będzie goblina, dlatego że będzie w 5 części (o ile będzie). W pierwszej części był Norman, w drugiej nie było, w trzeciej Harry więc może Sam Rami chce to ciągnął ?
Postacie Goblinów w Spider-Manie są bardzo ciekawe, więc nie kumam co wy do nich macie?Hobgoblin jest ciekaw? postacią w komiksie więc mógłby wyst?pił w 4 części...A co do aktora który mógłby go zagrał?To nie mam pojęcia...

On by się nadawał!!!

Normalnie Spider-Man 2100.:spider_lol:
Devil is carnage.
Bigg Daddy is VENOM.
AND NOW THIS...Spiderman,is SUPERHERO!!!

Wszelkie prawa autorstwa zastrzerzone.Copyright©.
Bo jak nie to wpier...!!!
' napisał(a):Postacie Goblinów w Spider-Manie są bardzo ciekawe, więc nie kumam co wy do nich macie?Hobgoblin jest ciekaw? postacią w komiksie więc mógłby wyst?pił w 4 części...A co do aktora który mógłby go zagrał?To nie mam pojęcia...
te? nie wiem a co do goblinów to troche nudno by było kolejny goblin w 4
Tak, za dużo już tych goblinów.

Maqcuin, ho ho ho, ha ha ha, boki zrywa?. Nie jesteś zabawny. Najlepiej zwi? się w k??bek i przestał spamować.

Ja osobiście nie mam nic do obsady i mogęaby się nie zmieniać, ale od pierwszej części po prostu nie mogę ?cierpie? Dunst jako MJ.
http://www.filmweb.pl/f401436/Spider-Man+4,2011

jakieś info już jest:spidey_dance:
Gdyby mieli wymienic Tobeya na kogoś lepszego to czemu nie?

Bardziej od niego mogliby wymieni? Mary Jane:P
Jakby była jeszcze żadniejsza to MJ stała by się symbolem piękności jak Lara Croft:P
A tak jest po prostu przeci?tna;)
Zgadzam sie powinni zmienic MJ, Christina Hendricks by pasowala

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości