Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.27 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spider-Man: Web of Shadows
jaruto,Nov 12 2008, 09:42 PM napisał(a):Jakby ktos nie wiedzial to jesli przejdzie sie wszystkie questy odblokowuja sie kostiumy takie jak: Ben Raily suit, Cosmic spider, 2099 armor, Iron spider and much more. Tak przynajmniej jest na konsolach ;p Sprawdzcie.
A gdzie jest dostepna opcja zmiany ich? Gdzies w menu czy standardowym przyciskiem zmiany czerwony-czarny?
Odpowiedz
Nie mam pojecia, wyczytalem na zagranicznej stronie z konsolami ;)
Jak zmodernizuje to popróbuje czy sie da w wersji PC.
Odpowiedz
Daniel121096,Nov 12 2008, 09:29 PM napisał(a):Ej, a ta gra dziala bez plyty?
Ponawiam pytanko...

Znajometr v2

Money. I like to
swim trought it
and throw it in the air and have
it hit me on the
head! Quack!
Deadpool
Odpowiedz
Roach,Nov 13 2008, 12:47 AM napisał(a):
jaruto,Nov 12 2008, 09:42 PM napisał(a):Jakby ktos nie wiedzial to jesli przejdzie sie wszystkie questy odblokowuja sie kostiumy takie jak: Ben Raily suit, Cosmic spider, 2099 armor, Iron spider and much more. Tak przynajmniej jest na konsolach ;p Sprawdzcie.
A gdzie jest dostepna opcja zmiany ich? Gdzies w menu czy standardowym przyciskiem zmiany czerwony-czarny?
Ta opcja jest dostepna jedynie na konsole Wii. Po prostu zamiast pomocników (Luke Cage, Wolverine, Moon Knight itd) zdobywa sie kolejne kostiumy. Im wiecej pajaczków sie znajdzie podczas gry, tym wiecej ma sie kostiumów. Ostatni kostium (strój Spidera który dostal od Starka) dostaje sie po zebraniu wszystkich 750 pajaczków w grze.

Szkoda jednak, ze to jest mozliwe jedynie na Wii, ja mam wersje PC i spokojnie bym wywalil tych niepotrzebnych pomocników, w zamian za mozliwosc zmiany kostiumu... Ech, móc tak pograc Spider-Carnagem xP

Poza tym, uwazam, ze gra jest srednia. 7/10, jak juz symbioty opanuja cale miasto zaczyna sie robic troche nudno. W dodatku, przeklinam ten ******** spider-sense. Wiecej mi to przeszkadzalo w grze, niz pomagalo, gdy sie nagle wlaczalo zupelnie bez powodu, kierujac kamere nie tam gdzie chcialem, przez co powstawal tylko chaos i zamieszanie. W dodatku przeszkadza mi, ze na poszczególnych bossów nie ma jakichs specjalnych sposobów, by ich pokonac, cala walka w grze sprowadza sie tylko do "podejdz blisko, zrób combo, odskocz i tak w kólko...

W dodatku, nie rozumiem, czemu nie ma opcji swobodnego zwiedzania miasta po przejsciu gry. No cóz... Czekam na "Marvel Ultimate Alliance 2: Fusion" bo na pewno bedzie 100 razy lepsze ;P
Mess with the best, die like the rest 
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=ar9m6SoNoa0 Jak zobaczylem te kostiumy to sie ciesze ze ich nie ma na PC... Slabo wykonane na moje.
Odpowiedz
wkurza mnie to ze ktos pisze ze gra ma dobre noty na pc a na x360 slabe skoro srednie ocen sa takie. X 360 : 71.4% a na pc : 53.0% to raczej swiadczy o tych wersjach ze wersja na pc jest slaba. Ja tam gram na xboxie i jest super. Na pc nie gram w prawie nic oprócz football managera i crysisa bo na konsolach gra mi sie lepiej. A w polsce wiekszosc gra na pc to ich sprawa ze wydaja w cholere na sprzet.
Back in Black [SIZE=xx-large]
Odpowiedz
Czy ktos wreszcie odpowie czy ta gra dziala bez plyty?!?!?

Znajometr v2

Money. I like to
swim trought it
and throw it in the air and have
it hit me on the
head! Quack!
Deadpool
Odpowiedz
Na 89% nie....
Odpowiedz
ja mam pytanko...

Czy orginalna wersja WoSa wspólpracuje z patchem 1.1??

Oryginal zakupilem

P.S rzadko bede na forum bo mi sie komp popsul a troche bede czekal na nowy
Odpowiedz
Powinien chodzic. Jakby nie to zainstalujesz jeszcze raz. A gdzie zakupiles??
Odpowiedz
media markt :lol:
Odpowiedz
TIGER444,Nov 14 2008, 04:48 PM napisał(a):Na 89% nie....
Na 100 % nie. Gra nie chodzi bez plyty.
Cytat:Czy orginalna wersja WoSa wspólpracuje z patchem 1.1??
Wspólpracuje, sam ostatnio instalowalem. Zdziwilem sie mocno, bo po instalacji tego patcha z 15 fps skoczylo mi do 25, ale ze wszystkimi opcjami np. chmurami wylaczonymi. Polecam go wszystkim, którym gra nie chodzi zbyt plynnie.
Odpowiedz
Jednak nie kupie WoS. Po tym co powiedzial mi Chmielek jakos mi sie odechciewa zakupu WoS :rolleyes:. Teraz wole zbierac na GTA IV B) :D.
Odpowiedz
Zal mi tej gry... takich komentów to Spider-Man 2:The Game PC nie miala. :P
Odpowiedz
Sa gusta i gusciki...
Odpowiedz
Jest juz jakas polska recenzja WoSa na PC?

Odpowiedz
jaruto,Nov 17 2008, 11:34 PM napisał(a):Sa gusta i gusciki...
I argumenty i argumenciki.
Look into my eyes, you will see what you mean to me.
Odpowiedz
Snack,Nov 19 2008, 01:30 PM napisał(a):I argumenty i argumenciki.
Co to wnosi do tematu ?
Cytat:Zal mi tej gry... takich komentów to Spider-Man 2:The Game PC nie miala.
Troche przesadzasz. Moze najpierw sam zagraj i zobaczysz, a nie oceniasz gre na podstawie komentarzy innych. Mi tam gra nawet przypadla do gustu, ale 119 zl za nia ? Nigdy wiecej...
Odpowiedz
Od razu widac, ze to zart przeciez... <_<
Odpowiedz
Mam mala prosbe: czy ktos kto ma WoSa móglby nagrac jaks filmik z gameplayu? Na przyklad jak sie swinguje po Nowym Jorku, rozwala budynki.Ja ta gra bede mógl sie pobawic niestety dopiero w mikolajki :(

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości