Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.33 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polski Spider-Man niestety zlodziej i zboczeniec..
#1
:spidey_welcome:
Byc Spider-Manem to marzenie nie jednego fana.Pewien Na100latek ma niesamowity talent do skakania i lazenia po scianach.Jednak Spider-Man uzywa swoich zdolnosci do czynienia dobra a ten nastolatek... no cóz,wchodzi do domów i kradnie... do tego... ...dotyka kobiety.Mysle ze ten chlopak powinien wykorzystac swój talent do czegos innego.Ten nasz polski Spider dziala na Slasku.Co wy na to? (te info mam z wydarzen na Polsacie.



Odpowiedz
#2
Ja bym wykorzystal ten talent do np. bronienia sie przed innymi, pomagania komus, a nie do kradniecia i...wiecie czego. Ten koles to po prostu jakis kretyn. Powinien jakos wykorzystac ten "dar" do pomagania ogolem czynienia dobra. Trzeba mu wbic do glowy kto to jest Spider-Man. Moze zrozumie i troche pomysli...
Odpowiedz
#3
Nowa wiadomosc!!! Tajemniczy Spider-Man zostal sploszony przez meza kobiety do której wkradl sie ten ziomal.Mimo to wciaz jest na wolnosci.



Odpowiedz
#4
Co za lol! rany julek!
Ja bym takie coś wyko?ystał w dobrym celu ;) np. pomaga? bym innym a nie wyko?ystywa? tego do okradania i czegoś tam.Poprostu zatka?o mnie ma talent do czegos a on to marnuje na wiecie co.KA?DY FAN CHCIA?BY BY? TAKI JAK SPIDER-Man jak bym miał takie zdolności napewno pomaga? bym ludziom broni? się itp.
Venom i Black Spiderman wymiata!
Odpowiedz
#5
Ludzie... "zdolności"? My?licie że on się przyczepia do ?cian? Po prostu jest niezły np. w parkourze, moi kumple też wchodzę na bloki. żadna nowo??, po prostu kole? wykorzystuje to do rabunków. Ameryki nie odkryliście :D
Odpowiedz
#6
mi też sie wydaje że on nie chodzi po pionowych g?adkich ?cianach:)co za zbok rajciu....
Odpowiedz
#7
to wiadomosci z plotkarskich gazet.Ludzie nie dajcie się omami?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości