Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.32 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nasza-Klasa
No QbaS, powiem Ci ze nie spodziewalem sie tego ale dla mnie na 2 fotkach podjezdzasz takim dzieckiem :P Na 1 nawet pisze ze to z przed 2 lat to rozumiem no ale wydawalo mi sie ze wygladasz powazniej :P Bez obrazy oczywiscie.
Odpowiedz
Oti, Ty takze najdoroslej nie wygladasz :rolleyes:
Odpowiedz
To dobrze, ze mlodo wygladam xP Moze takie zdjecia po prostu... Musze wstawic cos nowego.
Odpowiedz
Jak podalem link do profilu juz 3 zapra przyszly :D
Przypomnialem sobie kolejne wnerwiajace rzeczy. Po kolei:
-ankiety typu. co o mnie sadzisz? odp w komciu
-zaproszenia od fanklubów czegos, czego sie jest anty fanem(dostalem od Harego Pottera, a go tak nie cierpie)
-glupie znaczki przy imionach, nazwiskach itp
-wymyslone nazwy miejscowosci(Nibylandia <---ble)

A teraz najwiekszy przypal jaki mój profil mial:
Pewnego dnia siedze sobie na kompie i nagle tlen informuje mnie o emailu. Patrze, a tu nowa wiadomosc od nk. Za chwile druga, a tuz po niej trzecia. Mysle co jest. Wchodze na profil i faktycznie 3 wiadomosci. Otwieram i patrze zaproszenia. Zaproszenia byly od 9-cio letnich dzieci, które widzialem pierwszy raz na oczy. A laczylo je jedno. Mialy w znajomych konto Spider-man fanklub. Mozliwe iz wyslaly mi zapro, poniewaz moje zdjecie glówne to to, gdzie jestem na pól w masce. Myslalem, ze rozerwe bachory.
Odpowiedz
Gadziu napisał(a):Przypomnialem sobie kolejne wnerwiajace rzeczy. Po kolei:
-ankiety typu. co o mnie sadzisz? odp w komciu

Taa. Chyba kazda moja kumpela ma to w Galerii Zdjec :P. Jak mi sie nudzi to "zostawiam odp. w komciu" :P.

Gadziu napisał(a):-zaproszenia od fanklubów czegos, czego sie jest anty fanem(dostalem od Harego Pottera, a go tak nie cierpie)

Hah! Zbieg okolicznosci? Tez od "Harrego Pottera" ostatnio dostalem zapro. Zaakceptowalem i za godzine usunalem xD.

Gadziu napisał(a):-glupie znaczki przy imionach, nazwiskach itp

Taa. Najczesciej spotykam sie z zrobionym w kursywie napisem "VIP".

Gadziu napisał(a):-wymyslone nazwy miejscowosci(Nibylandia <---ble)

Mój kumpel tez tak mial. Mial napisane: Miejscowosc: Sierra Leone. xD

Wkurzaja mnie takie "falszywe dane". Nie moga wpisac po prostu imienia i nazwiska, normalnej miejscowosci i ogólnie swoich danych? Wpisuja jakies "VIP" i mysla, ze sa fajni. xD

Wkurzaja mnie tez jakies zdjecia na których jest napisany jakis wierszyk milosny xD. "Sklejka" kilku zdjec w jedno to jeszcze rozumiem, ale np. jakas dziewczyna 13-sto lub 14-sto letnia nie ma chlopaka i pisze na zdjeciu: "Kocham Cie. Czemu mnie nie zauwazasz"? Wkurzajace to jest :P.
Odpowiedz
Mnie dobily typy co wrzucily rodzine Corleone do Nibylandii . Tozto grzech! Powinno byc Sycylia/Nowy York .
Odpowiedz
Z ta Nibylandia, chodzi najprawdopodobniej o to, ze konto jest fikcyjne. Moze jest to gdzies w regulaminie zapisane, ze fikcyjne konta musza byc tak oznaczone.
Powrót jest tylko jeden i nie króla, tylko jedi.

Odpowiedz
no to regulamin jest lamusiarski .
Odpowiedz
Ehh, jak juz tak wszyscy daja linki to i ja pokaze swój profil

KLyYyKk!1!1!

Jak widac nie za bardzo mnie to kreci :] Jesli wchodze na nk to tylko na forum klasowe, sprawdzic czy ktos wrzucil jakas prace domowa albo cos ^^

A jesli ktos chce te arabskie znaczki, czy inne serduszka w profilu:
Start->Programy->Akcesoria->Narzedzia systemowe->Tablica znaków... (w XP ;])
Odpowiedz
Witam wszystkich,
Nie było mnie tu trochę czasu, nie zagl?dam już na SMO praktycznie wcale, bo teraz jestem w LO (to wyka?cza xD) i nagrywam swoją muz?.

Co do naszej-klasy- pomysł na serwis bardzo dobry. Go?cie za kase? Czemu nie. Jeśli ktoś jest taki głupi, żeby interesować się ludzmi którzy byli na jego koncie- to niech płaci. Ja nie zapłac?, bo mnie "oni" nie interesują. Ostatni trzej musz? mi wystarczyć ;]
Na samym początku tej "afery" nagra?em kawa?ek o owej sytuacji, sprawdzajcie:
http://ebenmme.wrzuta.pl/audio/2He9mli8sQ/...12-_nasza_klasa

Pozdrawiam.
Odpowiedz
Jak się nazywa w oryginale ta piosenka?
Odpowiedz
Eazy E ft 2pac The Game - This Is How We Do :P
Odpowiedz
A ja zapraszam wszystkich, którzy oglądaję NSM na konto tego serialu na nk: Click!

ps.Oczywiście wysyłajcie zaproszenia :rolleyes:
Odpowiedz
Pisze się konto...
Odpowiedz
Przez długi czas wzbrania?am się przed zakładaniem konta na naszej-klasie, a gdy już zało?y?am, uzależni?am się od niej. Pewnego dnia skasowałam konto i byłam z siebie bardzo dumna. Jaki? czas temu jednak zało?y?am je ponownie, a to z tego powodu, że ukończy?am właśnie gimnazjum i wybieram się od września do liceum, a że wszyscy z mojej nowej klasy mają konto na nk, to chciałam ich pozna? chociaż w ten sposób, a także mieć jak utrzymał kontakt ze znajomymi z gimnazjum.

nasza-klasa stała się elementem polskiej popkultury. To gniazdo kiczu. Ja jednak opieram się tej modzie "robienia słodziutkich fotek na nk", dlatego też nie mam żadnych zdjęć, opis jest krótki, rzeczowy, a dane jak najbardziej prawdziwe. Kto ma mnie zna?, ten zna;).

A oto moje konto (przed wysłaniem zaproszenia napiszcie z kim mam do czynienia;)):
http://nasza-klasa.pl/profile/23221721
Odpowiedz
Powiem tak:
Konto na NK mam bo szkoł? średni? i studia skończy?em jakiś czas temu...Taka forma komunikacji z kolegami i kole?ankami z byłej klasy jest bardzo dobra...nawiasem mówięc dzięki NK na przysz? rok mamy zorganizowany zjazd z okazji 10 lecia Matury...

Specjale z UK - Colossus i Juggernaut - szczegóły strona 417 post #8330
Odpowiedz
Innuendo << moje konto

Ja na naszej-klasie jestem już bardzo długi czas. Wydaje mi się, że od początku, kiedy naprawdę mało kto wiedział o tym serwisie. Z czegoś naprawdę fajnego zrobili zwykł? komercyjn? szmir?. Do tego ?atwo podebrać komu? konto, a o osobach podszywających się nie wspomn?. Denerwuj? mnie zaproszenia od kont fikcyjnych typu "grosik na szczęście" etc. Denerwuj? mnie spamerzy oraz komentarze jakiś napalonych nastolatek z linkami do ich roznegli?owanych zdjęć. Odnośnie podebrania konta, to zdarzyło się to kole?ance mojej mamy. Ktoś zrobić jej ?wi?stwo (konto ma powypisywane różne durnoctwa). Napisaća do naszej-klasy i powiedzieli jej, że konto już nie istnieje. Niestety istnieje dalej. I teraz sobie wyobraćcie...
Tony Stark
Odpowiedz
Dlatego, nie zało?y?em tam konta i na razie nie zamierzam, z tego co pamiętam, to od początku z tym serwisem były kłopoty.
Odpowiedz
a tu konto Spider-Man Online na NK: http://nasza-klasa.pl/profile/20601045

Odpowiedz
No proszę! Dość nietypowy sposób na promowanie serwisu, acz dobry:)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości