Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.32 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marvel Kolekcja Figurek
Widze, ze niektórzy zarazlili sie moim pomyslem na avatar:)
Odpowiedz
Za pewne do mnie z tym avatarem;)Ogólnie wstawiam to co ma byc nastepne w kolejnosci;)A Ty chyba te na ktore czekasz... jak zle to mow co innego sobie wymysle;)
Odpowiedz
Ja tez pochwale sie moim Red Skullem!Przez to,ze moja tez jest z 2010r. coraz bardziej staraja sie je malowac,poniewarz moim zdaniem to najlepiej pomalowana figurka jak na razie w kolekcji!Cieniowanie,dopracowanie szczególów super,super i jeszcze raz extra!:P
Zdjecia(robione telefonem):
[attachment=580:DSC00144.JPG]
[attachment=581:DSC00150.JPG]
[attachment=582:DSC00153.JPG]
Zapomnialem dodac,ze na koncu gazetki sa wycenione komisy co dawno sie nie zdarzalo!
''SZŁEM ŁĄKĄ                                                                                      
WIATER WIAŁ KWIATY PACHŁY A ONA MNIE ODEPCHŁA
WIĘC POSZŁEM DO DOMU
TRZASŁEM DRZWIAMI PIERDŁEM RZYGŁEM WYSZŁEM
I CHAMSTWA NIE ZNIESE"
Moda na suknie saga.
Odpowiedz
Zgadza sie daje te na które czekam na dana chwile, a nie wszystkie jak leca.
Morpheus to nie tak dziala z tym glosowaniem.
Beetle narazie jako jedyny jest potwierdzony, a nastepna potwierdzona postacia moze byc ktos zarówno z 2 jak i 30 miejsca na tej liscie. To tylko glosowanie fanów, które ma ukazac EM na jakie figsy najbardziej fani licza. EM wybiora wedlug wlasnego uznania 15 postaci, a nastepnie odbedzie sie rzeczywiste glosowanie na te 5 czy 3 ostatnie figurki. Warpath tez póki co moze sobie byc liderem w specialach, wiadomo czego mozemy sie spodziewac, albo Ronana albo Omegi Red.
Odpowiedz
Swietne te wasze figurki, Ghost Rider i Red Skull w jednej prenumeracie, cos czuje, ze to bedzie jedna z najlepszych paczek z figurkami w tym roku, mam tylko nadzieje, ze dojda mi te figurki cale i zdrowe, a nie tak jak w przypadku mojej Meduzy, no ale maja mi przyslac nowa, wiec jeszcze im wybacze to zbezczeszczenie takiej figurki. Szkoda tylko, ze obydwie czachy dostane najwczesniej za dwa tygodnie, kiedy wy bedziecie sie juz cieszyli z Sandmana. Ah ta prenumerata... No ale takie sa niestety uroki mieszkania w malym miasteczku, gdzie tych figurek dostac w ogóle nie mozna:(
Odpowiedz
Teraz tak sobie mysle i zorientowalem sie,ze poza Jakalem i Hydromanem(z bardziej znanych postaci)nie wydali jeszcze Owla!!!

Sorry za nagla zmiane tematu...;)
''SZŁEM ŁĄKĄ                                                                                      
WIĘC POSZŁEM DO DOMU
I CHAMSTWA NIE ZNIESE"
Moda na suknie saga.
Odpowiedz
Z indywidualnych herosów najwiecej figurek przeciwników ma Spider. Mozliwe, ze sa najbardziej popularni. Wiekszosc ma tylko najwazniejszego wroga ( np. Cap. America - Red Skull, Thor - Loki ) i moze kiedys powstana ci mniej popularni. Dlatego nie ma sie co dziwic, ze taki Owl jeszcze nie powstal.
Odpowiedz
' napisał(a):Panowie chcialbym wtracic :

KONKURS NA REPLIKE KADRU zostanie przedluzony do PO SWIETACH WIELKANOCNYCH
ze wzgledu na to ze glówna nagroda jest 120 km ode mnie i nie mam kiedy po nia jechac:)<!--sizec-->
<!--/sizec-->

Ci z was którzy jeszcze nie przesylali swoich prac moga spokojnie jeszcze zamieszczac obrazki

Over!
Wtajemniczy mnie ktos w zasady konkursu? Pewnie musialbym przeszukac caly temat zeby je znalezc;)
Odpowiedz
' napisał(a):Z indywidualnych herosów najwiecej figurek przeciwników ma Spider. Mozliwe, ze sa najbardziej popularni. Wiekszosc ma tylko najwazniejszego wroga ( np. Cap. America - Red Skull, Thor - Loki ) i moze kiedys powstana ci mniej popularni. Dlatego nie ma sie co dziwic, ze taki Owl jeszcze nie powstal.

Spider ma generalnie wiecej wrogów niz przyjaciól, ale do Capitan'a wydali takze Barona Zemo jedna z ciekawszych figurek, jest mozliwe wydanie Armina Zoli, bo cos tam z nim dzialali ostatnio jakis fanowski z twarza któregos z redaktorów wydawnictwa, model swoja droga calkiem ciekawy, no ale Owl jako glówny Bad Daredevila tez nie powinien byc tak pominiety, ale im pózniej go wydadza tym lepiej dla jego wykonania tak mysle, ale moze juz maja go w planach na ta wybrana juz 15, zobaczymy, bo do Diabelka jest zdecydowanie za malo postaci, bo chyba tylko Bullseye. Pozyjemy zobaczymy.
''Nie wszystkie prawdziwe rzeczy muszą się wydarzyć. Opowieści i sny to zwiewne prawdy, które przetrwają, gdy fakty zmienią się w pył i proch.''
Odpowiedz
Tak sobie pomyslalem czytajac gazetke z Hulka... ze jezeli pokusza sie o wydanie Kaczora Howarda kiedykolwiek... to niech wydadza i Rocket Racoon'a;)

Odpowiedz
Masz racje Morpheus nim pózniej tym lepiej!;)

A co do tego pieska to kto to jest!Kaczor Howard to jeszcze ale to gówno!:lol:
''SZŁEM ŁĄKĄ                                                                                      
WIĘC POSZŁEM DO DOMU
I CHAMSTWA NIE ZNIESE"
Moda na suknie saga.
Odpowiedz
To raczej szop a nie piesek... w dodatku szop rakietowy - jakis dziwny i pewnie zagrozony wymarciem gatunek :lol:
Cokolwiek stanie nam na drodze, jakiekolwiek bitwy będziemy musieli stoczyć wewnątrz nas... zawsze mamy wybór (...) 
To wybory czynią nas tym, kim jesteśmy i zawsze możemy wybrać to, co słuszne. (Spider-Man)
Odpowiedz
' napisał(a):Kurcze, Nie moge sie doczekac Czerwonej Czaszki

Mi w koncu doszedl Deadpool, którego dorwalem na e-bayu po dosc przystepnej cenie jak za ta figurke.

Figurka jest naprawde ekstra i w pelni uzbrojona. Nie zawiodlem sie
pare fotek: 1 2 3 4
Co do pisemka, to oczywiscie lepsza jakosc papieru (blyszczaca okladka), no i wiecej stron.

Ostatnio takze, nabylem sobie taka gablotke, która jest Mega idealna na figurki Marvela czy DC:

wiecej fotek po kliknieciu w obrazek

Jesli ktos chcialby sobie ja nabyc, to odsylam do... Lidla ^_^

Deadpool niesamowity, niezle zrobione szczególy - mieczyk pojechany ale nobody's perfect.

Gablotka za@$#^%$a.:spidey_cheers: Idealnie na figsy i reszte. Dzieki za zdjecie darth_konio':spidey_rock:
Juz szukam Lidla u nas.:rolleyes:

Odpowiedz
Dzieki i naprawde polecam ten mebelek, bo mozna porzadnie wyeksponowac figurki, filmy DVD, czy co kto lubi:)

Co do Deadpoola, to mieczyk naprawde nie jest zle wykonany na tej jednej fotce wyglada ze jest jakis dziwnie kwadratowy, ale zwazywszy na rozmiar figurki, to ta grubosc ostrza nie razi w zaden sposób w oczy.
foto

ps. Od kiedy Deadpool znaczy Masacre?? Tak przynajmniej sugeruje etykietka pod spodem. To chyba po francusku niby...
U?miech kosztuje mniej ni? elektryczno??, a daje wi?cej ?wiat?a;D
watch Knife in the water saga
Odpowiedz
Miecz jest krzywy, to raz. DP ma okropne stopy, to dwa. Dziwny ksztalt glowy, to trzy. Zbyt chudy. No i nie ma skarpety na glowie.
Kompletnie mi sie nie podoba, przynajmniej juz wiem, ze nie musze na niego czekac zeby wyszedl w Polsce.
Odpowiedz
Co kto lubi... wazne, ze mi sie podoba i sie nie zawiodlem. Na zywo wyglada bdb. Co do krzywego miecza, to odsylam do figurki Blade'a:)
Odpowiedz
Co do stóp sie zgodze, reszta? chyba z krzesla spadles. DP do koksów nie nalezy, skarpety na glowie?

Ksztalt glowy ma jak Henry. Krzywy miecz? to nie kazdy egzemplarz tak ma, a jak juz to sie naprostuje jak lufy Red Skulla.
Odpowiedz
Tego Poola, którego wrzuciles z powodzeniem mozna nazwac koksem. Ale do rzeczy:

Ta czaszka nie wyglada dobrze. Ale powiedzmy, ze to takie ujecie.

Tu dobrze widac, ze twarz jest za dluga. Dalej, stopy sa paskudne. Jego talia i klatka piersiowa sa za cienkie, szczególnie w porównaniu do bicepsów i ud, nie wyglada to fajnie. Miecz natomiast po zblizeniu nie jest az taki zly, na miniaturce zlewal mi sie palec z rekojescia. Ale tak czy tak klinga nie jest wlozona w jej srodek.

Skarpeta.
' napisał(a):Co kto lubi... wazne, ze mi sie podoba i sie nie zawiodlem.
No jasne, to jest najwazniejsze;)
Odpowiedz
Wydadza go u nas, to pójdziesz do empiku i wybierzesz sobie najidealniejszy egzemplarz, z tych idealnych. Jak nie w jednym, to w drugim na pewno bedzie. Ja niestety, kupujac na e-bayu takiej mozliwosci nie posiadam. Poza tym podobnie jest z prenumeratami..

ps. Fakt te buty ma jakies dziwaczne..
Odpowiedz
No no powiem ci darth_konio ze gablotka mnie zastrzeliles , prawdziwy wypas . Jak ja spotkam w Lidlu to chyba sie nie opre i ja kupie .
Jezeli chodzi o Red Skulla to faktycznie wersja z 2010 roku jest umiejscowiona bardziej na srodku podstawki , czaszka wyraznie ciemniejsza za to zabki bialawe w wersji z Uk (2006 r) sa zóltawe. Na cale szczescie szalenstwo wciaz swietnie uchwycone w oczach . Wyobrazam sobie jak zazarte bedzie glosowanie na figurki wydane w PL , a tak Red szybko odpadl - szkoda .
Gazetka no tu najwieksza wpadka : oczywiscie papier , brak plakaciku widocznego na zdjeciu oraz jednego z dzialu z wydania Uk lacznie cztery strony wyparowaly :(Chyba jestem za tym aby gazetki do specjali byly po angielsku .
Co do uczciwosci naszego wydawnictwa to wielki szacun dla nich , zareklamowalem telefonicznie Ultrona którego kupilem w Ruchu no i niestety skaza (zle odlany) musiala wyladowac mu na korpusie . Zapytalem czy mam ja odeslac aby mi wymienili na to Panie ze nie i wczoraj wyladowal na pólce drugi Idealny :DSzacunek i pozdro dla Nich , wiec jak R4venger masz dodatkowego Hulka to trza do nich drydnac i niech decyduja co dalej .
Sadzac po fotce to Piaskun bedzie zarabiasty :D
[attachment=585:201.jpg] [attachment=584:20100304.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości