Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.27 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marvel Kolekcja Figurek
Sentinela jak dobrze pójdzie to będziemy mieć w przyszłym roku dzięki Finsternisowi.
Ostatnio na ebayu widziałem Hobgoblina i tak mnie kusi na zakup .... eh najlepsza figurka z regularów wg mnie.
Każdy jest w stanie zmienić swoje przeznaczenie - Naruto Shippuuden rulez ! ! !
Odpowiedz
' napisał(a):Też jestem fanem X-Men, więc mała pomoc dla was, bo widzę że nie znacie wszystkich postaci X-Worldu, a lepiej byłoby nie przegapił nikogo. Tak więc, oto postacie które powinny znależę się na waszej półce jeśli jesteście X-fanami:

PS
Do DC jest osobny temat.
:blink:
Rozumiem że X-meni są zaznaczeni X Jeśli tak to na tym obrazku jest mnóstwo błędów Proponuje zapozna? się z choćby z Wikipedi? na temat X-men'ów
Odpowiedz
' napisał(a)::blink:
Rozumiem że X-meni są zaznaczeni X (...)

S?abo rozumujesz ... X-sami zaznaczone są figurki które już pojawiły się w polskim wydaniu
Odpowiedz
' napisał(a):Proponuje zapozna? się z choćby z Wikipedi? na temat X-men'ów

Jakbył choćby przeczytał wcześniejsze posty, to był wiedział żeby nie zarzucał mi kto należy do X-świata. Klim dobrze rozumuje.
PS
Komiksy są wiarygodniejszym ?ród?em niż Wikipedia. Naprawd? nie czytasz wcześniejszych postów, bo na podstawie samego mojego skanowania komiksu już powiniene? się domyśleć, by nie odsy?a? mnie z uzyskiwaniem wiedzy na wikipedi?.

Do wszystkich, którzy mieli dłuższ? przerw? od pisania w tym w?tku:
Przeczytajcie wszystkie posty od swojego ostatniego wpisu w tym temacie, zanim napiszecie jakiegoś babola.
Odpowiedz
http://th.interia.pl/30,b3382265d4346937/All.JPG

Nie wiem czemu ale nie mogę wrzucił zdjęcia więc zapodaje link

A tak w ogóle to pora abym zamówił sobie wreszcie Apokalypse skoro tak lubię X-ludków:P
Odpowiedz
Kilka osób ma sentyment do X- Men z czasów TM- Semic i dlatego zbiera ich figurki. W końcu to była najbardziej znana grupa w tamtych czasach. Zresztą wymienione przez deamona na obrazku X - Ludzie to nawet nie wiem czy jest to 50 %. Przez tą seri? przewin??o się tyle postaci, że jeszcze wielu ich figurek się doczekamy.
Odpowiedz
To są tylko wydane i dot?d potwierdzone postacie, wiadomo że do 350 numeru trochę ich przybędzie:)
Dlatego głosujcie na superherofigurineforum, bo już pozostały tylko 3 dni. 10 na ponad 40 osób odda?o głosy? Nie wierz?, że nie chcecie decydować o tym jakie postacie mają się pojawił w tej kolekcji. Oczywiście im więcej z X-World tym lepiej ;P

Nasze TOP3 do 161-180 póki co:
G?osowali: ABOMINATION, bethrezen, bogi1, Chester, darth_konio, deamon, Finsternis, Kesio, Morpheus, wolvie113

Avalanche 7
Domino 5
Jigsaw 5
--------------------
Tombstone 5
Arachne 4
Demogoblin 3
Doppelganger 3
Kaine 3
Alistair Smythe 2
Daken 2
Longshot 2
Corsair
Moonstone
Scarecrow
Selene
Stick
Stingray
Thundra
Wiccan
Wolfsbane

Tak więc rejestrować się i głosować: http://www.superherofigurineforum.com/foru...hread-t115.html
Odpowiedz
deamon przegl?dam tą twoja list? i niektóre mnie zdziwięy ale w sumie nie wiele o nich wiem ale czy Namor prawid?owo się tam znalazł??
Odpowiedz
Tak Namor był członkiem X-Men

oraz Dark X-Men
Odpowiedz
Tak patrzęc na naszą list? postaci na które głosowali?my, to Avalanche jest przypuszczalnym pewniakiem, zwłaszcza że sporo osób z tamtejszego forum było za nim, co do reszty to myśl? że szanse ma jeszcze Domino lub Arachne zobaczymy zostało już tylko kilka dni:)

Ps To mnie teraz zgie?e? nie wiedziałem że Namor nale?a? do X-men:)info warte uwagi.
''Nie wszystkie prawdziwe rzeczy muszą się wydarzyć. Opowieści i sny to zwiewne prawdy, które przetrwają, gdy fakty zmienią się w pył i proch.''
Odpowiedz
Musisz wzi?? pod uwagę to, że gazetka z Namorem która u nas wysz?a niedawno, w UK była 5 lat temu, od tamtej pory trochę się zmnie?o, dlatego też może nie był w niej info o Namorze w X-dru?ynach.
Nawet na nie zawsze pewnej wikipedii masz list? członków X-Men (po prawej stronie) i jest tam nasz Sub-Mariner:
http://en.wikipedia.org/wiki/X-Men
Odpowiedz
W jakims komiksie, czy gdzień tam było podane, że pierwszym mutantem marvela który się pojawił był Namor. (chyba w "Marvels")
U?miech kosztuje mniej ni? elektryczno??, a daje wi?cej ?wiat?a;D
watch Knife in the water saga
Odpowiedz
Ja wybieram .

Tombstone,
Arachne,
Demogoblin,
Doppelgange,r
Kaine,

:D
Odpowiedz
Szczerze mówięc ta figurka Son Of Satan:(bardzo mi się nie podoba i napewno jej nie kupie. Jak z wami ?

Proszę zapozna? się z regulaminem - nie piszemy dwóch postów pod rząd. Jest opcja edycji postu i należy z niej korzystał. / rzadlo
Odpowiedz
THOR^^ zagłosowaće? czy dopiero zamierzasz zagłosować, Thor8 to twój nick z superherofigurineforum?

bethrezen oglądaj dokładnie X-Men TAS, to jak do tej pory najlepsza kreskówka o X-Men, najbli?sza komiksowi. Poznasz grup? Alpha Flight i wielu innych, których nie kojarzysz z mojej sklejanki.

Odpowiedz
Chicken Gratuluje zakupu Sentiela [attachment=1361:brawa.gif] pasować by mi do Galactusa :) Na tej aukcji http://cgi.ebay.co.uk/Classic-Marvel-Figur...016450751431983 wykorzystany został oczywiście Hawkman z DC . Kole? ma mas? ciekawych customów , oto link do jego bloga http://www.wozacustoms.co.uk/ Po zdjęciach widać że świetnie się tym bawi , choć ja poprawić bym jakoś? malowania niektórych . Polecam przejrze? jego galerie , a Tobie Chicken dzięki za namiar :D W temacie Lokiego to trafi? mi się egzemplarz z 2006 r ( ma ktoś z 2010 r ) ale przyznaje jest miodzio wykonany.
[attachment=1362:Ksi___ta.jpg] Ten kole? jest dokładny http://fotmagocustomeminiature.blogspot.com/ - polecam lukn??
Odpowiedz
W sprawie posta uzytkownika THOR^^
Po pierwsze:Nie powinno sie pisać po kilka postów koło siebie(jak cos chcesz dopisać to edytuj),radziśbym ci to usunąć,bo niepotrzebnie marnujesz posta(jeśli chcesz mieć jak najwięcej postów,to pisz po każdym poście kogoś innego,bo tak nie zajdziesz daleko).
Po drugie:Mi figurka Son of Satan bardzo się PODOBA i NAPEWNO ją kupie o ile będzie w Polsce(ponieważ lubie figurki z pelerynami i z rzeczami trzymającymi cos w ręku,np.trójz?b,młot,pistolet,miecz itp.).

W nagrod? za upominanie innych w momencie, gdy samemu spamujesz i nie stosujesz się do regulaminu forum otrzymujesz 30-dniowe zawieszenie konta. G?upie rady nawo?ujące do nabijania postów również nie są mile widziane. / rzadlo
Odpowiedz
Dobrze przepraszam obiecuje że więcej się to nie powtórzy.:(
Odpowiedz
I się powtórzy?o, bo zamiast pisać na temat i odpowiedzieć na moje pytanie, odpowiadasz zb?dnie.

Najprawdopodobniejszy układ speciali na przyszły rok w UK:
Luty - Blob (potwierdzone)
Maj - Odyn (myśl?, że tak będzie ze względu na premier? filmu ,,Thor")
Lipiec - Sauron (obecnie zdecydowany lider w głosowaniu)
Wrzesie? - Northstar & Aurora (potwierdzone)
Listopad - Lockjaw (userzy naciskj?, aby uzupełni? skład Inhumans, bo tylko on już pozostał)
Odpowiedz
' napisał(a):bethrezen oglądaj dokładnie X-Men TAS, to jak do tej pory najlepsza kreskówka o X-Men, najbli?sza komiksowi. Poznasz grup? Alpha Flight i wielu innych, których nie kojarzysz z mojej sklejanki.

No właśnie dlatego oglądam j?:)I właśnie obejrzałem odcinek z Alpha Flight i mam takie pytanie. Czy figurka Szamana została stworzona lub zapowiedziana już?? Bo nie kojarz? go.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości