Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.27 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marvel Kolekcja Figurek
Gratuluje figurki ciekawy pomysł na custom...zazdroszcz?.:D
''SZŁEM ŁĄKĄ                                                                                      
WIATER WIAŁ KWIATY PACHŁY A ONA MNIE ODEPCHŁA
WIĘC POSZŁEM DO DOMU
TRZASŁEM DRZWIAMI PIERDŁEM RZYGŁEM WYSZŁEM
I CHAMSTWA NIE ZNIESE"
Moda na suknie saga.
Odpowiedz
Też musz? zainwestować w Abominationa. Ale to dopiero na początku 2011 najwcześniej. Jutro wielki dzień bo wyniki głosowania. Oby było większość X-Menów.
Odpowiedz
Wyniki jutro? Mi się wydawało, że w piłtek w przecieku. A tak w ogóle to jutro 1 września i rozpocz?cie roku szkolego:(
Odpowiedz
Na forum jutro, na blogu w piłtek. G?osy Wolf_Sazena już zaliczyli, ciebie Thor nadal tam nie widzę, jaki masz tam nick? Już tylko 1,5h i Pip zamyka poll swoimi głosami.
Odpowiedz
Moja 5tka:

Avalanche
Exodus
Nova (Frankie Raye)
Sebastian Shaw
Tombstone
Odpowiedz
W końcu doczekaćem się przesy?ki z Sub-Marinerem i Lokim. Ogólnie to obydwie figurki świetne, jednak Loki gorzej pomalowany od Namora. Namor jest super wykonany. Lokiego mam z 2007 r.

Co do Abomination'a, to mi podstawka nie przeszkadza. Ale zobaczymy, bo z niecierpliwością czekam na swój egzemplarz i wtedy się okaże jak bardzo kiepska to figurka.
U?miech kosztuje mniej ni? elektryczno??, a daje wi?cej ?wiat?a;D
watch Knife in the water saga
Odpowiedz
No i mamy oficjalne wyniki:
Domino 82
Avalanche 57
Arachne 48

Byłem blisko przewidywa?, bo myśla?em że zamiast Domino będzie Moonstone, która zaj??a 4 miejsce.
W porównaniu z naszymi głosowaniami, pomylili?my jedn? postać, więc nie?le, u nas Arachne tu? za podium:
G?osowali: ABOMINATION, bethrezen, bogi1, calogero, cheshirecat, Chester, darth_konio, deamon, Finsternis, Kesio, Morpheus, THOR^^, Wolf Sazen, wolvie113

Avalanche 9
Tombstone 7
Domino 6
--------------------
Arachne 5
Jigsaw 5
Kaine 5
Demogoblin 4
Doppelganger 4
Daken 3
Alistair Smythe 2
Longshot 2
Moonstone 2
Corsair
Echo (Ronin)
Exodus
Kiden Nixon
Layla Miller
M (Monet)
Morgan le Fay
Nova (Frankie Raye)
Scarecrow
Sebastian Shaw
Selene
Stick
Stingray
Thundra
Wiccan
Wolfsbane

Ogólnie jako X-fan cieszę się:
Arachne i Avalanche z Mystique's Freedom Force oraz Domino z X-Force. Wszystkie postacie z pewnością zawitaj? do mojej kolekcji.
Odpowiedz
Też się ciesze. Z wygranych na wszystkich głosowałem więc jest super.

edit : A nie nie głosowałem chyba na Domino. Ale i tak się cieszę.
Odpowiedz
Wybacz Deamon że nie głosowałem ale byłem z kole?ank? w kinie i się spóźni?em .:P
Odpowiedz
Cze??, właśnie widziałem na stronie naszego kochanego wydawnictwa, że można już zamawia? następne numery kolekcji: numer 40 - Polaris i 41 - Nova.
Odpowiedz
Mam pytanko do ludzi , którzy mają do?wiadczenie z farbkami . Wie ktoś jakim kolorem pomalować skór? Sandmana ? Bo mój egzemplarz miał ma?y wypadek .
Wielkiej mocy towarzyszy wielka odpowiedzialność (Ben Parker) Sprzedam Destroyer (Marvel Kolekcja Figurek)  Info na PRIV
Odpowiedz
A czy po Novie będzie Hawkeye ?
Odpowiedz
Tak : Nova , Hawkeye , Mysterio , Black Panther , Emma Frost .

Wielkiej mocy towarzyszy wielka odpowiedzialność (Ben Parker) Sprzedam Destroyer (Marvel Kolekcja Figurek)  Info na PRIV
Odpowiedz
G?osowanie na postacie do 181-200 już się zaczęło, podajemy 10 charakterów w alfabetycznej kolejności:
http://www.superherofigurineforum.com/the-...-poll-t137.html

Wracając jeszcze do Arachne i Avalanche'a:
Odpowiedz
Szkoda że Tombstone się nie sprawdziś z naszej prowizorycznej listy:)ale zostaj? jeszcze konkurs:)A co do głosowania na nową 20 to moje typy już są na stronce ale dla ?cisło?ci jeśli znów zbierasz dane deamon:
Grim Hunter
Hammerhead
Jackal
Jigsaw
Kaine
Maximus The Mad
Owl
Scarecrow
Shriek
Tombstone
''Nie wszystkie prawdziwe rzeczy muszą się wydarzyć. Opowieści i sny to zwiewne prawdy, które przetrwają, gdy fakty zmienią się w pył i proch.''
Odpowiedz
Dzięki, ale tu już widać głosy, nie jak w blind poll, więc nie musicie mi podawał swoich typów, poza tym zbyt dużo liczenia i zbyt duża rozbie?no?? przy 10 głosach. Chciałem sprawdziś na ile nasze typy będą się zgadza? z ogólnymi przy TOP3 i jak zauważyliście trafili?my 2/3, ciekawe czy za pół roku też tak dobrze wytypujemy:)
Odpowiedz
Musz? się pochwali? zamówiłem Kazar i Zabu z allegro!
''SZŁEM ŁĄKĄ                                                                                      
WIĘC POSZŁEM DO DOMU
I CHAMSTWA NIE ZNIESE"
Moda na suknie saga.
Odpowiedz
' napisał(a):Musz? się pochwali? zamówiłem Kazar i Zabu z allegro!

nie szkoda ci tyle kasy? nie wart jest takiej kasy ten specjal na ebay kupiłbył na pewno taniej ! jak widziałem ta aukcje to byłem na 100% przekonany że nikt za tyle jej nie kupi , ale jak widac myli? się normalna sprawa.
Odpowiedz
Troch? się nad tym zastanawia?em ale jednak wyszło na to,że figurki zwyci??y?y.:)
''SZŁEM ŁĄKĄ                                                                                      
WIĘC POSZŁEM DO DOMU
I CHAMSTWA NIE ZNIESE"
Moda na suknie saga.
Odpowiedz
Ja zagłosowałem na te postacie w głosowaniu 180-200

Agent Zero
Brother Voodoo
Daken
Demogoblin
Nocturne