Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.27 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marvel Kolekcja Figurek
Jeśli chodzi o pochylenie , mój egzemlaprz , jest odrobine przechylona .
Wielkiej mocy towarzyszy wielka odpowiedzialność (Ben Parker) Sprzedam Destroyer (Marvel Kolekcja Figurek)  Info na PRIV
Odpowiedz
Witam! Przegl?dam to forum od dawna(chyba każdy tak zaczyna:)) i w końcu postanowiłam do was dołączył. Chyba jestem jedyn? dziewczynę na tym forum... Mam 15 lat i jestem wielką fank? Marvela. Z powodu braku odpowiednich finansów zbieram tylko wybrane figurki...czyli figurki X-Men. Chciałam dzisiaj kupił Polaris, ale miły pan w kiosku powiedział, że już nie prowadzi sprzedaży tej kolekcji... Nie było za ciekawie:(.... Ale na szczęście dogada?am się z innym sprzedawc? i on załatwi mi tą figurk?. Niby dopiero w piłtek, ale zawsze to lepsze niż je?dżenie po miastach i szukanie....:D
"The world isn't black and white" - Emma Frost
Odpowiedz
Witaj EMMA:D.Cieszymy sie że coraz więcej ludzi zaczyna zbiera? naszą kolekcje:D
Odpowiedz
Witam nową członkini? forum . Nie wiezy?em że jakieś dziewczyny zbierają tą kolekcj? . A przy okazji , czy Nova , zalicza się do Marvel Knights ?
Wielkiej mocy towarzyszy wielka odpowiedzialność (Ben Parker) Sprzedam Destroyer (Marvel Kolekcja Figurek)  Info na PRIV
Odpowiedz
Emma: Witaj:)

Co do głosowania, to narazie powinnismy sobie darowac, najpierw niech wypali szczesliwie aktualna:)Juz sie nie moge doczekac Juggsa i Colosa a tu trzeba jeszcze troche poczekac...

Mi wkrotce przyjdzie Kingpin, wtedy bede mial radoche:D

Nova - ja ja zaliczam do MK
Odpowiedz
Luty 2010

Kingpin,Ka-zar i jego tygrysek:),sentinel.:D
Odpowiedz
Kurcze już się nie mogę doczekać prenumeraty ... Polaris rewelka :)

' napisał(a):Luty 2010
Kingpin,Ka-zar i jego tygrysek:),sentinel.:D

THOR^^ Posiadasz maszyną do przemieszczania się w czasie i nic się nie chwalisz :> ?
Odpowiedz
http://www.comics-heroes.com/figurines_marvel.php Tutaj Nova jest w Marvel knights

Widzę że nadal niektórzy nie pojmuj? w jakim systemie będziemy zamawia?......ech najwyraźniej niektórzy mieli pa?? z czytania ze zrozumieniem. A w ogóle to lepiej nie mówmy już o tym dopóki ta akcja się nie skończy

A tak po za tym to myśla?em że magneto miał dwójk? dzieci, a tu jeszcze i Polaris:)nice:)
Odpowiedz
' napisał(a):http://www.comics-heroes.com/figurines_marvel.php Tutaj Nova jest w Marvel knights

Fajna stronka i nie powiem pomocna bo niektórych postaci nie kojarz? ale co do przynale?ności poszczególnych figurek do danych grup to z tym bywa u mnie czasami różnie, She-Hulk np. tam widnieje w świecie Spidera ale że ja kojarz? ją głównie z Avengers na pó?eczce stoi wraz z Capem i swoim zielono skórym kuzynem :D

A jak dorw? Ka-Zara to też pewnie będzie w zbieraninie z Mutantami ponieważ pamiętam go praktycznie tylko z polskiego wydania X-Men i przygód w dzikiej dolinie ;)

Jeśli natomiast chodzi o kolejną akcję ze Specjalami to na razie nie ma chyba co gdyba?, poczekajmy aż ta z kolosem i Molochem się zakończy i wtedy się zobaczy :)
"Wierzę, że to co cię nie zabije, uczyni cię... dziwniejszym."
Odpowiedz
No nie które figurki to można do kilku gryp do zaicy?

Ja tam na razie ustawiam je według kolejności w jakiej wychodzą w Polsce, a specjale na inne półce stoj?

A stronka fajna ale szkoda że niema aktualizacji.
Odpowiedz
Witam naszą pierwsz? i nową członkini? :spidey_welcome:Polaris na waszych zdjęciach wygląda świetnie tak jak sądzićem i wiedziałem że się nie zawiod? teraz byle do piłtku bo wtedy pewnie przyjdzie prenumerata to też się jakimś zdjęciem może pochwalę całej kolekcji na nowej półce:)I tak jak mówicie spasujmy na razie, bo pierwsza/druga:)akcja jest w toku, ale myśl? że fajnie by było coś ?wierzęgo zamówił obok Rihno i zapewne przesądzonego już Galactusa (szczerze to bardziej mi zależy i podoba bardziej Watcher), ale ok już nic nie mówił bo sam piszę żeby spasować:)
''Nie wszystkie prawdziwe rzeczy muszą się wydarzyć. Opowieści i sny to zwiewne prawdy, które przetrwają, gdy fakty zmienią się w pył i proch.''
Odpowiedz
Witam nową i pierwsz?(pewnie też ostatnią,bez obrazy nie jestem szowinist?)kole?ank? na forum po?więconym naszym wspania?ym figurkom.:spidey_welcome:

Chciałem zapoda? zdjęcia zielonej Polaris ale coś mi nie działa...jest świetna(2010)pięknie się prezentuje,nawet ma rz?sy wyra?ne,to jedna(pod względem malowania,z wykonaniem jest dobrze,ale po za ma?? dziurk? na ramieniu)z lepszych figurek.
''SZŁEM ŁĄKĄ                                                                                      
WIATER WIAŁ KWIATY PACHŁY A ONA MNIE ODEPCHŁA
WIĘC POSZŁEM DO DOMU
TRZASŁEM DRZWIAMI PIERDŁEM RZYGŁEM WYSZŁEM
I CHAMSTWA NIE ZNIESE"
Moda na suknie saga.
Odpowiedz
Witaj Emma w naszych szeregach.

Morpheus zapodaj fotki swojej pó?y z "oposażeniem":)
U?miech kosztuje mniej ni? elektryczno??, a daje wi?cej ?wiat?a;D
watch Knife in the water saga
Odpowiedz
Heh... Dziękuję za mi?e przyj?cie. Postaram się dał zdjęcia swojej Polaris, jak tylko dostan? ją w swoje r?ce.
"The world isn't black and white" - Emma Frost
Odpowiedz
Witaj Emma.

Ja też dostan? Polaris dopiero w piłtek.
Odpowiedz
ja na Polaris poczekam az prenumerata dotrze (Loki w pakiecie z Ni? bedzie )
Witaj Emma:)
Odpowiedz
Co do mojej aukcji nie sprzedam jej poza licytacj? więc zapraszam na allegro. Dostaj? za dużo ofert z pytaniami typu "za ile ją opchn?" a to robi się m?cz?ce. (Sorry za OFF TOP)

Polaris bardzo ładnie wykonana, mógłby ktoś wrzucił więcej fotek?
Odpowiedz
' napisał(a):Zaraz będzie trzeba wyruszy? na polowanie;)

Mam pytanko do osób posiadających numer specjalny spider'a w czarnym kostiumie na gzymsie. Czy Wasz jest stabilny? Bo mój chyba jest źle wyważony i przy najdrobniejszym pyrgni?ciu przewraca się do przodu <_<
Mój jest wporządku:D

Polaris jeszcze nie mam ale widać że jest zajeFajna:)

Co do Novy to myśl? że nikt się chyba nie może doczepił zapowiedzi i coś czuj? że jednak mi się spodoba gościu:D

I witam rodzynka w?ród panów:P:)
Każdy jest w stanie zmienić swoje przeznaczenie - Naruto Shippuuden rulez ! ! !
Odpowiedz
' napisał(a):Mo?na będzie zamówił dowoln? ilo?? w dowolnej konfiguracji.:)jednak tylko z wymienionych figurek (Thanos, Rhino, Galactus + z poprzednich akcji Colossus, Juggernaut + nie wydane w polsce Prof X & Lili)

Dzięki, chciałem się upewni?.

Emma:spidey_welcome:widzę że forum będzie spełnia?o "parytety mniejszo?ciowe":P
Odpowiedz
Witaj Emma! Nie jest to jedyna kolekcjonerka MKF, bo pamiętam dziewczyny które udziela?y się na filmwebie.
Polaris kupił jutro, więc jeszcze czekam ze zmian? avka, ale zamierzam mieć w kolekcji Firestar, więc by był konsekwentnym Nova chyba też znajdzie się na mojej półce, w końcu komiks New Warriors gdzień tam leży. Czy to ten sam Nova był członkiem tej dru?yny z polskiego wydania? jeśli tak to wiem kto będzie następny w avku po zielonookiej córce Magnusa.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości