Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.32 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marvel Kolekcja Figurek
' napisał(a):Ja raczej bym nikomu nie poleci? kupować tych figsów z allegro od marzenie . A co do Ka-zara i Zabu to rzeczywiście są niez?e a szczególnie tygrys.

I ludzie proszę was, zadałem pytanie dotycz?ce figurki któr? niedawno wszyscy zakupili?my to nikt nie odpowiedział. Ktoś już wcześniej napisał że zaczyna się tu robić ba?agan i ja niestety popieram to zdanie.

Dopiero teraz zobaczyłem twoje pytanie, wiec postaram się na nie odpowiedzieć.
Jeżeli chodzi o sam? rycin?, to rzeczywiście podobie?stwo jest niewielkie, ale wszystko zależy od epoki kiedy dany wizerunek został wykonany. Jeżeli przyjrze? się na przestrzeni dziejów ko każdzy artysta tworzył to co podpowiedziała mu jego wyobraćnia. We?my na przykład jeden z pierwotnych wizerunków Thora, za nic nie przypomina on tego co wyobraćamy sobie czytając o tym bóstwie ani to co wymyślili twórcy marvela.
[attachment=1414:220px_Re..._Figur_1.jpg]
Przypuszczam że Stan skorzystał z konceptu i oblek? go w ciało. Jeżeli chodzi o koncept to loki jest tzw. bogiem Tricksterem wystepujacym w wielu mitologiacj jak np. Prometeusz czy Bóg Kojot u indian, nazwa ta w w polskiej etnologi odnosi się jako boga oszusta, zresztą niezbyt szczęśliwie bo nie oddaje to do końca jego natur?. Nie będą rozpisywa? się o Triksterze więc proponuje spojrze? pod ten link który z grubsza wyja?nia o co chodzi http://pl.wikipedia.org/wiki/Trickster . Wydaje mi się że Stan Lee trafnie odda? nature Lokiego a co do jego wygladu to według mitologii Germanskiej potrafią przybrać dowolna postać i był nawetr kobiet?, która wydała na światwszystkie ziemskie potwory:).
Odpowiedz
Dokładnie tak jak piszesz torto (tylko u Indian ten bóg nazywa? się KUJOT) Loki jest i był bogiem Assgardskim i nierozerwalnie łączy się z postacią Thora.

Dziś zakupiłem (jak w prenumeracie) Lokiego - boski i Polaris (teraz już chyba mam największy harem w?ród forumowiczów)
+ Polaris

Moja kolekcja od ostatniego zdjęcia nie wzros?a (no poza Namora, któremu odwróci?em trójz?b i dzisiejsze Loki i Polaris)

Zdjęcie uzupełnionej kolekcji i Namora po weekendzie:)
Specjale z UK - Colossus i Juggernaut - szczegóły strona 417 post #8330
Odpowiedz
O dwie panie więcej, gratulacje.;)
Odpowiedz
' napisał(a):Sami robicie ba?agan cytując własne posty.
Jednemu Ka?ka, drugiemu Mary?ka. Z pewnością dla mnie Polaris jest ważniejsza od nijakich Visiona i Pumy. To pierwsza członkini x-Factor w MKF. Pisaliście, że nic ciekawego, a moim zdaniem ta figurka ma najżadniejsze oczy z dotychczasowych pa?. Nie jest pochylona jak na tamtym gifie, kaloryfer też się nie rzuca w oczy, a i do malowania nie mogę się tym razem przyczepił nawet. Dla mnie ta figurka z pewnością jest miłym zaskoczeniem na plus. Gorzej z gazetk?, tłumaczenietragedia, znów mieszaj? p?e? oraz odmian? przez osoby.
Blue is my favorite color, znalazłem komiks New Warriors, więc Nova zawita na moją pó?k?. ,,Kosmiczny stró? prawa", taki marvelowy Kapitan Bomba.

Jak tam Twoje zestawienie figurek zekranizowanych? Nic nie doszło od ostatniej aktualizacji?

Pumy? chyba Pantery - przecież to m?? Storm:)Będzie pasować!

@ Sir. Kaszanic - Ka-Zar & Zabu po Twoim pokazie - obowięzkowo musz? się znależę w mojej kolekcji:)Powinni był jako pierwszy zamawiany Dwupack w 2011 (sierpie?):)
Odpowiedz
Ale zamieszania wprowadziś mój post:D

Po pierwsze:
widzę że deamon zmieniłe? avatara - zmiana godna uwagi bo myśla?em że to ktoś inny a już się przyzwyczai?em:P

Po drugie:
rzeczywiście masz żadny haremik Finsternis a najbardziej zazdroszcze ci Viper! Ma super piersi:P

Po trzecie:
dziękuje za odpowied? użytkownikom: darth_konio & torto:)Tym wizerunkiem Thora to mnie bardzo zaciekawi?e?:)Rzeczywiście tutaj podobie?stw nie ma żadnych. A co do Lokiego to trafne wasze uwagi ale co do wyglądu to nadal twierdze że są podobie?stwa. Jest np. coś takiego komicznego w wyglądzie obydwu, a w końcu to bóstwa i jak na bóstwa są dosy? komiczni:PTaka uwaga mała.

A Polaris jeszcze nie mam to się na razie nie wypowiadam. Pó?niej dam moją fotk?:)

Każdy jest w stanie zmienić swoje przeznaczenie - Naruto Shippuuden rulez ! ! !
Odpowiedz
Deamon zawsze zmienia Avka na następn? postać jak? kupuje z kolekcji Marvela - więc się nie przyzwyczajaj.

Enchantress, Black Cat czy nawet Mystique mają żadniejsze piersi niż Viper:)

Odpowiedz
Jeszcze tak długo tutaj nie jestem więc to jego pierwsza zmiana za mojej kadencji:D:P

Konwersacja na temat piersię Hm, Mystique owszem ale w filmie (jak Magneto przypadkiem ją odmieni? - ta aktorka była boska...), figurka nie do końca mnie satysfakcjonuje.
Black Cat owszem, zapomnia?em o niej:P
A Enchantress no nie wiem.
To nie zmienia faktu że Viper mi się podoba (jako figurka:D) i ci jej zazdroszcze.
Każdy jest w stanie zmienić swoje przeznaczenie - Naruto Shippuuden rulez ! ! !
Odpowiedz
Aktorga, która grała Mystique to Rebeka Stamos-Romin (grała także w Punisherze:D)

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości