Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.32 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Batman: Arkham Asylum
Witam!

Temat jest po?więcony najnowszej grze o Batmanie.Gierka zapowiada się bardzo ciekawie.Już nie mogę się jej doczekać.
Czekam na wasze opinie.

Tutaj jeszcze link do gameplaya.

Odpowiedz
Z trailerów i screenów zapowiada się naprawdę świetna gra. W zasadzie pierwsza dobra gra o Batmanie ponieważ jak do tej pory ta postać nie miała szczęścia do tego typu produkcji.

Bardzo ucieszyła mnie informacja o tym że postaci Batmana głosu u?yczy Kevin Conroy (podkłada? głos pod Batka w Batman The Animated Series) oraz fakt iż Mark Hamill (Luke Skywalker i głos Jokera z Batman TAS) powraca do roli Jokera. Dodając do tego naprawdę niez?? (z tego co na razie można było us?ysze?) pozostał? część oprawy audio o klimat chyba nie trzeba się martwi?. Szczególnie, że w parze z niż idzie oprawa video również na bardzo wysokim poziomie.

Bardzo dobrym pomysłem jest umieszczenie akcji w Arkham. Dzięki temu da się stworzył poczucie częściowego zaszczucia naszego szpiczastouchego bohatera, który jednak z ofiary szybko przejdzie w myśliwego. Szkoda, że gra nie będzie bezpośredni? adaptacj? komiksu-arcydzieńa o tym samym tytule co gra, ale nie można wymaga? aż tyle. Czekam z niecierpliwością.

Odpowiedz
Warto jeszcze dodał, że gra jest baaardzo mroczna i czer? dominuje w całym Arkham.To nie będzie gra dla dzieci jak inne gry z Batmanem.Co do Hamila i Conriya to byłem wniebowzi?ty jak usłyszałem, że będą brać udział w tej?e produkcji.

Odpowiedz
Mnie także ucieszył fakt, że wychodzi chyba dobra gra o Batmanie, bo do tej pory nie było żadnej porządnej gry o nim. Także według mnie oprawa graficzna wygląda świetnie. Szkoda tylko, że nie będziemy mogli porusza? się po mie?cie. Przypad? mi ten free-play w trzeciej części Spider-Mana, a także w Ultimate. Mimo to czekam na tą gr? i z chęci? ją kupił. Wiadomo kiedy wyjdzie dokładnie ?
Odpowiedz
Gra sama dobrze się zapowiada. Jest najmroczniejsza ze wszystkich poprzednich :venom:
Odpowiedz
Cytat:Szkoda tylko, że nie będziemy mogli porusza? się po mie?cie. Przypad? mi ten free-play w trzeciej części Spider-Mana, a także w Ultimate.

Za to podobno będzie można w miarę swobodnie porusza? się po Arkham. Coś jak w Bioshocku.

Odpowiedz
No tak, jednak to więzienie nie jest miastem... Nie gra?em w Bioshocka i niestety nie wiem jak to jest. Coś mi się wydaje, że ta gra to będzie Hit:)Z niecierpliwością na niż czekam. Martwi mnie tylko jedno, mianowicie data premiery w Polsce nie jest jeszcze ustalona. Ciekawe czy w ogóle w naszym niesamowitym kraju ona wyjdzie.
Odpowiedz
Cytat:Coś mi się wydaje, że ta gra to będzie Hit
No.Zapowiada się największa premiera roku :lol:.

Odpowiedz
Wow Wow Wow ale będzie jazda!!! Bane Reveal Trailer!!!!!!

http://www.gametrailers.com/player/48039.html

"Who said anything about killing you? All I have to do is rip out your rib cage, lungs and stomach so I can get at my baby. You're welcome to what's left."

- Carnage

Odpowiedz
Graficznie gra prezentuje sie swietnie, a i umieszczenie akcji w Arham Asylum jest dobrym pomyslem, nadaje to grze mroczniejszy klimat.
Odpowiedz
?eee. Tak jak myśla?em. Przegi?li wygląd Bane'a, a szkoda.

Odpowiedz
Następny nowy świetny trailer ;D

Exclusive Harley Quinn Trailer HD:
http://www.gametrailers.com/player/48061.html

"Who said anything about killing you? All I have to do is rip out your rib cage, lungs and stomach so I can get at my baby. You're welcome to what's left."

- Carnage

Odpowiedz
' napisał(a):Następny nowy świetny trailer ;D

Exclusive Harley Quinn Trailer HD:
http://www.gametrailers.com/player/48061.html

Super że Quinn dołączyła. Jak myślicie kto jeszcze ?
Odpowiedz
Myślę, że nie powinno zabrakn?? Pingwina, czy też Pani Trujący Bluszcz;)
Odpowiedz
Może Two Face ? Hm... Jakbym miał strzela? to Two Face, Riddler i Poison Ivy.
Odpowiedz
Na 100% mamy już: Jokera, Harley Quinn, Bane i Killer Croca;)
Chyba jutro będzie następny trailer to dowiemy się kto jeszcze będzie.

- Carnage

Odpowiedz
' napisał(a):Na 100% mamy już: Jokera, Harley Quinn, Bane i Killer Croca;)
Chyba jutro będzie następny trailer to dowiemy się kto jeszcze będzie.

Killer Croc ? Daj link do traileru bo chyba go przegapiłem :o

EDIT : Już znalazłem xD
Odpowiedz
Ma był jeszcze Zsas i ktoś tam jeszcze kogo nazwy nie pamiętam.

Odpowiedz
Pojawiły się dwa nowe gameplay'e z Batmana. Multiple Enemies Gameplay Roundhouse kick gameplay System walki prezentuje się świetnie, Batman oddaje cios i migiem przemieszcza się do drugiego przeciwnika. Strój Batmana niszczy się, widać na jednym z gameplay'ów podart? peleryn? u do?u, a także zauważyłem małe rozdarcia na kilku screenach:)
Odpowiedz
Przeszedłem ostatnio Batman Begins. Uwa?am że jeżeli Arkham Assylum ma był lepszy, to będzie to super gra. 0by była mroczna i klimatyczna.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości