Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.32 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Batman: Arkham Asylum
Na figurki raczej bym nie liczyl, jakby mialy wyjsc to sadze, ze cos bym o nich slyszal, a szkoda bo chcialby ujrzec duecik Batman'a z Joker'em wsrod moich figurek.
Odpowiedz
Przeszedlem gre i moge powiedziec tyle: REWELACJA ! Ja chce druga czesc ! :DStrasznie mi sie podoba, przechodze juz drugi raz. Naprawde polecam.
Odpowiedz
gre takze przeszedlem i rozwiazalem wsyzstkie zagadki teraz tylko "Wyzwania"

Powiem tylko jedno:"Najlepsza gra w jaka gralem,kandydat na gre roku"
Odpowiedz
Racja. Nie zdziwilbym sie gdyby zostala wybrana na produkcje roku. U mnie takze jest najlepsza gra w jaka gralem.
Odpowiedz
Kupilem gre w niedziele i jest to NAJLEPSZA GRA ROKU!Mam dopiero 23% i ledwo oderwalem sie od gry zeby napisac tego posta.Tak jak Chmielek modle sie o sequela.Rozpisal bym sie bardziej, ale "dom wariatów" Jokera na mnie czeka....

Odpowiedz
Batman: Arkham Asylum 2 !

http://www.arkhamhasmoved.com/us/

A tu trailer:
http://www.gametrailers.com/video/batman-a...-spike-tv/59829

"Who said anything about killing you? All I have to do is rip out your rib cage, lungs and stomach so I can get at my baby. You're welcome to what's left."

- Carnage

Odpowiedz
Myslalem, ze to jakis fake, bo tak szybko ? Ale cóz, to super:)Gotham wyglada swietnie...
Odpowiedz
Looo, dosc dawno mnie tu nie bylo.
Ja tez z poczatku malo wierzylem w te plotki, ale jednak to prawda.Joker wyglada staro, wiec moze akcja dzieje sie w dalekiaj przyszlosci, wiecie podstarzaly Batman itd.
Czekam na dalsze informacje.

Odpowiedz
Nie tle co podstarzaly, co pewnie odczuwa jeszcze skutki dzialania tego specyfiku z pierwszej czesci gry....
Odpowiedz
No wlasnie, raczej na pewno nie jest stary, tylko ten jego wyglad jest spowodowany tym jadem. Kto wie, moze ekipa z Rocksteady juz przed wydaniem jedynki pracowala nad druga czescia. Jej, oby tylko dali swobode ruchu po Gotham, wiecie, batmobil i te sprawy. Z niecierpliwoscia bede czekal na jakiekolwiek informacje o tej grze.
Odpowiedz
Mi sie wydaje, ze nie bedziemy ruszali sie po Gotham, ale po przeniesionym Arkham....
A swoboda ruchu?? Ja dziekuje, nie chce tu Gta, tylko Batmana.
Jedynka byla liniowa ale dawala swobode w poruszaniu sie po Arkham i tak powinno pozostac:spidey_cheers:
Odpowiedz
No, liniowosc pasuje do Batmana w przeciwienstwie do pelnej swobody.Moze zrobimy jakas sonde?Wiecie, bedziemy glosowac na swobode w nowym gacku albo na stara dobra liniowosc.Ciekaw jestem wyniku takiej sondy.

Odpowiedz
Bardzo dobra gierka - przeszedlem i naprawde mi zainponowala. Najciekawsza ze wszystkich czesci gier o Batmanie.
Super fabula, klimat i rozgrywka - ogólnie czego chciec wiecej? Grafika swietna, doprowadzona niemalze do perfekcji.
Gra warta uwagi i poswiecenia, moja ocena koncowa to 7.5/10.
Odpowiedz
Tu macie analize teasera Arkham Asylum 2

http://www.batcave.stopklatka.pl/index_baa...ps3_bataa2_art1

Juz mam mokre gacie na mysl o tej grze :D
:spidey_cheers:
Odpowiedz
Swietna gra niedawno ja przeszedlem i jestem pod wrazeniem, swietny scenariusz, swietny dubbing, swietne odswiezone postaci, swietna grafika. Swietna gra :)Juz z niecierpliwoscia wyczekuje drugiej czesci.
''Nie wszystkie prawdziwe rzeczy muszą się wydarzyć. Opowieści i sny to zwiewne prawdy, które przetrwają, gdy fakty zmienią się w pył i proch.''
Odpowiedz
Jakis czas temu mialem okazje przejsc Batka i musze z cala stanowczoscia powiedziec, ze to jest chyba najlepsza gra zrecznosciowa na PC, a juz na pewno najlepsza oparta na postaci komiksowej.

Gra zawiera wlasciwie wszystko co powinno sie znalezc w grze o Batmanie. Jest mrocznie, klimatycznie, komiksowo. Tak jak powinno byc. Fabula nie jest moze powalajaca, ale zostala dobrze poprowadzona i nie razi glupota jak to czesto bywa w grach opartych na popularnej licencji.

Samo Arkham ukazane zostalo rewelacyjnie. Jest tutaj miejsce zarówno dla elementów gotyku jak i nowoczesnej technologii, a calosc ma "brudny", dorosly charakter nie pozostawiajacy zludzen, ze znajdujemy sie w "domu wariatów". Czym byloby jednak Arkham bez zamieszkujacych go psychopatów? Na szczescie jest ich tam cala masa, a kazdy z nich przedstawiony tak jak na to zasluguje. Poniewaz Batman ma za wrogów cala plejade genialnie napisanych postaci to i w grze to widac. Niektórych wrogów spotykamy osobiscie, innych zas z tasm z nagraniami sesji psychiatrycznych. Zostaly one nagranie absolutnie rewelacyjnie i przypominaja dzienniki z Bioshocka.

Tak naprawde to cala warstwa audio zasluguje na owacje. Aktorzy spisali sie swietnie nadajac swoim postaciom dusze. Szczególnie przekonujacy jest oczywiscie Mark "Skywalker" Hamill, który udowodnil, ze nikt tak jak on nie potrafi stworzyc glosu Jokera. Muzyka stanowi jakby polaczenie stylu z nowych Batmanow z klasycznymi brzmieniami z filmów Burtona i w duzym stopniu buduje gesty, lepki klimat.

O grafice nie bede sie rozpisywal bo wystarczy spojrzec na filmiki lub screeny. Najwyzsza klasa.

Sama rozgrywka to kwintesencja tego czym jest Batman. Mamy elementy walki, skradania, szukania poszlak i eksploracji terenu. Wszystko to zostalo zrealizowane perfekcyjnie i daje duzo satysfakcji, a dzieki dawkowaniu w odpowiednich proporcjach, nie nuzy.

Czy gra ma wady? Jesli tak to drobne. Mozna do nich zaliczyc fakt iz oprócz pojedynków ze Scarecrowem (Czapki z glów! Sekwencje z nim urywaja glowe!) i Poison Ivy, walki z bossami sa dosc powtarzalne. Niektórym brakowac tez moze jazdy Batmobilem czy wiekszych wystepów niektórych postaci (np Two Face, Clay Face, Mr Freez czy Brzuchomówca), ale przeciez zawsze musi zostac jakis margines do wypelnienia w sequelu.

Batman Arkham Asylum to niemal idealna gra o Batmanie. Polecam ja wszystkim fanom zrecznosciówek, natomiast dla fanów komiksów i Batmana jest to pozycja obowiazkowa.

Odpowiedz
Super gierka 10/10. Chyba najlepsza gra o batmanie.
Odpowiedz
Ludzie ta gra jest swietna.Najlepsza gra w jaka gralem na PC (na PS2 gralem w batman begins i jest lepszy od arkham asylum pd kazdym wzgledem). Swietny desing postaci Joker najbardziej przypomina mi Jokera jakiego znam z komiksów (nie tak jak w filmie batman z 1989 i w serialu animowanym The Batman 2004-2009).
Odpowiedz
Fani Człowieka-Nietoperza musieli długo czekać na porządn? gr? z bohaterem w roli głównej. Jednakowo? jedno jest w 100 % pewne. Warto było czekać, oj warto. "Batman Arkham Asylum" jest taką gr?, że zarówno przeci?tny gracz, choćby z plemienia "znaffców" jak i zagorza?y miło?nik Mrocznego Rycerza, będzie gra? z wypiekami na twarzy. Gra nie ma nic wspólnego z żadnymi filmami ani serialami, co jest raczej nowo?ci? w świecie gier Batmana. Podziel? ten tekst na takie dwie części, jedna będzie dotyczy? fabu?y, postaci i tym podobnych, a w drugiej części napisze o rzeczach "z oczu gracza". Otó? z pewnością do atutów gry możemy zaliczy? miejscówk?, czyli miejsce zapewne wszystkim znane - szpital psychiatryczny "Arkham". Umiejscowienie gry w tym zakładzie jest genialnym pomysłem. Możemy podróżować po mrocznych zakamarkach zakładu, i odkrywa? wiele smaczków, poza tym dzięki temu można ukazał wiele czarnych charakterów. Wyst?piło ich naprawdę wiele, jednak zdecydowanie głównym, najważniejszym, i w ogóle jezzy przeciwnikiem jest król zbrodni, Joker. Prawdziwa walka się jednak rozpoczyna dopiero kiedy clown przejmuje władzę nad zakładem. Teraz konkrety o samej grze, czyli to każdy gracz chce wiedzień najpierw. Na pewno na przyjemność rozgrywki wpływa grafika, tutaj możemy był spokojni. Grafika jest dla mnie idealna, charakteryzuje ją między innymi ta "wrodzona mroczno??". Nie wiem jak innym ale skr?canie karków, przewracanie,ogólnie mówięc pranie na kważne jab?ko, sprawiało mi niesamowit? przyjemność. Bohater skrada się w cieniu i poluje na złoczy?ców niczym Fisher z "Splinter Cell". Nasza miejscówka czyli wyspa Arkham dzieli się na pił? budynków głównych. Stopniowo przechodząc gr?, nasz bohater wyposa?a się w coraz to kolejne gad?ety. Owe zabawki bardzo pomagaj? nam przej?cie gry [Daj? prawie taką przyjemność jak zagadki Riddlera]. Gra nie powstała żeby sprawiał nam trudności, ale żeby zapewnić nam godziw? rozrywk? i to jest plus. Podsumowując - gr? z całego serca polecam, i jest to najlepsza gra 2009 roku w jak? gra?em, w tamtym właśnie roku.
"This is my gift. My curse.
Who am I? I'm Spider-Man."
Odpowiedz
Cytat:Fani Człowieka-Nietoperza musieli długo czekać na porządn? gr? z bohaterem w roli głównej.
Przesadzone.
Cytat:Nie wiem jak innym ale skr?canie karków
Batman nikomu nie skr?cał w tej grze karku :P
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości