Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.32 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spectacular Spider-Man DK
Niekupowalem ssm bo rysunek Ramosa mi z poczotku nie pasowal kilka miesiecy temu przeczytalem wszystkie numery i przekonalem sie do ssm teraz mysle ze fajnie ten Ramos rysuje ale Venom to calkowita klapa Doc Ock troche lepiej niz Venom . Nigdy sie nie przyzwyczaje do nowoczesnego rysunku wole calkowicie rysunki Mark,a Bagleya :D jest swietny szkoda ze teraz nie rysuje juz amazingu :unsure: .
Odpowiedz
Wedlug mnie styl rysowania jak i sam komiks jest bardzo dobry. Widac duze odswiezenie u pajaczka, jak i w samym przedstawieniu postaci. A i tak najlepszy byl Kiwi-Kid ;)Komiks pelen humoru, tylko irytowaly mnie te duze, sarnie oczy u Petera. Ale Mary Jane- mniam ;)
Odpowiedz
Spectacular Spider-man w DK - strasznie denerwuje mnie to, ze wydali tylko 5 komiksów, jesli juz cos zaczynaja to powinni to ciagnac, a nie przeskakiwac sobie i wybierac :( juz za to maja duzy minus :(
Co do samej historii, to scenariusz byl siwetny, gorzej wyszlo z wykonaniem, rysunki beznadziejne, gdyby rysownik byl inny to moze sklonilo by to do ciagniecia tej serii w DK <_<
Plusem jest to, ze zostaly wydane na takim papierze, a nie na tym z czasów TM-Semic.

O wiele lepiej zaprezentowal sie Amazing Spider-man w DK, byla to wspaniala historia z wieloma ciekawymi watkami, troszke juz zaczelo nudzic, ale gdy nastepowaly te zwroty to od razu lepiej sie czytalo, za to ogromny plus :)
No i zakonczenie, kiedy to MJ odleciala i Spider-man polecial do niej pod ta dziwna postacia :rolleyes:

Aha no i jeszcze ten dziwny dodatek o Lizardzie <_< Cala historia jest niesamowita i bardzo wciagajaca, odkrywamy kolejne sekrety Connorsa, lecz nie trzyma sie ona zupelnie kupy poprzednich numerów DK o przygodach Spiderka :(
Odpowiedz
Odswieze troche temat bo wlasnie kupilem sobie na allegro i przeczytalem :).

Moim zdaniem te piec numerów prezentuje wysoki poziom. Rysunki Ramosa mi sie podobaja - sa specyficzne, ale maja swój, bardzo fajny klimat. Venom w jego wykonaniu jest kiepski, to fakt (zbyt krowiasty), ale juz sam symbiont (w sensie, bez Brocka) wyglada swietnie.
Wielka zaleta jest na pewno scenariusz. Obie historie maja swoje plusy i minusy, ale obie sa wciagajace i naprawde dobre. Bardziej podobalo mi sie chyba jednak Odliczanie (czyli historia z Dockiem).
No i ta Mary Jane w wydaniu Ramosa...... :rolleyes:

Swoja droga DK wydalo jeszcze jeden numer Spectacular Spider-Man, w 2005 roku, ale juz innego scenarzysty i rysownika. Historia toczy sie wokól Lizarda, a cos wiecej moge powiedziec, jak przeczytam ;).
Odpowiedz
Ja kupilem Spectacular Spider-Man wszystkie czesci za 15 ,99, w kiosku tak samo kupilem New X-Men
Rafcios rządzi Kumalski ? xD
Odpowiedz
Spectacular Spider-Man (DK) bylo tylko piec komiksów no nie ?
Przynajmniej tyle mam i chyba na tym skonczyli.
A moze cos przegapilem ? :huh:
Odpowiedz
Nic nie przegapiles.
Imperial Stormtroopers don't die, they can only go to hell and regroup.

www.nerdwars.blog.com

Ca
Odpowiedz
Korzi,Jun 26 2007, 05:52 PM napisał(a):Spectacular Spider-Man (DK) bylo tylko piec komiksów no nie ?
Przynajmniej tyle mam i chyba na tym skonczyli.
A moze cos przegapilem ? :huh:
Przegapiles! Byl jeden numer specjalny czy cos takiego. W tym numerze Spider-Man walczyl z Lizard'em. Niestety ja równiez nie posiadam tego komiksu.
Odpowiedz
Wydany w ramach serii DK Extra!. Zwiekszona liczba stron, na jeden polski komiks zlozyly sie trzy numery amerykanskie - historia z Lizardem, który odkrywa przed Spider-Manem duza tajemnice.
Odpowiedz
Na poczatku styl Ramosa mnie odrzucil. Ale pózniej dotarlo do mnie jaki blad popelniam i kupilem pierwszy numer Spectacular'a wydanego w Polsce przez DK.

Teraz nawet lubie jego styl ale Venoma móglby rysowac lepiej.
Fajnie rysowal Dr. Octopusa.
Odpowiedz
Symbioth,Jun 27 2007, 12:16 AM napisał(a):Teraz nawet lubie jego styl ale Venoma móglby rysowac lepiej.
Fajnie rysowal Dr. Octopusa.
Tak, Venom tez mi sie nie spodobal. Jakis taki przerosniety...
Odpowiedz
Ja na poczatku myslalem, ze tez mi sie nie spodoba styl rysowania, ale teraz wiem ze nie bylo powodu do obaw. Fajny, taki free style'owy :P
Heh jeszcze byl jeden komiks w ramach DK Extra czyli adaptacja filmu Spider-Man 2, który takze posiadam - to w sumie 6.
Ale tego z Lizardem to nie wiedzialem ze jest. Zadnych zapowiedzi w poprzednich Spectacular Spider-Manach, wiec skad mialem wiedziec xD

P.S. Co to za tajemnice ujawnil Lizard tam ujawnil Dawidos??
Odpowiedz
Taka, ze od pewnego czasu oszukiwal i kontrolowal tozsamosc Lizarda. Inaczej mówiac, zmienial sie w niego swiadomie, aby zalatwic problem, z którym Connors nie mógl sobie pozwolic. Normalnie, gdy sie zmienial to osobowosc ludzka byla gleboko skryta, ale jak juz mówilem, od pewnego czasu zmiana w Jaszczura nie wymazywala osobowosci Connorsa z "jego glowy".
Odpowiedz
Aha, czyli byl mniej wiecej taki jak w kreskówce Spider-Man, gdy Reed z Fantastic Four, pobudzil jego ludzka czesc mózgu (podczas wojny zaaranzowanej przez Be Jadera - czy jakos taką) :) ??
Odpowiedz
Beyondera
Odpowiedz
Mam pytanko odnosnie tego komiksu. W nr. 4 Peter idzie do jakiejs dziewczyny z kwiatami, idzie on do Mary Jane ?? M.J Troche inaczej wyglada niz na poczatku tego numeru.
Odpowiedz
Tak.
Odpowiedz
Ok dzieki. Przeszla mi nawet mysl przez glowe ze Peter zdradzil M.J z jakas podobna do niej dziewczyna. A wlasnie kolejne pytanie czy Mary Jane byla dziewczyna Petera w tej serii komiksow. Bo chyba byla co nie ??
Odpowiedz
Tak.
Odpowiedz
Ostatnio an Allegro zobaczylem komplet Spectacularów DK W Dobrej Cenie.
Rafcios rządzi Kumalski ? xD
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości