Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.32 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spectacular Spider-Man DK
To znaczy?
Odpowiedz
Bardzo podobaly mi sie obydwie historie przedstawione w tych komiksach.Rysunki nie byly najlepsze,chociaz bardzo podobal mi sie ich Venom.Historia o nim byla naprawde ciekawa i trzymajaca w napieciu.Niestety nie podobal mi sie wyglad Octopusa.Czesci z nim,równiez byly bardzo ciekawe.Ciekawa byla intryga z porwaniem tego ministra.Szkoda tylko ze w ostatnim komiksie,tak prosto to zakonczyli.Chociaz kawalek,w którym Spider-man mial na sobie dwie maski byl genialny.
Odpowiedz
No Venom troche za wielki :blink:
Na poczatku bardzo mi sie to nie podobalo ale teraz...
Twórczosc H. Ramosa wplynela na mój styl rysowania :)
A Dr. Ock wygladal wg. mnie lepiej niz kiedykolwiek w innym komiksie. Swietny ten plaszcz. bardzo pasuje.
Odpowiedz
Podobnie jak DK'owski ASM, tak i "Spectacular Spider-Man" przypad? mi do gustu. Rysunki Ramosa bardzo cenie, i mimo wszystko bardzo mi się podobaj?. Scenariusze wszystkich numerów były wręcz wy?mienite. Jednak najbardziej do gustu przypad?a mi historia z Lizardem wydana jako "DK Extra". Pierwsza historia z Venomem była bardzo dobra. Dostali?my dobr? i przemyślan? historie z Venomem. Z kolei komiksy z Octopusem były według mnie ciut gorsz?. Mimo wszystko musz? pochwali? design Otto. Czarny p?aszcz, i nowsze macki naprawdę wywar?y na mnie wrażenie w drugiej historii trzeciego numeru, kiedy Otto pojawił się po raz pierwszy. Jak już wcześniej wspomina?em najbardziej do gustu przypad?a mi do gustu historia z Lizardem, jednk zaskoczyło mnie zakończenie. Podsumowując - TSSM uważam za udane komiksy, i również do nich ch?tnie będą powracał.
"Oh, I am afraid that the deflector shield will be quite operational when your friends arrive."
Odpowiedz
Uwielbiam te komiksy, moja ulubiona seria ze Spider-Manem wydana w Polsce. Rysunki są piękne, Humberto Ramos to mój ulubiony rysownik jego kreska to dla mnie poezja. W?aśnie po?yczy?em jeden numer koledze, a od niego wzi??em Essential Daredevil i już t?sknie za moim Spectacularem i ch?tnie bym go sobie odświećy?. Mam tylko jedno pytanie - czy Venom w 3 numerze mówięc że jest w cię?y mówi oczywiście o Toxinie? bo chyba Carnage już istnia?, lub już nie ?y?.
Odpowiedz
Komiks dla mnie jest bardzo fajny. Czyta?em niestety tylko pierwszy i trzeci numer (drugi jakoś przegapiłem). Rysunki Ramosa bardzo mi się podobaj?, a i scenariusz pozwala odkry? prawdziwe powody nienawięci Brocka do Spideya i Petera, przez co da się go też lepiej zrozumieć;). Ogólnie jeśli miałbym ocenia? te dwa komiksy w skali "szkolnej" dałbym im po 4+.
Jeśli chodzi o histori? doktorka to bardzo podobało mi się przedstawienie go (czarny p?aszcz zamiast zielonej piłamy z żółtymi, plastikowymi dodatkami sprawiał że wyglądał poważniej). Traktowałem ją jednak jako dodatek i nie będą jej ocenia?, gdyż ogólnie nie porwa?a mnie specjalnie, zaś scenariusz pozostawia naprawdę wiele do ?yczenia.

"The Monsters are always with us. But thats okay, because there will always be good guys too.. and in the end, when all's said and done... good guys always win."- The Spider-Man
Odpowiedz
Ostatnio właśnie w księgarni uzupełni?em swoją kolekcj? polskich komiksów kilkoma numerami "The Spectacular Spider-Man", i "The Amazing Spider-Man". Powiem że mi się bardzo podobały. Huberto Ramos to jeden z moich moich ulubionych rysowników. Mimo że jego styl jest nieco "karykaturalny" to naprawdę mi się podoba, i cieszę się że HR trochę sobie porysuje w najnowszych ameryka?skich tytułach Marvela. W sumie jeśli chodzi o TSSM to dostali?my trzy historie, z Venomem, Dr. Octopusem, i Lizardem. Do gustu najbardziej mi przypad?a historia z Venomem, "G?ód". Oprócz dramatycznego o?wiadczenia Eddiego Brocka iż ma raka, pokazanie że symbiot dalej pragnie Petera, dostali?my też trochę akcji i wszystkiego co "spider-manowe". O?miornica miał niezły wygląd. Zamiast kiczowatego zielonego materia?u czy zbroi w kolorach ?ó?ci i zieleni mamy czarny p?aszcz, i nowe zmodernizowane macki. Jako plus zaznaczam również to iż Dr. Octopus zabi? ochroniarza "własnymi rękami" czyli Octavius pokazał że nie tylko macki umieją coś zrobić w tym "ma??e?stwie":D. Cz??ci z Lizardem nie było dane mi niestety przeczytał.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości