Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.32 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ulubiona okladka komiksu ze Spider-Manem
:spidey_welcome:
W tym temacie będziemy zamieszcza? fotki ulubionych okładek "Spider-manowych' komiksów.Oczywiście wybór musi był uzasadniony.Ja zacznę:
Miejsce 1:Tutaj postawi? okładk? autorstwa mojego ulubionego rysownika- Marka Bagley' a.Amazing Spider-man# 404
Bagley fantastycznie naysować obu Spiderów.Cóż więcej można powiedzieć.
Reszt? wypiszę później.Czekam na wasze ulubione okładki.

Odpowiedz
Bagley ma prawie same zarabiste okładki ciezko wybrac ale ta mi sie bardzo podoba

Odpowiedz
Faktycznie niez?a.A co myślisz o mojej?

Odpowiedz
A to moja ulubiona okładka- Amazing Spider-Man #539
<div align='center'></div>
Bardzo mroczna, odzwierciedla uczucia Petera podczas BIB. Dodam jeszcze, że uwielbiam Black Suit
Odpowiedz
Niby taka zwylka, a uwielbiam te posture Spideya.
Odpowiedz
http://www.coverbrowser.com/image/amazing-...r-man/316-1.jpg
Moja ulubiona.Super.Za świetnie narysowanego Venoma.
Odpowiedz
Ooo.świetna okładka LuXuS.Zupełnie o niej zapomnia?em.
Mam jeszcze 2 okładki.Amazing Spider-Man #373

Kolejny raz Bagley odwali? kawa? dobrej roboty.Wida? tu wycie?czonego i obola?ego Spider-Mana.
Jest też Amazing Spider-Man #403.

Znów Bagley.Spider-Man w ?a?cuchach i bardzo (nie) sprawiedliwy prokurator-Carnage.świetna scena w sądzie wykonana przez Bagley'a.Po prostu cud, miód.

Odpowiedz

To jedna z ciekawszych okładek jakie wyszły. Najbardziej przyku? moją uwagę poetycki tytuł, "The Clone, against Spider-Man's most lethal foe"
Odpowiedz
To jedna z moich ulubionych, fajny kontrast czerni i bieli.

Odpowiedz
M2reily, fajna okładka.Kto jest autorem tej okładki jeśli mogę spytał?

Odpowiedz
John Byrne mój drogi, a to jeszcze jedna z moich ulubionych, John Romita Jr tym razem.

Odpowiedz
Jezus Maria, kapitalna!Nie widziałem jej nigdy wcześniej.Superancka robota Romity.

Jeszcze jedna okładka.Szkoda słów, żeby powiedzieć czemu ją lubię.Aaach ten Bagley:

Odpowiedz
The Amazing Spider-Man #596

"Oh, I am afraid that the deflector shield will be quite operational when your friends arrive."
Odpowiedz
Jeszcze ta okladka mi sie podoba:

Odpowiedz
Totalnie rozwaliłeś szkielet forum. Nie mogęe? zmniejszy? albo dał linka?
"Oh, I am afraid that the deflector shield will be quite operational when your friends arrive."
Odpowiedz
Tak w sumie to to sie samo zmniejsza&lt;_&lt; , wiec nie rozumiem o co Ci chodzi. Po prostu poczekaj az strona Ci sie zaladuje i tyle.
Odpowiedz
Mnie bardzo podoba się ta okładka:
Odpowiedz
A może by tak po zgłoszeniu swoich typów, np. do 1 lipca można by umie?ci? ankiet? żeby u?ytkownicy mogli wybrać najlepsza okładk?, bo wklejanie obrazków z nieskończono?? nie ma sensu.
Odpowiedz
No całkiem niezły pomysł.Podajmy kilkanałcie propozycji okładek i będziemy głosować np.tydzień i po tygodniu wy?onimy zwyci?zc?.

Odpowiedz

Kocham ta okladke! Zielone tlo tak podkresla strój Daredevila, a Spidey wspaniale cieniowany!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości