Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.33 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zadaj pytanie kolejnej osobie :>
Tego że samotne matki nie mają takich opcji jak w Anglii .. to smutne:(czym dziecko samotnej matki w anglii lepiej sie uczy to mama dostaje wiecej pieniedzy od panstwa.:(




Ukochana posiadana figurka ?





Odpowiedz
Zdecydowanie mój Lemmy !!!:DOddałbym za niego życie!:DA jeśli chodziło ci o Marvela to Hulk:)

Dragonball czy Naruto?
Każdy jest w stanie zmienić swoje przeznaczenie - Naruto Shippuuden rulez ! ! !
Odpowiedz
Nie lubię w ogóle anime.
TVP czy TVN?
Odpowiedz
Nie lubię polskiej telewizji bo to ch?am:P

Owoce czy słodycze? I dlaczego.
Każdy jest w stanie zmienić swoje przeznaczenie - Naruto Shippuuden rulez ! ! !
Odpowiedz
Lubi? i jedno i drugie.S?odycze są pyszne a owoce zdrowe i pyszne.
Milka czy Wedel?
Odpowiedz
Milka - aż rozp?ywa się w ustach:P

Gdybył miał jedno ?yczenie do wyboru...
Każdy jest w stanie zmienić swoje przeznaczenie - Naruto Shippuuden rulez ! ! !
Odpowiedz
W?adza nad czasem i przestrzeni?.


The Man of Steel czy The Fastes Man Alive?
Odpowiedz
Człowiek ze stali, za serial "Smallville".

Kawa Inka czy Anatol? (z synem się k?óc? która kawa zbo?owa lepsza. On mówi że Inka, ja że Anatol.)

"The Monsters are always with us. But thats okay, because there will always be good guys too.. and in the end, when all's said and done... good guys always win."- The Spider-Man
Odpowiedz
Anatol

Przeszedłe? Grę Spider-Man 3 ?
Odpowiedz
' napisał(a):Kawa Inka czy Anatol? (...)

Dawniej piłem Anatola, obecnie rozsmakowałem się w Nestle Caro:).

' napisał(a):Przeszedłe? Grę Spider-Man 3 ?

Jeszcze w niż nie gra?em.

---

Sapkowski czy Tolkien? Uzasadnienie mile widziane :).
Cokolwiek stanie nam na drodze, jakiekolwiek bitwy będziemy musieli stoczyć wewnątrz nas... zawsze mamy wybór (...) 
To wybory czynią nas tym, kim jesteśmy i zawsze możemy wybrać to, co słuszne. (Spider-Man)
Odpowiedz
Zdecydowanie Sapkowski ... hemm bardziej `swojski` i nie przynudza :P


Pytanie oddaje ...
Odpowiedz
Przejmuj?. Mam nieodpart? potrzeb? napisania w tym temacie jeszcze jednego posta ;).

---

W roli Catwoman lepsza:

Michelle Pfeiffer czy Halle Berry?
Cokolwiek stanie nam na drodze, jakiekolwiek bitwy będziemy musieli stoczyć wewnątrz nas... zawsze mamy wybór (...) 
To wybory czynią nas tym, kim jesteśmy i zawsze możemy wybrać to, co słuszne. (Spider-Man)
Odpowiedz
Zdecydowanie Michelle Pfeiffer. Halle niestety nie zagrała zbyt fajnie za co zresztą dostała zas?u?on? Z?ot? Malin?. Pfeiffer była doskona?? kotk?, ale nie umiem powiedzieć dlaczego tak było:)po prostu. Ulubiony pisarz/ka i dlaczego ?
''Nie wszystkie prawdziwe rzeczy muszą się wydarzyć. Opowieści i sny to zwiewne prawdy, które przetrwają, gdy fakty zmienią się w pył i proch.''
Odpowiedz
Obiecałem sobie, że nie będą nabija? postów w tym temacie, a jednak dałem się wciągnął. Trzeci post w ciągu godziny ?wiadczy o tym, że jestem już beznadziejnie uzależnionym przypadkiem;).

Pisarka: Agatha Christie - za świetn? książk? "I nie było już nikogo".
Pisarz: Andrzej Sapkowski - za sag? "Wied?min".

---

Alien czy Predator? Proszę uzasadni?.
Cokolwiek stanie nam na drodze, jakiekolwiek bitwy będziemy musieli stoczyć wewnątrz nas... zawsze mamy wybór (...) 
To wybory czynią nas tym, kim jesteśmy i zawsze możemy wybrać to, co słuszne. (Spider-Man)
Odpowiedz
Nie martw się, nawet gość w średnim wieku się uzależni?:P.

Predator. Kupa gad?etów, jeden z nich miał zaszczyt został pokonanym przez Arniego i od czasu "Predators'ów" mam na ich punkcie mani?.

Najlepszy film Science Fiction twoim zdaniem to...?

"The Monsters are always with us. But thats okay, because there will always be good guys too.. and in the end, when all's said and done... good guys always win."- The Spider-Man
Odpowiedz
Alien ... Predowi jedzie z pyska :D

FM czy CM ?

edit. Ups Zer0 szybszy :P
Odpowiedz
Avatar , bardzo mi się podobał .


Metal czy Rock ?
Wielkiej mocy towarzyszy wielka odpowiedzialność (Ben Parker) Sprzedam Destroyer (Marvel Kolekcja Figurek)  Info na PRIV
Odpowiedz
Rock

Jakiego komiksu Marvela, Twoim zdaniem, nie da przenie?? się w polskie realia i dlaczegoś
Odpowiedz
Spider-Mana .Nie ma gdzie zaczepił sieci , żeby nie szura? nogami po hodniku .



Ulubiony kolor i dlaczego ?
Wielkiej mocy towarzyszy wielka odpowiedzialność (Ben Parker) Sprzedam Destroyer (Marvel Kolekcja Figurek)  Info na PRIV
Odpowiedz
Niebieski bo jest stonowany i nie za ciemny zarazem.
Lemoniada czy oran?ada?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości