Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.31 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zadaj pytanie kolejnej osobie :>
Popieram. Co trener winny że nasi daję dupy?
I w życiu bym nie odebrać nikomu życia:DPier... los Ziemi:lol:

' napisał(a):Wersja optymistyczna : wychodzimy z grupy, Wersja pesymistyczna : dostajemy wszystko po 0:3 Wersja realistyczna dostajemy wszystko po 0:5 :P

Zanim się zacznie Euro ilu jeszcze Polska Rep będzie miała Selekcjonerów ?
Ja osobiście nie wierzę aby Franz dotrwa? do Euro ...
Ogólnie przyprawi?e? mnie o zlecenie z krzes?a i napad śmiechu tą odpowiedziś :lol:

Na twoje pytanie Primo: wiem co masz na myśli ale akurat co do obraniaka i boenisha to jestem za:PInni korzystaj? to czemu my nie?
PYTANIE: Kogo był najlepiej widział w roli trenera reprezentacji?
Każdy jest w stanie zmienić swoje przeznaczenie - Naruto Shippuuden rulez ! ! !
Odpowiedz
Z krajowych wszyscy się nadaję co najwyżej do darcia pierza. Zagranicznych widział bym Guus`a Hiddink`a dał mu wszystko czego zapragnie i niech robi co chce ... dużo gorzej i tak już nie będzie

Czy obecne pokolenie 20-30 latków ma szans? zobacz? jeszcze polski klub w LM ? Który ?
Odpowiedz
Eh. No myśla?em że to następi w tym roku:(Wg mnie nadal na przyszły rok szanse ma Lech Pozna? i tylko jak na razie on.
Co do trenera to nawet niezły wybór ale myśl? że nam by się przyda?a jakaś "niemiecka maszyna" - ci to potrafią gra? w piłk? i niejednego by taki szwabek nauczy? naszych sierot:D

W związku z tym że już za tydzień wielki mecz ligi europy:D: Juventus - Lech pytanie:
Jaki wynik meczu typujesz?
Wg mnie (taaa, śmiejcie się) cała Europa będzie w szoku i to będzie pierwszy szlagier tej kolejki: Lech zgarnie 3 punkty! Wspomnicie mnie na tym temacie, zobaczycie:D
:P:lol:
Odpowiedz
Licz? że stary och?apiarz Wichniarek coś strzeli ... i jak Bóg da to może dowioz? tą jedn? bramk? do końca :)

Co w największym stopniu decyduje o tym że Polskie dru?yny klubowe nie mogę się zakwalifikować do LM ?

Moim zdaniem przede wszystkim trener czyt. spartolony okres przygotowawczy ...
Odpowiedz
:D
W czwartek browarek i jazda!

wg mnie po pierwsze primo słabe przygotowanie fizyczne, a po drugie primo niestety ale nie potrafimy zatrzymał u siebie naszych najlepszych zawodników których sprzedajemy za grosze a potem kurde mamy się zakwalifikować ... I kupujemy jakiś zagranicznych debili których nikt inny nie chce :angry:
Na przykład taki Thshibamba? Co to ma był? Przecież on jest jak bez głowy a zamiast niego mieliby?my nadal Lewandowskiego. Cholerny bambus ( nie mam nic do czarnych ale mnie irytuje ten zawodnik ) .

Pytanie: Mówi się że chcemy iść do przodu w piłce no?nej ale ciągle się cofamy. Od czego twoim zdaniem należy zaczął żeby zrobić duży krok do przoduż
Wg mnie najpierw trzeba zwolni? cały PZPN ! I od tego najlepiej zaczął <_<
Odpowiedz
Myślę że nale?a?o by zaczął do zrobienia coś z wf w szkołach ... bo jak widzę lekcje wf na korytarzach, albo jak 20 uczniów się patrzy jak 2 innych grach w ping-ponga ... to ... :angry:
A co do PZPN to jak najbardziej za zwolni? ... i rozstrzela?, żeby więcej le?ne dziadki nie bru?dziśy:lol:.

Najlepszy Polski sportowiec w historii ?
Odpowiedz
:lol::lol::lol:
Nie mogę:D- popieram na stos z Latem na czele. Korupcja, wódka, ob?arstwo i nic więcej.

Jest mnóstwo wielkich sportowców i było jeszcze więcej. Sam nie wiem. Ceni? Tomasza Majewskiego.

Czy wzruszy?e? się na jakimś meczu polaków? Ale nie ze śmiechu :lol:
U mnie był taki jeden mecz...
Odpowiedz
Może nie na meczu Polskiej Rep ... ale był taki mecz w `97 decydujący o mistrzostwie Polski ... kiedy ch?opaki wyciągn?li z 0:2 na 3:2 w ost. 5 minutach meczu ... no porostu sza? pa? pamiętam płacz jednych i ob??ka?czy śmiech innych z radości ... no tego meczu chyba nigdy nie zapomn? :D

Najlepszy sportowiec na świecie ?
Odpowiedz
O tutaj już mogę odpowiedzieć:
wg mnie jest to Lionel Messi:DGenialne dziecko.

A ja owszem płakaćem, szala?em z radości jak patrzyłem jak NASI grali z portugali? i wygrali 2:1 - tego tez nigdy nie zapomne.

Najgor?tsza sport - babka:Dna świecie?

P.S. Ten temat za niedługo zamienimy w : pytania ze świata sportu :lol:
Odpowiedz
Nasza Kasia Skowro?ska Dolata

To samo tylko najbrzydsza ?
Odpowiedz
Kurde nie pamiętam nazwiska ale jest teraz taka tenisistka i wygląda jak FACET!!! W?oszka, kojarzysz?
Piękne te w?oszki:D

Naj?mieszniejsza rzecz w sporcie jak? widziałe????
Odpowiedz
Bramka bramkarza...

Ulubiony sport?
''SZŁEM ŁĄKĄ                                                                                      
WIATER WIAŁ KWIATY PACHŁY A ONA MNIE ODEPCHŁA
WIĘC POSZŁEM DO DOMU
TRZASŁEM DRZWIAMI PIERDŁEM RZYGŁEM WYSZŁEM
I CHAMSTWA NIE ZNIESE"
Moda na suknie saga.
Odpowiedz
Szermierka

Stop monition czy sprity? ^^
Odpowiedz
Stop monition.

Ulubiony film?
''SZŁEM ŁĄKĄ                                                                                      
WIĘC POSZŁEM DO DOMU
I CHAMSTWA NIE ZNIESE"
Moda na suknie saga.
Odpowiedz
Nie powtarzajcie pytał chociaż:D
American Pie:P

Najdłuższa gra w któr? gra?e? i przeszedłe? calutk?? Napisz ile gra?e? w nią.
Odpowiedz
Nie przeszedłem do końca ... ale to z tego względu że ma to do siebie że nigdy się nie kończy ... i to jeden z powodów dla których pokocha?em ten rodzaj gier ... a mowa tu seriach : Championship Manager/Football Manager

Najdłużej bo około 1,5 roku gra?em w CM`a bodajęe 00/01

Pytanie oddaje
Odpowiedz
To ja te?:DW?aśnie miałem na myśli gry poza piłkarskimi:D
Ja gra?em w Gothica 3 przez 2 tygodnie po 7h dziennie.

Tu może był ciekawie... Przepis na idealn? kobiet??
Odpowiedz
M?dra,utalentowana i zabawna brunetka o br?zowych oczach,ciemnej karnacji(latynoska)oraz pięknym śmiechu pasującym do jej charakteru ciekawskiej chrze?cijanki.:D

Ulubiony serial(proszę nie pisać mi tu takich bzdur jak Moda na Sukces czy M jak Mi?o??,lecz np.:Dr.House(to mój ulubiony))?
''SZŁEM ŁĄKĄ                                                                                      
WIĘC POSZŁEM DO DOMU
I CHAMSTWA NIE ZNIESE"
Moda na suknie saga.
Odpowiedz
Ostatnio bardzo polubięem Dexter`a :)

Czy uczestniczysz tak intensywnie w życiu jeszcze jakiegoś innego forum ?

' napisał(a):Tu może był ciekawie... Przepis na idealn? kobiet??

Mam inny przepis :"Bi? kara? nie wyróżnia?" - tylko o tym to cicho ... bo jak moja Pani to zobaczy to ja będą bity i karany :lol:
Odpowiedz
Forum.mufc.pl
Kto wygra Lig? Mistrzów?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości