Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.27 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zadaj pytanie kolejnej osobie :>
Zapewnia?em ci że zostaniesz umieszczony i zostałe? . Polecam przyjrze? się przedostatniemu odcinkowi .
Ale pojawisz się znowu .

Czy lubisz Eminem ? Jeśli tak /nie , dlaczego ?
Wielkiej mocy towarzyszy wielka odpowiedzialność (Ben Parker) Sprzedam Destroyer (Marvel Kolekcja Figurek)  Info na PRIV
Odpowiedz
Ogólnie nie, gdyż nie przepadam za Hip-Hopem (Jo? Nygga! ?ots Ap!?), ale doceniam jego kunszt;).

Ulubiona postać z gry video?

"The Monsters are always with us. But thats okay, because there will always be good guys too.. and in the end, when all's said and done... good guys always win."- The Spider-Man
Odpowiedz
Niko Bellic
Co był zrobić gdyby "krzy?acy" wbili do Ciebie z krzy?em?
Odpowiedz
Powiedział bym coś niecenzuralnego i zamkn?? drzwi z hukiem .

Jak? super moc chciałbył mieć .
Wielkiej mocy towarzyszy wielka odpowiedzialność (Ben Parker) Sprzedam Destroyer (Marvel Kolekcja Figurek)  Info na PRIV
Odpowiedz
Chodzenie po ?cianach i pajączy zmysł:P:P
Batman czy Daredevil?

Odpowiedz
Daredevil, bo Batmana jakoś nigdy nie darzy?em sympati? (dodatkowo filmiki z Arkham Asylum utwierdzaj? mnie w przekonaniu, że to gbur i tyle)(Dodam że ironicznie, w każdym te?cie wychodzi mi na to że jestem najbardziej do niego podobny...).

Ulubiona gra video?

"The Monsters are always with us. But thats okay, because there will always be good guys too.. and in the end, when all's said and done... good guys always win."- The Spider-Man
Odpowiedz
Batman: Arkham Asylum:D.
ulubiony rodzaj Pizzy?

Odpowiedz
Hawai czy jakoś tak.
Co chcesz robic w przyszło?ci?
Odpowiedz
Nic nie robił, bo chcę jak najszybciej iść na emerytur?.

Najlepsza gra cRPG?

Odpowiedz
Gothic I i II + dodatek dalsze części straciły swoją magi? i niepowtarzalność, zobaczymy jak będzie z czwórk?:)Jaki komiks ostatnio czytałe? ?
''Nie wszystkie prawdziwe rzeczy muszą się wydarzyć. Opowieści i sny to zwiewne prawdy, które przetrwają, gdy fakty zmienią się w pył i proch.''
Odpowiedz
The Amazing Spider-Man nie pamiętam ,który nr.TM-Semic
W jak? gr? ostatnio gra?e??
Odpowiedz
Kolejna powtórka gry Arkham Asylum:)Ulubiony zespół muzyczny ?
''Nie wszystkie prawdziwe rzeczy muszą się wydarzyć. Opowieści i sny to zwiewne prawdy, które przetrwają, gdy fakty zmienią się w pył i proch.''
Odpowiedz
the Crumpets !

Podaj swoje dwa lub trzy (lub może więcej) imiona;)
Odpowiedz
?ukasz Kamil Piotr

Film SF: animowany, czy aktorski? ^^
Odpowiedz
Nigdy nie widziałem animowanego Science-Fiction(zapewne chodzi o takie w klimatach anime), ale ja preferuj? tylko i jedynie aktorski(Gwiezdne Wrota, Predator, Star Warsy itp.:rolleyes:).

Ulubiony bohater książkowy?

Odpowiedz
Harry Potter.
Ulubiony napój?
Odpowiedz
Herbata z 2,5 ?y?eczki cukru.:rolleyes:
Ulubiony sportowiec?

Odpowiedz
Wayne Rooney.
Ulubione zającie?
Odpowiedz
Tak jednoznacznie to nie powiem ale wymieni?: Czytanie komiksów, księ?ek, oglądanie dobrego filmu, oglądnie dr Housa, odkurzanie swej kolekcji figsów:D, porze?bi?, porysować i pos?ucha? muzyczki w spokoju:)
Postał fikcyjna z któr? się identyfikujesz ?:)
Odpowiedz
B?d? oryginalny-Punisher.
Czytasz jakąś gazet? regularnie?Jeśli tak to jakąś
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości