Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.27 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zadaj pytanie kolejnej osobie :>
Bo nie lubię robić sobie zdjęć i ich publikować .

Ulubiona zabawka z dzieci?stwa ?
Wielkiej mocy towarzyszy wielka odpowiedzialność (Ben Parker) Sprzedam Destroyer (Marvel Kolekcja Figurek)  Info na PRIV
Odpowiedz
Power Ranger

Co sadzisz o nowym kostiumie DD ?
Odpowiedz
Wola?em stary:)

Ulubiony kolor ? mój niebieski:)
Odpowiedz
Czarny bo tylko tak się ubieram niczym Neil Gaiman:DCzego zaprawd? nienawidzisz robić ?:)
''Nie wszystkie prawdziwe rzeczy muszą się wydarzyć. Opowieści i sny to zwiewne prawdy, które przetrwają, gdy fakty zmienią się w pył i proch.''
Odpowiedz
S?uchaq? gdy kot? mówi że nie lubi House MD .

Czy gdybył miał kogoś zrobić , aby spelni?o się twe upragnione ?yczenie . Zrobić był to ?
Wielkiej mocy towarzyszy wielka odpowiedzialność (Ben Parker) Sprzedam Destroyer (Marvel Kolekcja Figurek)  Info na PRIV
Odpowiedz
Nie, bo jestem osobą wierząc? (taa, nie jestem na czasie, gdy jest moda na ateizm i wiar? w mistyczny koniec świata 2012). Poza tym uważam za chore odbieranie całej masie ludzi (wszakże zabijam nie tylko jego, ale też jego dzieci i wnuki które może stworzył) życia dla własnej zachcianki.

Który bohater Marvel Noir najbardziej Ci? przekonuje?

"The Monsters are always with us. But thats okay, because there will always be good guys too.. and in the end, when all's said and done... good guys always win."- The Spider-Man
Odpowiedz
Chyba Goblin spodobało mi się ?wierzę podejście do tej postaci:)Czy wierzysz w to, że każdego w końcu spotka coś dobrego w życiu ?
''Nie wszystkie prawdziwe rzeczy muszą się wydarzyć. Opowieści i sny to zwiewne prawdy, które przetrwają, gdy fakty zmienią się w pył i proch.''
Odpowiedz
Odpowied? jest bardzo prosta: TAK, bo tak naprawdę każdego człowieka na Ziemi spotyka coś dobrego tylko jedni po prostu tego nie widzę i nie potrafią doceni?. Tak bywa. Ja jestem tego przykładem.
A odpowied? na pytanie Chestera: wg mnie to rozs?dek ale wstydem też to nie jest. Zależy kto jak pije:)

Pytanie: Co sądzisz o wstrzymaniu się od seksu przed ?lubem? Za?ó?my że para jest ze sob? kilka lat i robić to pierwszy raz dopiero po ?lubie. Szczerze.
P.S. Niech odpowiadaję tylko doro?li.
Każdy jest w stanie zmienić swoje przeznaczenie - Naruto Shippuuden rulez ! ! !
Odpowiedz
Troche się z tob? AtA pok?óc?.
Z tego co mi syn powiedział, jasno wynika że dzieci chcę głównie swoim "piciem" zaimponować innym jacy są dojrzali. W efekcie robić z siebie po?miewisko. Dziecko nie powinno ani pił, ani palić, gdyż szybciej się uzależnia, a gdy będzie starsze i będzie próbował z tym zerwa?, będzie już za późno.

Jeśli chodzi o to twoje pytanie.
Nie mam zdania. Niby lepiej się wstrzymał, ale tacy ludzie są już wystarczająco dojrzali by o takich sprawach decydować. Poza tym, czy nie sądzisz że głupio to wygląda jak cię?arna baba staje przed o?tarzem?

PS Move czy Kinect?

"The Monsters are always with us. But thats okay, because there will always be good guys too.. and in the end, when all's said and done... good guys always win."- The Spider-Man
Odpowiedz
Kinect.
W?atcy Móch czy South Park?
Odpowiedz
Suoth Park .

Ulubiony owoc ?
Odpowiedz
Czeresnia

Co sadzisz o obecnym programie nauczania ?
Odpowiedz
Ja jestem obj?ty nową podstaw? programową , więc nie jest super .

Najgorszy gatunek muzyczny ?
Odpowiedz
Disco Polo
Ulubiony batonik?
Odpowiedz
Snicers

Ulubiony kobiecy villain ?
Odpowiedz
Enchantress

Jakie jest twoje zdanie na temat krzyza na Krakowskich Przedmiesiach ?
Odpowiedz
Dzięki temu , gdzień za granic? pewnie wkrótc? będą mói? ,,Ty jesteś z tego kraju gdzie ten wielki Jezus stoi". Czasami wstydz? się za moich rodaków .

Co sądzisz o Harley Quinn ?
Odpowiedz
Niezła z niej psychopatka:D
Pozna?em ją w Batmanie Arkham Asylum. Jeśli chodzi o świat DC to mnie jakoś szczególnie nie interesuje.

Co sądzisz o zespo?ach typu: Slayer, Venom, Carcass ?:D:D^^
Każdy jest w stanie zmienić swoje przeznaczenie - Naruto Shippuuden rulez ! ! !
Odpowiedz
Z tego co poda?e? s?ucha?em tylko Slayer'a i powiem ci ze jakoś za tym zespo?em nie przepadam.
Wol? Slipknot'a:D

Która maska zespo?u Slipknot podoba ci się najbardziej ?

"Who said anything about killing you? All I have to do is rip out your rib cage, lungs and stomach so I can get at my baby. You're welcome to what's left."

- Carnage

Odpowiedz
Ta maska harlekina wygląda fajnie, więc wybieram j?.

My?leliście kiedyś o tym jakby to było był super herosem?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości