Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.33 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Customy
#41
a co w Venomie zlegość????????

Iron man nieinstnieje przerobilem go na T-600 wyglada wysmienicie
Odpowiedz
#42
Cytat:a co w Venomie złegość????????
w/g mnie za jasny, ale moze to kwestia na?wietlenia zdjęciał

miki200 pokaż przeróbk? T-600 z Ironmana, jestem fanem serii i takie coś mnie interesuje.
Wogóle, znalazłem ciekaw? stronk? z przeróbkami postaci z terminatora (i innych serii), polecam obejrzeć. Niektóre może są słabsze, ale jest sporo odjechanych. Kliknij Tu

' napisał(a):Możesz też kupił na Allegro małe czaszki przeznaczone do modeli do Warhamerra.
Mam pytanie - właśnie odnośnie czaszek, bo sam planuj? zrobić dioramk? (albo duż? podstawk?) w klimacie future war z Terminatora do moich endoszkieletów T-800, ale wydaje mi się, że takie "gotowce" z warhammera mogę był za małe w proporcji do 18 cm figurek?? Ktoś może wie??

ps. A tutaj podsy?am filmik który powali? mnie na kolana. Jest tu wszystko: Figurki, przeróbki i future War z Terminatora 2:)

edit: a gdzie podzia? się topic ogólnie po?więcony figurkom?? Nie mogę go zlokalizować??
U?miech kosztuje mniej ni? elektryczno??, a daje wi?cej ?wiat?a;D
watch Knife in the water saga
Odpowiedz
#43
Do figurek w tej skali te czaszki będą zdecydowanie za małe.
Odpowiedz
#44
' napisał(a):edit: a gdzie podzia? się topic ogólnie po?więcony figurkom?? Nie mogę go zlokalizować??
Wlasnie, gdzie temat o figurkach ???
Odpowiedz
#45
Ja też szukałem i nie mogę znale?c.Co się stało?
Odpowiedz
#46
Ostatnio doszedl do mnie moj drugi FO DD, wiec pomyslalem, ze moze nie wszyscy widzieli roznice pomiedzy oryginalem, a moim custom'em. Takze postanowilem zrobic zdjecie:

Po lewej oryginal, po prawej custom.
Odpowiedz
#47
THX za odpowiedz - mi niestety pozostaje zamówienie z neta bo w moim miescie niema modelarskiego sklepu - takie czasy ;]
Odpowiedz
#48
Wczoraj wieczorem w koncu skonczyle mojego Cable. Zrobiony jest z nastepujacych figurek: Juggernaut, reka MODOK'a i glowa XMC Magneto. Caly jest przemalowany (jak zapewne widac), miejscami uzylem Dremel'a np. do prawej dloni, a do glowy wmontowalem magnesik, poniewz szyja Juggs'a byla za krotka musialem ja nieco wydluzyc za pomoca Green Stuff. Wszelkie komentarze mile widziane. Ponizej efekty:





Odpowiedz
#49
No ladnie, a ma ta swoja blizne.. czy cos w tym guscie, na lewym oku, bo nie widze??
U?miech kosztuje mniej ni? elektryczno??, a daje wi?cej ?wiat?a;D
watch Knife in the water saga
Odpowiedz
#50
Zdecydowanie swietny Cable, brawa:)Tylko cos mu faktycznie blizny brakuje:P
Odpowiedz
#51
Oj tam, od razu brakuje mu blizny, powiedzmy po prostu, ze ma taka mala, ze mu jej nie widac :P.
Odpowiedz
#52
Znalazlem taka aukcje z venomem i pajakiem. Moze komus z was przyda sie do zrobienia customów??
U?miech kosztuje mniej ni? elektryczno??, a daje wi?cej ?wiat?a;D
watch Knife in the water saga
Odpowiedz
#53
LuXuS - mam nadzieje ze mnie nie odstrzelisz po przeczytaniu ponizszego:lol:.

Wiesz ze cenie i bardzo mi sie podobaja twoje customy, ale ten nie szczególnie ci wyszedl ... Mi ta nowo powstala figurka mimo wszystko jednak bardziej przypomina Mangneto niz Cable.
Podejrzewam ze jesli nie napisal bys, ze to Cable, tylko kazal zagadywac "co to za postac" ...
To pierwszym figsem jaki by mi przemknal przez glowe to "Magneto w jakims dziwnym kostiumie". Ta facjata jest, moim zdaniem, zbyt charakterystyczna, zeby ja pomylic z inna.



ps. potrzebna mi jedna "szubieniczka" z Ml jesli ktos posiada takowa na zbyciu, za rozsadna $ proszony na PRV
<!--sizec-->
<!--/sizec-->
Odpowiedz
#54
Wedlug Ciebie nie jest podobny, natomiast wedlug mnie jest. Wszystkich nie zadowole:P.


PS: To jest jedna z figurek magneta, a reszta ma calkiem inny "head sculpt", wiec wszystko zalezy od wizji tworcy.
Odpowiedz
#55
W zupelnosci sie zgadzam, co do wizji. Pierwsze skojarzenie jednak bylo by z Magneto, poniewaz posiadalem ta figurke i facjata utkwila mi gdzies w glowie.

ps. z niecierpliwoscia czekam na custom Venoma ... moze zdradzisz jakies szczególy :&gt;? <!--sizec--><!--/sizec-->
Odpowiedz
#56
Na Venom'a nie ma co czekac, bo to nic specjalnego. Ale jezeli lubisz Deadpool'a to tutaj jest na co czekac, jezeli wszystko pojdzie zgodnie z planem to bedzie to jeden z moich lepszych custom'ow.
Odpowiedz
#57
Zawsze chetnie zobacze Deadpool'a:). Ja tak sobie kombinuje ... moze zakupic Toxin`a ... i jakas przeróbke na Carnage ... w sumie figurki dosc podobne. Ale jak pomysle o moich skill-ach to ten pomysl przestaje mi sie podobac:lol:. Swoja droga zeby nie bylo jednego porzadnego figsa Carnage&lt;_&lt;... lipa ... bardzo lubie tego swira i chetnie bym jakiegos figsa postawil na pólce:(. Zreszta to samo tyczy sie innej postaci która bardzo lubie, mianowicie Rogue z X-Men:(
Odpowiedz
#58
Toxin moim zdaniem jest zdecydowanie za gruby na Carnage. Chyba, ze wolisz takiego przygrubego swira.
Odpowiedz
#59
Ciezko mi osadzic, nie mam Toxin`a ... moze masz racje ... Kurcze Venom w przeróbce ... szkoda bo chcialem prosic o foto tych dwóch figurek obok siebie, bylo by jakies porównanie. Moge cie prosic chociaz o opisanie figsa Toxin w porównaniu z Venom-em ? Chodzi mi o wielkosc, grubosc itd.
Odpowiedz
#60
Toxin jest mniejszy i wyglada troche jak mlodszy brat Venom'a, albo raczej jak wnuczek, bo to chyba lepsze okreslenie.

PS: Chodzi Ci o porownanie z tym Venom'em ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości