Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.33 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Customy
#61
Tak dokladnie o tego Venoma mi chodzilo.
Odpowiedz
#62
' napisał(a):Zawsze chetnie zobacze Deadpool'a:). Ja tak sobie kombinuje ... moze zakupic Toxin`a ... i jakas przeróbke na Carnage ... w sumie figurki dosc podobne. Ale jak pomysle o moich skill-ach to ten pomysl przestaje mi sie podobac:lol:. Swoja droga zeby nie bylo jednego porzadnego figsa Carnage<_<... lipa ... bardzo lubie tego swira i chetnie bym jakiegos figsa postawil na pólce:(. Zreszta to samo tyczy sie innej postaci która bardzo lubie, mianowicie Rogue z X-Men:(
Calkiem ok Carnage byl dwa razy wydany w Spider-Man Classics.
Odpowiedz
#63
Rzecz gustu mi te figsy zupelnie nie pasuja<_<
Odpowiedz
#64
Moj ostatnio ukonczony custom: Ghost Rider v. 2. Pierwszy GR nie byl nie wiadomo jak dobry, wiec postanowilem zrobic nowego. Tors i ramiona sa z WWII Capa, dolna czesc figurki jest z ML 4 Punisher'a, a glowa z ML 3 GR.

Odpowiedz
#65
No Czacha Dymi jak ta lala ... gdybys nie powiedzial co zmieniles nie domyslil bym sie, a to chyba najwiekszy komplement:)Gratulacje Swietna Robota:)
Odpowiedz
#66
Super! Masz bardzo dobra reke do tych rzeczy. Swietny motyw z tym lancuchem u pasa. Ja bym tam go calego spartolil.:P
Odpowiedz
#67
EE kiedys napisalem tutaj, znaczy doradzilem komus zeby uzyl poxiliny to niech lepiej mnie nie slucha to wtedy dopiero jakby zaczynalem robic takie rzeczy, najlepiej green stuf, lub glina samoutwardzalna. LuXuS ty to musisz miec pewna reke jak maluje drobny szczegol na figsie to zawsze drgnie mi reka i spapram figsa musze malowac od nowa.
Odpowiedz
#68
LuXuS - czy było by dla ciebie wielkim problem opisać w jaki sposób rozczłonowujesz figurki z ML ?
Jak był jeszcze opisać to tak step by step był bym bardzo wdziśczny:P?

W?aśnie próbowałem rozło?y? na prób? uszkodzonego podczas przeprowadzki Iron Fist`a ... no i nie zakończyło się to dla niego najlepiej:lol:Ca?e szczęście że figurka i tak była do wyrzucenia:P
Odpowiedz
#69
Potrzebna Ci bedzie figurka i suszarka do wlosow. Na poczatek bierzessz taka figurke i przytykasz do danej czesci, ktora chcesz odczepic suszarke i tak trzymasz przez kilka sekund. Plastik robis sie gumowy i wtedy jest naprawde latwo zdjac dany element. Ot cala filozofia:).

PS: Daj znac jak poszlo.
Odpowiedz
#70
Kurcze widzę że zabraćem się do tego od ( ! ) strony ... Stawy kulkowe też wyjmujesz na ciep?o:blink:?
Ca?a górny tors zmiałdżony w transporcie, a drugą nó?k? już zd??y?em urwa?:PNo ale nic jeszcze jedn? nog? Fista mogę się pobawił:P
Odpowiedz
#71
Przy stawach kulkowych trzeba rozwiercac tors lub krocze w zaleznosci o ktore stawy nam chodzi.
Odpowiedz
#72
Mialem dac zdjecia w piatek, ale wyszlo, jak wyszlo... W kazdym razie dzisiaj prezentuje Wam mojego Moon Knight'a.
czesci z jakich zostach zrobiony:
glowa, rekawice, buty, plaszcz - ML 15 Moon Knight
cialo - ML Giant Man series Sentry
Odpowiedz
#73
MK jest świetny, jego cieniowanie jest nie gorsze od MS, Neca, McFarlane Toys.:)Tylko szkoda, że zabi?e? Sentry'ego. :X
Odpowiedz
#74
Mam jeszcze jedna figurke Sentry'ego, wiec nie ma problemu.
Odpowiedz
#75
Tak jak mowilem (pisalem) dzisiaj mam przyjemnosc zaprezentowac Wam mojego nowego Winter Soldier'a. Nie bylem za bardzo zadowolony z mojego poprzedniego WS, glownie przez nogi Bullseye'a, za ktorymi nie przepadalem. Zdecydowalem, ze zrobie nowego, bardziej pozowalnego i jak na moj gust to i tez lepiej wygladajacego. Mam nadziej, ze sie Wam spodoba.

czesci jakich uzylem:

glowa: Ml Longshot
tors: ML Captain Marvel
dolna czesci ciala: ML Punisher

lewa reka:
gorna czesc: LCBH Super patriot
dolna czesc: ML Captain Marvel i ML FO Red Skull
reka: ML 11 Logan

prawa reka:
gorna czesc: ML Captain Marvel
dolna czesc: ML 11 Logan

pasek, kieszonki sa z HML 2-pack WWII Captain America i Ult. Nick Fury

Odpowiedz
#76
Winter Soldier wygląda ok, ale zdecydowanie bardziej podoba mi się custom Moon Knight`a:)Ogólnie oby dwa customy są fajne, ale powiedz jak ci nie szkoda "roz?upa?" tyle fajnych figsów:blink:? Mi przynajmniej było by szkoda ... no chyba że miał bym je wszystkie podwójne:P
Odpowiedz
#77
Nie szkoda mi, bo jezeli np. jak to ty napisales "rozlupiesz" jedna figurke dla samych nog to masz jeszcze tors do wykorzystania... i tak z kazda jedna figurka przybywa czesci i tym momencie mam juz "troche" tego zlomu, ktory musze jakos wykorzystac. Jezeli mi brakuje jakiejs czesci to biore nowa figurke i zabieram jej reke, czy tam cos innego i tak otrzymuje kolejna figurke, ktora nie nadaje sie na polke, a do rozebrania na czesci jak najbardziej. Nie mam wszystkich podwojnie, chociaz Captain'a Marvel'a akurat mam, red Skull jest tani, a punisher'ow mialem pieciu, wiec na brak zamiennikow nie narzekam.

PS: A dobry custom jest zawsze lepszy niz oryginalna figurka:P.
Odpowiedz
#78
' napisał(a):Nie szkoda mi, bo jezeli np. jak to ty napisales "rozlupiesz" jedna figurke dla samych nog to masz jeszcze tors do wykorzystania... i tak z kazda jedna figurka przybywa czesci (...)

... pod warunkiem, że ma się wpraw?, bo inaczej przybywa tylko kupki ?mieci w koszu vide moje rozbieranie Fist`a:P:lol:

' napisał(a):(...)i tym momencie mam juz "troche" tego zlomu, ktory musze jakos wykorzystac(...)

Coś czuje że oprócz pó?ki z figsami "w?a?ciwymi" mógł był zaprezentować drugą, nie mniejsz?, z figsami "roz?upanymi":lol:

' napisał(a):(...)Jezeli mi brakuje jakiejs czesci to biore nowa figurke i zabieram jej reke, czy tam cos innego (...)

Prawie ja na wojnie ...

' napisał(a):(...)i tak otrzymuje kolejna figurke, ktora nie nadaje sie na polke(...)

... selekcja naturalna:blink:?:lol:;)

' napisał(a):PS: A dobry custom jest zawsze lepszy niz oryginalna figurka:P.

Mo?na polemizować ... czy lepszy ... Na pewno jeśli wyjdzie, to jest bardziej warto?ciowy:)
Odpowiedz
#79
' napisał(a):... pod warunkiem, że ma się wpraw?, bo inaczej przybywa tylko kupki ?mieci w koszu vide moje rozbieranie Fist`a:P:lol:
Zawsze mozesz dac mi takiego Iron fista:P:D

' napisał(a):Coś czuje że oprócz pó?ki z figsami "w?a?ciwymi" mógł był zaprezentować drugą, nie mniejsz?, z figsami "roz?upanymi":lol:
Mam nawet dwie takie pólki.

' napisał(a):Prawie ja na wojnie ...
hehe... zaraz pewnie porownasz mnie do jakiegos tyrana.

' napisał(a):... selekcja naturalna:blink:?:lol:;)
Cos w tym rodzaju...

' napisał(a):Mo?na polemizować ... czy lepszy ... Na pewno jeśli wyjdzie, to jest bardziej warto?ciowy:)
Jest lepszy, uwierz mi;). Ale to i tak zalezy od czlowiek, bo kazdy przeciez ma inny gust.
Odpowiedz
#80
' napisał(a):Zawsze mozesz dac mi takiego Iron fista:P:D

Z Fista niewiele mógł był wykorzystał, przy przeprowadzce coś bardzo cię?kiego postawili na rogu paczki z figsami ... i z górnej po?ówki Fista został nale?nik<_<:lol:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości