Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.33 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Customy
#81
Ze niby to byl przypadek ? Ja juz tam dobrze wiem, ze specjalnie zrzuciles na niego to ciezkie cos. Przyznaj sie do tego ! Kazdy dobrze wie, ze nie przepadaliscie za soba. Ty go zabiles, ty, ty morderco !
A tak na serio to gora raczej nie przydalaby mi sie. Mam jeszcze takie pytanie w sprawie Iron fist'a. Czy staw kulkowy przy nogach jest zamontowany pod katem 90 stopni ?
Odpowiedz
#82
Nie bardzo wiem o co pytasz<_<jeśli możesz to sprecyzuj ... ale i tak cię?ko mi będzie coś powiedzieć bo Fist już jakiś czas temu wylądować w ?mieciach.
Odpowiedz
#83
Chodzi mi o to czy nogi Fista ruszaly sie elegancko do przodu jak np. u FO Capa, czy tak dziwnie na boki np. jak u ML captain'a marvel'a, bullseye'a, taskmaster'a.
Masz dwa zdjecia, na jednym jest te 90 stopni, na drugim nie.
Odpowiedz
#84
Szczerze powiem że uwagi nie zwracałem ... ale raczej będą to stawy jak na drugiej focie:P
Odpowiedz
#85
To nie fajnie. Jeszcze Was tylko powiadomie, ze nastepnym custom'em jaki mam zamiar skonczyc ma byc Deadpool.
Odpowiedz
#86
Dzisiaj mam przyjemnosc zaprezentowac Wam mojego Crossbones'a. Po przeczytaniu pierwszej czesci nowych Thunderbolts'ow zapragnalem miec caly ich skalda u siebie w domu. Tak wiec zaczalem od Crossbones'a. Ponizej zdjecia :
Odpowiedz
#87
Nooo fajnie ci wyszedl:)Gratuluje kolejnego udanego Customu:)
Odpowiedz
#88
Widzialem na jutubie, fajnie to wyglada;)
Odpowiedz
#89
witam jestem nowy i powiadamiam ze niedługo skończe mistik spider , war machine , thor i wwII cap
Odpowiedz
#90
Nie wiem czy wyrobie sie na jutro z moim Deadpool, poniewaz pojawily sie pewne komplikacje. Za to dzisiaj moge pokazac wam jak wygladal jakis tydzien temu, w zasadzie to jest tylko jego gorna polowa...
Odpowiedz
#91
Glownie wyglada, jak Moon Knight;)Nie rzezbisz na nim elementów strojue
Odpowiedz
#92
Ale Moon Knight'em nie jest;). Przez rzezbienie elemntow stroju rozumiem robienie tych takich "paskow".Jesli o to chodzi to nie bedzie ich mial. Bedzie to raczej wersja classic z malymi moimi dodatkami.
Odpowiedz
#93
Glowa tez nie jest z niego sciagnietaN W sumie o nia mi chodzi, bo tors wyglada na kogos innego.

A z tym rzezbieniem mialem na mysli wyrycie w nim krawedzi szwow na kostiumie. Zawsze to fajny patent i akurat ja uwielbiam jesli sie na figurce pojawia;)Robienie wystajacych szwow to raczej wiecej zabawy.

Przy okazji, drogie sa farby do modeliN Zanim sprzedalem tego niepotrzebnego mi Batmana zastanawialem sie czy go nie przemalowac na Zielona Latarnie.
Odpowiedz
#94
Zalezy jakie farby. Ja uzywam Model Master akrylowych ijestem z nich naprawde zadowolony. Ich cena waha sie tak kolo 5 zl za sztuke.
Odpowiedz
#95
Cieszcie sie i radujcie, bo oto jest moj nowy Deadpool:D. Zrobiony jest z:

head: Marvel Legends Black Panther (sculpted mask and "hood")
torso: Marvel Legends FO Punisher
arms: ML FO Punisher + sculpted (dremeled biceps)
croth: movie Mr. Fantastic
upper legs: ML Box Set Spider-Man
lower legs: ML Ouicksilver + sculpted
feet: ML FO DD
guns + holsters: Ult. Nick Fury
swords: Sin City Miho
belt: Ult. Nick Fury, Ult Cap. America + sculpted buckle

zdjecia:
http://s623.photobucket.com/albums/tt318/LuXuSik/Deadpool/
Odpowiedz
#96
No, musz? przyzna? że znasz się na rzeczy. Dla mnie Deadpool wykonany bardzo dobrze i nie mam mu nic do zarzucenia;).

"The Monsters are always with us. But thats okay, because there will always be good guys too.. and in the end, when all's said and done... good guys always win."- The Spider-Man
Odpowiedz
#97
Wielkie dzieki Zer0. Zawsze milo mi slyszec jakies dobre slowo .
Odpowiedz
#98
Dzisiaj skonczylem Sabretooth. Mam nadzieje, ze sie Wam spodoba.

glowa: MS Sabretooth
cialo: Venom

Wiem, ze glowa moze wygladac na troche za duza, ale wrzeczywistosci wyglada o wiele lepiej.

Ponizej zdjecia:
http://s623.photobucket.com/albums/tt318/LuXuSik/Sabretooth/
Odpowiedz
#99
Wyglada fajnie, tylko jak dla mnie ma za ciemny stroj. Pool tez spoko, tym bardziej, ze trafiles w moj gust z mniejszymi oczami na masce;)Choc brakuje szczegolow na ciele.
Odpowiedz
Nie za bardzo rozumiem o jakie szczegoly na ciele Ci chodzi :huh:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości