Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.33 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Customy
Primo: Nie za bardzo rozumiem skrot FoS, takze jakbys mogl to napisz co masz na mysli.

Shini: Ja mam glowe Savage Dragon'a, ale bedzie mi potrzebna, takze raczej odpada. Ale poszukaj na ebay'u, on nie jest taki drogi;).
Odpowiedz
Aż tak bardzo mi nie zależy;)Na allegro są do wyrwania figurki zapa?ników za kilka złotych, więc poluj? tam. Może uda mi się dorwa? jakąś głow?, bo ciało już wypatrzyłem.
Odpowiedz
A czyje bedzie cialo, jesli mozna wiedziec ?
Odpowiedz
' napisał(a):Primo: Nie za bardzo rozumiem skrot FoS, takze jakbys mogl to napisz co masz na mysli.

Chodzi o tego Capa http://marvelousnews.com/database/index.php?itemid=435

FoS - Face Off Series :P

edit. zgubi?em się Shini jaki custom będziesz robić ?
Odpowiedz
OOO, ze tez ja glupi sie nie kapnalem :mellow:. W takim razie sadze, ze nie bedzie to fajnie wygladac, czyli raczej tak jak powiedziales, bedzie to Cap w dziwacznych kolorkach;).
Odpowiedz
Tak też właśnie myśla?em, pomysł l?duje w koszu ... Daneke za pomoc
Odpowiedz
Primo, może. Zależy czy mi się będzie chciało;)I to raptem zmiana głowy i malowanie od nowa.
' napisał(a):A czyje bedzie cialo, jesli mozna wiedziec ?
http://allegro.pl/item1217129914.html
Ten po lewej, chyba, że wpadnie mi w r?ce coś jeszcze bardziej pasującego (czyt. szerszego w klacie). Wielkońci? powinien był ok do moich Selectów, a ograniczenia w ruchu nóg jakoś prze?yj?.

Pó?niej natomiast przyda?by się jakiś Iron Fist, bo Luke bez niego będzie wyglądał dziwnie.
Odpowiedz
Tak sobie teraz mysle, ze na Guardiana za podstawe dobry bylby FO Punisher (albo shield agent, bo to jeden ch*j) z reakwicami i butami od FO Capa i glowa rowniez od niego. Co sadzisz o takim pomysle ?
Odpowiedz
Myślę że to dobry pomysł :)... ale diablo trudny do zrealizowania komu? kto robić by to pierwszy raz - w skrócie Mi :P
Podsumowując musiał bym ci go dostarczy? bo inaczej marnie to widzę :P
Jeśli chodzi o dostarczanie Ci zającia ... hehe no to powiedzmy że inne figurki bli?ej związane z X-Men mają w tym miejscu pierwsze?stwo ...:)Najpierw chcę jednak wy?owi? to co wyszło ... a później będzie czas na dokończenie kompletowania BaF`ów i dostarczanie Ci zającia ... tak że na wszystko przyjdzie czas :)
Odpowiedz
Luxus i tak teraz jest już zaj?ty;)
Odpowiedz
A no troche jestem;).
Odpowiedz
LOL Shini nie musisz się obawia? w najbli?szej przyszło?ci (i tej trosze dalszej także) nie zamierzam składa? żadnych zamówie? u LuXuS`a;)

edit. A dokładniej licz?c "t?" przyszłość to będzie w momencie gdy do mojej kolekcji dojdzie :
10 figurek ML, 2 SMC, 2 XMC, 3 lub 4 BaF`y (jeszcze się nie zdecydowałem) ... chciał bym jeszcze dwie figurki z serii Icons, ale z nimi może był cię?ko więc wyciągam je przed nawias ... możesz obliczy? ile czasu mi to zajmie :P
Odpowiedz
W koncu skonczylem mojego Taskmaster'a, a oto i on:
http://s623.photobucket.com/albums/tt318/L...ster%20concept/

recipe:
head: ML Red Skull (dremeled and sculpted)
torso: ML FO DD (sculpted harness)
crotch: ML Sentry
legs: ML FO DD
boots: ML 4 Punisher
upper arms: ML Yellowjacket
lower arms: LCBH Madman
fingers: ML Jigsaw
holsters and guns: Tomb Rider
sword: Ninja Gaiden Ryu
hood: ML Moon Knight (dremeled)
Odpowiedz
Heh masz facet talent do tego :) Figs wygląda bajerancko :)

Edit.

LuXuS ja mam pomysł ... weź ty zapro? tych "fachowców" z Hasbro nie przyje?d?aj? i się ucz? jak robić figsy :lol:
Odpowiedz
Kogos kto sie nie chce uczyc nie nauczysz niczego, nawet chocbys chcial:P.

PS: Z tego Task'a jestem szczegolnie zadowolony:D. Jest to moja pierwsza figurka, w ktorej uzylem magnesow. Poza tym sam robilem ta uprzaz na torsie, ochraniacze na kolanach i osobiscie poprawialem czaszke red skull'a, bo chyba wszyscy wiedza jaka ona jest;).
Odpowiedz
Hehe widzę że coraz wyżej podnosisz sobie poprzeczk? :)Ja się tylko zastanawiam skąd ty bierzesz pomysły ?
Ja mogę tylko przypuszcza? że miał bym sto pomysłów na minut?, w rezultacie czego jak wiadomo zawsze wychodzi wielkie gówno ... mówił to na podstawie własnych do?wiadcze? z malowaniem modeli<_<.
Jak od początku czegoś "nie widzę" to wychodzi lipa ... chod? bym sie nie wiem jak star? i kombinować <_<
Odpowiedz
Super Task Lux:venom:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości