Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.32 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Amazing Spider-Man
Witam

W tym temacie

a ) dyskutujemy ogólnie na temat serii komiksowej Amazing Spider-Man z Dobrego Komiksu.
b ) oceniamy poszczególne komiksy z tej serii
c ) rozmawiamy na temat scenarzystów i rysowników tej serii.
d ) oceniamy jakosc wydania.

Zapraszam do dyskusji.
Odpowiedz
To moze ja zaczne.
Amazing wydawany przez DK, byl dosc dobrym pomyslem, zwlaszcza po takiej dlugiej przerwie w wydawaniu tej pozycji. Kolejnym dobrym posunieciem (bez skojarzen) bylo rozpoczecie wlasnie od historii z Ezekielem. Dzieki niej powstalo kilka nowych watków, mieszajacych w zyciu Pajaka i w glowach jego fanów. Teraz nie wiedza czy to pajak czy to promieniowanie + pajak :P Idziemy dalej tym tropem, nowa fabula = nowi przeciwnicy. Morlun, typ który dal naszemu bohaterowi nieÄźle w kosc, Shade kolejny nowy wróg, który móglby sie raczej mierzyc ze Strange'm. Wszystko bylo cacy do czasu, az DK zrobilo kaput :( A zapowiadalo sie tak pieknie, pojedynek Octopusów, Spider-Wasp, czy moja ulubiona Ksiega Ezekiela. No cóz, nawet te kilka numerów byly gratka dla fanów pajeczaka. Ale niestety szkoda, ze dobra passa Spider-Mana trwala tylko przez kilka numerów. Miejmy nadzieje, ze jeszcze Amazing powróci.

How long can any man figth the darkness before he finds it in himself .... Spider-Man 3
Odpowiedz
No oby powrócilo bo inaczej sie normalnie zalamie!!! :( Mam wszystkie piec numerów TASM o tej historyjce z Ezekielem, Morlunem itd. i powiem szczerze, ze to naprawde bylo calkiem niezle... (nawet w niektórych momentach smieszne :P )

P.S. Po za tym ta seria musi wrócic, bo to sa moje pierwsze komiksy o Spideyu, i nie wyobrazam sobie w mojej kolekcji 5 numerów... <_<
Odpowiedz
Szczerze ? Wedlug mnie ASM z Dk nigdy nie wróci.....moze wydaniach extra które beda sie pojawiac raz na kilka miechów....jestem pesymistycznie nastawiony co do komiksów od Dk.........Jak ktos madry powiedzial "na swiecie sa potrzebni i optymisci i pesymisci . Gdy optymista wynalezie samolot , pesymista wynalezie spadochron".
Odpowiedz
Ares_Real,Aug 26 2005, 23:23 napisał(a):Wedlug mnie ASM z Dk nigdy nie wróci
Tez tak mysle i dlatego kupilem sobie 40 years of the amazing spider-man gdzie jest kilka komiksów po tych z dk w jezyku angielskim.
Odpowiedz
IMO, historie, które wydalo DK sa genialne. Historia z Ezekielem i Morlunem jest poprostu swietna i ma ciekawe zakonczenie. Numery z Shadem nie byly moze lepsze od histori z Morlunem, ale bylo ciekawe. Od momentu przeczytania tych 5 numerów, Morlun stal sie moim ulubionym przeciwnikiem Pajaka. Mam nadzieje, ze DK wyda kolejne numery.
Odpowiedz
Cytat:IMO, historie, które wydalo DK sa genialne. Historia z Ezekielem i Morlunem jest poprostu swietna i ma ciekawe zakonczenie. Numery z Shadem nie byly moze lepsze od histori z Morlunem, ale bylo ciekawe. Od momentu przeczytania tych 5 numerów, Morlun stal sie moim ulubionym przeciwnikiem Pajaka. Mam nadzieje, ze DK wyda kolejne numery.

Nawet jesli DK wyda kolejne numery TASM (choc raczej w to watpie :( )to i tak nie bedzie juz tam Morluna, w zasadzie ja myslalem, ze zginie dopiero w ostatnim numerze a tu coś Trzeci numer i Morluna nie ma <_< to mnie troche zdziwilo...
Odpowiedz
QbaS,Sep 3 2005, 19:54 napisał(a):
Cytat:IMO, historie, które wydalo DK sa genialne. Historia z Ezekielem i Morlunem jest poprostu swietna i ma ciekawe zakonczenie. Numery z Shadem nie byly moze lepsze od histori z Morlunem, ale bylo ciekawe. Od momentu przeczytania tych 5 numerów, Morlun stal sie moim ulubionym przeciwnikiem Pajaka. Mam nadzieje, ze DK wyda kolejne numery.

Nawet jesli DK wyda kolejne numery TASM (choc raczej w to watpie :( )to i tak nie bedzie juz tam Morluna, w zasadzie ja myslalem, ze zginie dopiero w ostatnim numerze a tu coś Trzeci numer i Morluna nie ma <_< to mnie troche zdziwilo...
W czego ostatnim numerze? Przeciez zginal w zakonczeniu historii <_<
"Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthafuckin' happens, and it can happen to You." – Cage
Odpowiedz
To co zrobilo kaput wydawnictwo DK czy seria z DK ASM ?
Odpowiedz
Tak, kaput DK niemile mnie zaskoczylo (i na dodatek dowiedzialem sie otym zaraz na poczatku interesowania sie komiksami ze Spidey'em).
Amazing Spider-man jest bardzo humorystyczny, i jak zadna inna seria pokazal mi trud prowadzenia double life, w którym to drugie zycie potrafi dac nieÄźle w kosc. Kreska bardzo mi sie podobala, do momentu kiedy ujrzalem serie Spectacular (nie mówie, iz od tego momentu amazing duzo stracil w moich oczach- stal sie "dobry"). Zaskoczyly mnie (sam nie wiem, czy pozytywnie, czy negatywnie- powiedzmy, ze nic do nich nie mam ;) ) pajeczyny umocowane pod ramionami. Za to jedno podoba mi sie bezsprzecznie- "figury" jakie wykonuje spidey na poszczególnych kadrach podczas hustania sie na pajeczynie.
Odpowiedz
Te firmy klekaja w tym kraju BIEDA :(
Odpowiedz
timgrayson,Dec 17 2005, 20:14 napisał(a):Te firmy klekaja w tym kraju BIEDA :(
Komiksy DK byly po prostu za tanie... Jakby o te pare groszy byly drozsze albo wydawane na tanszym papierze to tez bym kupil, a DK by nie upadlo (chyba).

P.
Odpowiedz
Mysle, ze wynika to tez z tego, iz w Polsce (w porównaniu do np. USA) nie ma az takiej rzeszy fanów tego gatunku. Wszystko przypieczetowuje brak kasy. Bo gdyby np. taka sama serie wydano w niemczech, napewno utrzymalaby sie o wiele dluzej, nawet przy srednim zainteresowaniu...
Odpowiedz
Zgadzam sie przez 3 lata sam kupowlem ze Stanów komiksy do 150zl miesiecznie (9-14 tytulów) ale teraz z barku kasy kupuje tak do max 50zl :(

Nie moge sobie juz pozolic na jakies boczne mini serie czy inne takie...

BIEDA wszystko chrzani no i malo ludzi to kupuje i sie tym interesuje :unsure:
Odpowiedz
dobrze ze zaczeli od historii z ezakielem kturej wydawnictwo fun media nieskonczyla ciekawa historia i wogule szkoda ze splajtowalii a mialo byc tak pieknie myslalem ze beda na rynku komiksowym tyle ile tm-semic :angry:
Odpowiedz
Wlasnnie ale to ze DK nie wytrzymola to wina Polskiego rynku. Oby jednak komus sie udalo i zaczol publikowac komiksy najlepiej jak najdluzej.
Odpowiedz
Mandragora ma szanse. Slyszalem ze po Essential Daredevil ma byc Essential X-men i Essential Spider-man (tylko nie wiem w jakiej kolejnosci).
Odpowiedz
Fajnie byloby poczytac stare komiksy :]
Odpowiedz
Juz nie musisz pisac w formie "byloby" tylko "bedzie", bo wczoraj na stronie mandragora.com.pl przeczytalem ze po Essential Conan bedzie Essential X-men a potem Essential Spider-man. a obecnie wydano Essential Wolverine i Essential Daredevil.
Odpowiedz
"(...) Daredevil[u], którego postac zostala stworzona przez samego Jima Lee w latach 60 ubieglego wieku."
Mandra sux ;]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości