Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.32 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Amazing Spider-Man
gdy bedzie essential spider-man odrazu lece do sklepu i go kupuje ale jeszcze do tego duzo czasu jak jeden essek ma byc wydawany co 3 miesioce to moze na poczotku 2007 sobie przecvzytam essk z spiderem :(
Odpowiedz
Daredevil to musze sobie kupic lete na stronke zobaczyc po ile to jest :D

Jim Lee :lol:
Odpowiedz
Tyle samo co Essential Wolverine :D
Prawdopodobnie conan, X-men i Spider-man tez beda kosztowaly tyle samo.
Odpowiedz
napewno tyle samo beda kosztowac essentiale <_<
Odpowiedz
na 95% tyle samo, chyba ze wzrosna podatki :D
Wolverine Essential juz mam czekam az w Empiku mi sie Daredevil pojawi bo jak narazie widzialem go tylko na stronie mandragory z opisem ze juz jest do nabycia.
Cena ta sama co Essential Wolverine. Bardzo ladnie sie beda prezentowaly obydwa na pólce :D
Odpowiedz
Z tego co sie orientuje w pierwszym Essentialu Spider-Mana zamieszczono #1-#25 (ale pewnie sie myle) TASM, czyli kultowe historie wprowadzajace najwazniejszych przeciwników Spider-Mana.
Odpowiedz
Niestety sie mylisz, bo w pierwszym essentialu dano:
Amazing Fantasy 15
Amazing Spider-man 1-20
Amazing Sdpier-man Annual 1

Na komiksy.com kosztuje 48,40zl a polski 79,90zl (z ta róznica, ze amerykanskie wydania Essentiali maja zwykla okladke i sa na gorszym papierze, a polskie sztywna i na porzadniejszym)
Odpowiedz
No prosze choc raz cos w tym kraju zrobili lepiej od amerykhanów :D
Odpowiedz
tez sie zdziwilem :D :D, chociaz w screenach Essential daredevil jest jeden suchar w tlumaczeniu, napisano Daredevila (to jest duzy drukowany napis i perfidnie dorysowano "A" :D - smiesznie to wyglada bo widac golym okiem ze "A" jest dorysowane) - taki maly szczegól. Ogólnie Essentiale w Polsce sa lepiej zrobione niz amerykanskie
Odpowiedz
zgadzam sie z timgraysonem w koncu cos lepiej zrobilismy od amarykanów :D
Odpowiedz
Ze tak sie spytam te albumy sa bialo czarne ?
Odpowiedz
no sa czarno biale szkada ze sa bez kolorów nie :(
Odpowiedz
Gdyby mialy koloroy to by kosztowaly pewnie dwa razy wiecej. Dlatego w Essentialach dostajemy ~25 numerów za cene siedmiu czy osmiu kolorowych.
Odpowiedz
Mysle ze zaplacilbym 2 razy wiecej dla kolorowych stron w essentialach, bo czarno-biale nie odzwierciedlaja jakosci komiksu.
Odpowiedz
Spider-Nik,Feb 5 2006, 19:16 napisał(a):Mysle ze zaplacilbym 2 razy wiecej dla kolorowych stron w essentialach, bo czarno-biale nie odzwierciedlaja jakosci komiksu.
A ja bym nie zaplacil, pewnie jak wiekszosc czytelnikow, zreszta brak kolorow naprawde podnosi wartosc rysunkow, bo szczeze mowiac to kolorowanie w tamtych czasach bylo okropne, a po essie z wolvim widac, ze brak kolorow nic nie ujmuje rysunkom.
"Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthafuckin' happens, and it can happen to You." – Cage
Odpowiedz
Ja czekam na Essentiala Spider-mana. Mam go, ale po angielsku i nie chcialo mi sie calego tlumaczyc. Zgadzam sie z tym ze czarno-biale ujmuja troche jakosci.
Odpowiedz
Diff,Feb 7 2006, 20:45 napisał(a):nie chcialo mi sie calego tlumaczyc.
Eeeee... Czekaj... To jak Ty komiksy czytaszą Otwierasz Worda, przepisujesz caly komiks, a potem tlumaczysz na Polski? ;p Ja wolalbym po angielsku. A poza tym, jesli "nie chcialo Ci sie calego przetlumaczyc" to znaczy, ze nie chcialo Ci sie czytac, a jesli tak to czytanie komiksow nie sprawia Ci przyjemnosci... Co Ty tu w ogole robisz? :P

P.
Odpowiedz
Sprawia mi przyjemnosc. Ale nie jestem zbyt dobry z angielskiego i troche mi to czasu zajmuje przetlumaczenie sobie wszystkiego. Polskie spidery wszystkie przeczytalem :P
Odpowiedz
Diff,Feb 7 2006, 21:25 napisał(a):Sprawia mi przyjemnosc. Ale nie jestem zbyt dobry z angielskiego i troche mi to czasu zajmuje przetlumaczenie sobie wszystkiego. Polskie spidery wszystkie przeczytalem :P
No ale, kurde, przeciez jak sie czyta komiksy (czy nawet ksiazke) po angielsku, tylko czytasz nie zastanawiajac sie, co znaczy dane slowo, tylko po prostu czytasz jak leci. No chyba, ze ja jestem 'inny' :] .

P.
Odpowiedz
moze :) Wiesz...ja wole dokladnie wszystko rozumiec.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości