Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.27 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spider-Man 2
No to wreszcie kupilem sobie Gift Seta... za 50 zl :D

Ogolnie wydanie ladne, ale na pewno nie warte 130 zl, ktore oryginalnie kosztowalo. Calosc jest opakowana w estetyczne pudeleczko, niestety zrobione z takiego materialu, na ktorym zostaja wyrazne odciski palcow, poza tym ma taki format, ze na polce pasuje do pozostalych plyt jak Spider-ziom do uniwersytetu. W pudeleczku znajdziemy standardowe, dwuplytowe wydanie filmu oraz dwie ksiazeczki i piec pocztowek.

W jednej z ksiazeczek, znajduja sie prace znanych [mniej znanych w sumie tez] artystow inspirowane filmem. Prace w wiekszosci ciekawe i warte przejrzenia [do tego calosc wydana na swietnym papierze], jednak nie mam pojecia co kierowalo czlowiekiem, ktory wybieral rysownikow - mam tu prace Matsudy, gorszego Kuberta czy Stevensa, ale z nieznanych przyczyn nikomu nie przyszlo do glowy zatrudnic ktoregos z Romitów [a o prace starczego Romity az sie prosi, takie polaczenie klasycznego Marvela ze wspolczesnoscia, zwlaszcza, ze Senior pojawia sie w wiekszosci dodatkow] czy chociazby McFarlane'a. Jednak, jak juz mowilem, ksiazeczka jest bardzo fajna i warta przejrzenia, chociazby ze wzgledu na rozne spojrzenia rysownikow na ten temat.

Druga ksiazeczka [znacznie ubozsza] to porownanie konceptow z fotosami z filmu. Tez ciekawe, jednak to juz tylko ciekawostka - materialow liczba jest znikoma i przegladac mozna tylko dla przyjemnosci,a nie do zdobycia wiedzy na temat produkcji filmu [w sumie mogliby wydac jakis porzadny album zawierajacy porownanie konceptow i scen z filmu]

Sa jeszcze te pocztowki i tez sa fajne :)
Wesoły świr
Odpowiedz
Ja mam wydanie zwykle. Ale jest dla mnie specjalne gdyz dostalam je na 18 nastke :)
Tony Stark
Odpowiedz
Zdecydowanie preferuje takie Gift Sety niz zwykle wydania, aczkolwiek czesciej kupuje wlasnie te zwykle. Nie wiem... kwestia ceny? Jackson, móglbys pokazac jak wyglada jedna z takich pocztówek?
Odpowiedz
Dawidos,Nov 3 2005, 22:20 napisał(a):Jackson, móglbys pokazac jak wyglada jedna z takich pocztówek?
Fotki [jakosc komorkowa :P]:

pudelko

ksiazeczki:

pocztowki:
Wesoły świr
Odpowiedz
Jackson,Oct 15 2005, 15:13 napisał(a):No to wreszcie kupilem sobie Gift Seta... za 50 zl :D
Ja swojego tez za tyle samo kupilem...

I w koncu usiadlem, zeby przejrzec zawartosc obu plyt... wczesniej jakos nie moglem sie zmusic do obejrzenia dodatków, ale w koncu dalem rade... :D Niestety musze powiedziec ze to nic specjalnego, te zamieszczone na wydaniu pierszej czesci filmu byly o niebo lepsze.

Za to "papierowe" dodatki sa wrecz zajebiste, wszystko wydane naprawde pieknie...

Odpowiedz
Jackson B) , a czy te pocztówki nadaja sie , by je poczta wyslac?? :D
wydanie ladne i biurko tez :P
Odpowiedz
ajka**,Nov 21 2005, 19:31 napisał(a):Jackson  B)  , a czy te pocztówki nadaja sie , by je poczta wyslac?? :D
wydanie ladne i biurko tez :P
Tak, to sa zwykle karty pocztowe. Z reszta, do wyslania nadaje sie kazda kartka - byleby miala odpowiedni format i znaczek. Tylko po co to wysylac?

Biurko tez ladne, ale akurat Dawidosowi zachcialo sie ogladac t pocztowki jak mialem na nim niezly smietnik :P
Wesoły świr
Odpowiedz
:)
skoro zrobili takie zwykle pocztowe kartki to pewnie, zeby "zarazic" kogos spider-mania ,np.babcie ;) wyslesz jej na swieta?
(...)
Odpowiedz
ajka**,Nov 21 2005, 20:19 napisał(a)::)
no jak to po co?! a do babci np. swiateczna kartke ze spider-manem...?
heheh :D
no skoro zrobili takie zwykle pocztowe to przeciez, zeby "zarazic" kogos spider-mania ,np.babcie ;)
A tam, dodatki rozsylac :P
Wesoły świr
Odpowiedz
...to moze kostium?...
:D
Odpowiedz
Hahah, a ja kupilam sobie dwupak [hehe w skrócie 2pack] tzn ,za 69 zeta mialam : czesc pierwsza, czesc druga i cale dvd z dodatkami do czesci drugiej. mówie tu oczywiscie o dvd B) wg mnie zrobilam dobry interes, no ale zawsze moglo byc lepiej ;)
pozdro
Odpowiedz
Akasha,Nov 22 2005, 21:07 napisał(a):Hahah, a ja kupilam sobie dwupak [hehe w skrócie 2pack] tzn ,za 69 zeta mialam : czesc pierwsza, czesc druga i cale dvd z dodatkami do czesci drugiej. mówie tu oczywiscie o dvd B) wg mnie zrobilam dobry interes, no ale zawsze moglo byc lepiej ;)
pozdro
Nie powiedzialbym. Za 20 zl kupilem juz jakis czas temu pierwsza czesc SPideya w wersji dwuplytowej a co kupilem za 50 masz wyzej. Razem 70 zl [a w porownaniu z tym co bylo w dodatkach do pierwszej czesci, bonusy z dwojki to nic specjalnego] :rolleyes:
Wesoły świr
Odpowiedz
Akasha,Nov 22 2005, 19:07 napisał(a):Hahah, a ja kupilam sobie dwupak [hehe w skrócie 2pack] tzn ,za 69 zeta mialam : czesc pierwsza, czesc druga i cale dvd z dodatkami do czesci drugiej.
A do pierwszej czesci plyty z dodatkami nie dostalas? :blink:

Odpowiedz
Zdaje sie, ze jedynka miala tez wydanie 1 DVD, bodaj dla wypozyczalni.
Wesoły świr
Odpowiedz
A faktycznie... biedni Ci co maja ta wersje... ;)

Odpowiedz
Jackson,Oct 15 2005, 15:13 napisał(a):ze na polce pasuje do pozostalych plyt jak Spider-ziom do uniwersytetu.
ile dokladnie cm wysokosci? Jesli mozna wiedziec.
Odpowiedz
Phil,Mar 12 2007, 01:23 AM napisał(a):
Jackson,Oct 15 2005, 15:13 napisał(a):ze na polce pasuje do pozostalych plyt jak Spider-ziom do uniwersytetu.
ile dokladnie cm wysokosci? Jesli mozna wiedziec.
Nie zmierze ci teraz bo jest w domu rodziców. W kazdym razie troche wieksze wzdluz i wszerz niz dvd-box.

A ja inne mam pytanie - kto mial juz do czynienia z Spider-man 2.1?
Wesoły świr
Odpowiedz
Ja mialem. A co chcesz wiedziec?
Imperial Stormtroopers don't die, they can only go to hell and regroup.

www.nerdwars.blog.com

Ca
Odpowiedz
W koncu nabylem Gift seta, ja drozej bo za 51 zl :) (juz z kosztami przesylki wliczone). Wydanie prezentuje sie bardzo dobrze. Ladne to i ciekawe :P, ale 120zl to bym nie dal =]. Jednak na allegro co raz mozna kupic tanio i... warto.
Odpowiedz
Ja raczej teraz nie bede kupowal tego filmu,poniewaz za o wiele nizsza cene jest ten film
z serii Sience-Fiction(jest juz temat o tym przedmiocie).A poza tym w srodku znajduja sie dodatki i wogóle...Polecam :D
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości