Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.32 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CMF Kolekcja - Bitwa Figurek
Znuf sie nie udało wczoraj zagłosować.
Niemniej jednak parę slow ode mnie.
Zagłosowałbym 3 dla OmegaRed a to dlatego że figurka Szablastoz?bnego rozczarowała mnie sromotnie.
Myślę że dużo ma tu na rzeczy rze?ba/poza która powinna był inna. Moim zdaniem powinien on był ukazany jako
dziki, rozw?cieczony i trochę większy nawet jako special. Zas?uguje na to.

No a dziś:

Rze?ba: Electro - za te ?mieszne błyskawice na masce
Malowanie: Mandarin - ciekawsze
Nastiness: Mandarin: Mia?em okazję go pozna? ze z?ej strony.
Electro straszny tylko dla Spideya... nie zaraz dla niego też nie.

2 dla Mandaryny
Odpowiedz
Rze?ba: Mandarin, bo umiem docenię prac? rze?biarza, wiem jak trudno zrobić imitacje materia?u, a to się tu udało.
Malowanie: Mandarin posiada więcej kolorów i jakoś bardziej mi się podoba, bo Elektryk jest zbyt jaskrawy.
Nastiness: świetna poza wielkiego maga i poza w stylu ''ja tu rządz?, ty przegrywasz'' lub ''ty będziesz następny'':)Elektro mógł był bardziej dynamiczny.

Mandarin 3-0 Electro
''Nie wszystkie prawdziwe rzeczy muszą się wydarzyć. Opowieści i sny to zwiewne prawdy, które przetrwają, gdy fakty zmienią się w pył i proch.''
Odpowiedz
Mandarin vs Electro

Rze?ba: Szaty Mandarina to prawdziwy majstersztyk . super efekt
Malowanie: Dużo ciekawsze malowanie u Mandarina
Nastiness:Dużo mroku w Mandarinie .

Suma 3 : 0 Mandarina
Odpowiedz
Mandarin vs Electro

Rze?ba: Mandarin - cała genialność tej figurki tkwi w sposobie wykonania szaty. Piękne marszczenia materia?u, podkreślone farbk? imitując? cienie, rękaw efektownie opadający ku ziemi, żadne u?ożenie dolnej części stroju na podstawce - wszystko to daje tak realistyczny efekt, że zastanawiam się czy to naprawdę o?ów czy może prawdziwy materia?. Poza też jest trafnie dobrana - wyniosło?? i duma pasuj? do postaci. Moim zdaniem Mandarin jest jedn? z ciekawszych figurek w kolekcji.
Malowanie: punkt dla Mandarina za piękne kolory i świetne cieniowanie szaty.
Nastiness: Mandarin - wykrzywione usta i zaci?ni?te zęby ?wiadcz?, że facet jest bardzo wkurzony. Wyciągni?t? rękę z powag? wskazuje swoją kolejną ofiar? - kogoś, kto nieroztropnie zaprzeczy? oczywistej prawdzie, że ma on najlepsz? kieck? w kolekcji :P.

MANDARIN - Electro (3:0)
Cokolwiek stanie nam na drodze, jakiekolwiek bitwy będziemy musieli stoczyć wewnątrz nas... zawsze mamy wybór (...) 
To wybory czynią nas tym, kim jesteśmy i zawsze możemy wybrać to, co słuszne. (Spider-Man)
Odpowiedz
Rze?ba: Mandarin - za strój
Malowanie: Mandarin - obaj nie są świetni ale dam głos na tego dziada
Nastiness: Mandarin - Elektro jakoś dziwnie dla mnie wygląda

Mandarin 3 - 0 Electro
Odpowiedz
Mandarin vs Electro (20:13)

###################################
Runda 1 / Bitwa 27
Mystique

vs

Crimson Dynamo

Rze?ba: Crimson - nie wiem nie rozumiem figurki - pkt dla Mystique za bioderko i pistolety oraz skórzane spodnie:)
Malowanie: Czerwony ch?opiec nic takiego nie pokazuje. Mystique za palet? barw i bioderko:)
Nastiness: Dynamo - a co to? Nie straszy, nie przera?a. Mystique niby też nie straszna ale to bioderko:)

Suma 3 - 0 dla Mystique
Specjale z UK - Colossus i Juggernaut - szczegóły strona 417 post #8330
Odpowiedz
Rze?ba: Mystique. więcej szczegółów, "ciekawsza" poza:P
Malowanie: Mystique. Wi?ksza paleta barw
Nastiness: Crimson Dynamo. Mystique może doprowadziś do ?linotoku, ale nie strachu

2-1 dla Mystique

"The Monsters are always with us. But thats okay, because there will always be good guys too.. and in the end, when all's said and done... good guys always win."- The Spider-Man
Odpowiedz
Mystique

vs

Crimson Dynamo

Rze?ba:Mystique za ciekaw? poze i idealn? rze?be.
Malowanie:Mystique,mocny niebieski żadna kompozycja z innymi
kolorami które ma Mistique na sobie.
Nastiness:Mystique,genialna zabójczyni mocny sex appeal,ma
to coś w sobie przyciągając wzrok każdego.

3-0 dla MYSTIQUE

Spider-Man,X-men. 

Odpowiedz
Rze?ba:Oczywiście swój głos mogę odda? tylko i wyłącznie na Mistique, Crimson jakoś mi nie pod pasować.
Malowanie: Dużo więcej kolorów i do tego świetnie dobranych Mistique.
Nastiness: Hmm Misti nie straszy, a jej kolega skutecznie mógłby został postawiony zamiast znaku stopu, więc sam nie wiem, Revan za pistolet i tyle.

Mistique 3-0 Crimson Dynamo
''Nie wszystkie prawdziwe rzeczy muszą się wydarzyć. Opowieści i sny to zwiewne prawdy, które przetrwają, gdy fakty zmienią się w pył i proch.''
Odpowiedz
Rze?ba: Mystique , za spluw? i bioderko .
Malowanie: Mystique , za więcej barw . Crimson , jest po prostu czerwony .
Nastiness: Mystique , sexowna zabójczyni .

TOTAL 0-3 dla Raven
Wielkiej mocy towarzyszy wielka odpowiedzialność (Ben Parker) Sprzedam Destroyer (Marvel Kolekcja Figurek)  Info na PRIV
Odpowiedz
Nie wiem co to Karmazynowa Pr?dnica, ale nie ważne.

Rze?ba: Mystique - za spluw? i poze
Malowanie: Mystique - za więcej barw
Nastiness: Mystique - może przemorphować w Apocalypse'a lub Mephisto i mnie to wystarczy

3 dla Raven
Odpowiedz
Rze?ba: Crimson Dynamo za całokszta?t
Malowanie: Crimson Dynamo bardziej mnie przekonuje
Nastiness: Crimson Dynamo bo Mystique na pewno nie straszy...

0-3 dla Crimson Dynamo

Nie żeby mi się nie podobała figurka Mystique ale moim zdaniem mutantka w tym pojedynku nie ma szans...
Odpowiedz
Rze?ba: Mystique - za pozę i pistolet
Malowanie: Mystique - Bo nie podoba mi się ten czerwony blaszak
Nastiness: Mystique - choć trudno tutaj powiedzieć kto jest straszniejszy ale daje głos na Raven bo jest ogólnie lepsza od tego blaszaka kimkolwiek on jest

Mystique 3 - 0 Crimson Dynamo
Odpowiedz
Mystique vs Crimson Dynamo

Rze?ba: Rusek ma ciekawie i dokładnie wyrze?bion? zbroj? .
Malowanie: Mystique za większe zróżnicowanie kolorów .
Nastiness:Jeżeli mam ocenia? sam? figurk? to większy respekt budzi u mnie Crimson .

Suma 1 : 2 Crimson Dynamo
Odpowiedz
Mystique vs Crimson Dynamo

Rze?ba: Mystique - seksowna, niebanalna poza i fajny dodatek w postaci pistoletu.
Malowanie: Mystique - w mojej kolekcji jedna z najlepiej pomalowanych figurek. Zero błędów czy niedokładności. No i fajne kolorki.
Nastiness: Crimson Dynamo - wyglądem przypomina Predatora, przez co budzi większy respekt niż seksowna Mystique.

MYSTIQUE - Crimson Dynamo (2:1)
Cokolwiek stanie nam na drodze, jakiekolwiek bitwy będziemy musieli stoczyć wewnątrz nas... zawsze mamy wybór (...) 
To wybory czynią nas tym, kim jesteśmy i zawsze możemy wybrać to, co słuszne. (Spider-Man)
Odpowiedz
Zdecydowałem się dołączył nowopokazanego Toad'a do naszej bitwy bedassów:)

Mystique vs Crimson Dynamo (26:7)

#################################
Runda 1 / Bitwa 28
Toad

vs

Mole Man

Nie wiem jak u was ale dla mnie Mole Man to jest chyba nag?y spadek formy przy tworzeniu postaci przez Stana i S-k. Dlatego nie rozpisując się. Rze?ba i Nastiness punkty dla Toad, Malowanie (jako że nie wiemy jak będzie wyglądał pomalowany Toad) Mole Man za okularki:)

Suma 2 - 1 dla Toad
Specjale z UK - Colossus i Juggernaut - szczegóły strona 417 post #8330
Odpowiedz
Toad'a widzieli już chyba wszyscy więc: MOLE MAN:
Klika? po większy obrazek

Rze?ba: Mole Man - za lask? i p?aszcz
Malowanie: Mole Man - Wygląda na dobrze pomalowanego
Nastiness: Mole Man - Toad to tylko głupie popychad?o dla Magneto. Mole Man to mistrz zbrodni

3 dla Mole Man'a
Odpowiedz
Rze?ba: Mole Man nie jest zły ale nie podoba mi się jego głowa i czy tylko mi się tak wydaje ale Mole Man chyba coś nie równo stoi na podstawce? Punkt dla Toada
Malowanie: Mole Man jest całkiem dobrze pomalowany
Nastiness: Niech będzie jednak Toad bo porównując obydwu jednak trochę bardziej przera?a Ropucha

2-1 dla Toada
Odpowiedz
Rze?ba: Mole Man. Dobrze wykonana laska i p?aszcz (jak zauważył Cheshire Cat)
Malowanie: Mole Man. Toad niestety owego malowania nie ma
Nastiness: Toad. Poza jest mniej statyczna, gotowa do ataku. Mole Man nie straszy (chyba że przyjdzie mu zaatakować człowieka tym kijaszkiem).

2-1 dla Mole Man'a

P.S. Już się ba?em że Crimson Dynamo odejdzie z tylko jednym honorowym punkcikiem, który mu wręczy?em. I dzięki wam bracia, że do tego nie dopu?ciliście, gdyż to w miarę fajny figs.

"The Monsters are always with us. But thats okay, because there will always be good guys too.. and in the end, when all's said and done... good guys always win."- The Spider-Man
Odpowiedz
Rze?ba:Toad , za bardziej skomplikowan? form? . I poza też jest dośc oryginalna .
Malowanie: Mole Man , bo jest pomalowany .
Nastiness : Nie ba? bym się niskiego , ślepego grubaska , więc punkt dla Toada .

TOTAL
1-2 dla Toada
Wielkiej mocy towarzyszy wielka odpowiedzialność (Ben Parker) Sprzedam Destroyer (Marvel Kolekcja Figurek)  Info na PRIV
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości