Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.32 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CMF Kolekcja - Bitwa Figurek
Rze?ba: Dorm ma fajn? pozę, ale wykonanie kuleje natomiast u Cletusa nie podoba mi się poza, ale wykonanie jak najbardziej mi odpowiada więc przyznaj? punkt jemu.
Malowanie: Bardzo fajny mix kolorów u Carnage'a.
Nastiness: Casidy, za mało szale?stwa. Dormammu ciekawa mroczna poza więc głos dla Demona.

Carnage 2-1 Dormammu
''Nie wszystkie prawdziwe rzeczy muszą się wydarzyć. Opowieści i sny to zwiewne prawdy, które przetrwają, gdy fakty zmienią się w pył i proch.''
Odpowiedz
Carnage vs Dormammu

Rze?ba: punkt dla Dormammu, gdyż Carnage ma słab? pozę oraz wykonanie, które do końca mnie nie przekonuje. Mogło był lepiej.
Malowanie: Dormammu - lepsza kolorystyka.
Nastiness: Carnage - przera?ający symbiot o morderczych sk?onnościach.

Carnage - DORMAMMU (1:2)
Cokolwiek stanie nam na drodze, jakiekolwiek bitwy będziemy musieli stoczyć wewnątrz nas... zawsze mamy wybór (...) 
To wybory czynią nas tym, kim jesteśmy i zawsze możemy wybrać to, co słuszne. (Spider-Man)
Odpowiedz
Rze?: Carnage ( sporo szczegółów i ta mordka)
Malowanie: Dormamu (za większą palet? barw i wg??bienie się w szczegośy parzy nakaldaniu farb)
Nasty: Carnage (straszniejszy niż Dormamu, choć i ten milusio nie wygląda)

Wynik: Carnage (2:1)
U?miech kosztuje mniej ni? elektryczno??, a daje wi?cej ?wiat?a;D
watch Knife in the water saga
Odpowiedz
Na wstępie witam, gdyż to ja przez ponad tydzień zajm? miejsce Finsternisa:). Powiem jeszcze co?, co zawsze chciałem powiedzieć. Ladies and Gentelmen, lets get ready to rumble!

Carnage vs. Dormammu (27:9)

#################################
Runda 2b/Bitwa 4
Taskmaster

VS.

Viper

Rze?ba: Taskmaster. Dużo szczegółów.
Malowanie: Viper. Bardzo żadna ziele?
Nastiness: Taskmaster. Ma miecz, i wydaje się gro?niejszy.

2-1 dla Taskmaster'a

"The Monsters are always with us. But thats okay, because there will always be good guys too.. and in the end, when all's said and done... good guys always win."- The Spider-Man
Odpowiedz
Rze?ba: Taskmaster za miecz i szczegóły
Malowanie: Taskmaster, bardziej mnie przekonuje
Nastiness: Taskmaster, wydaje się był gro?ny

3-0 dla Taskmaster'a
Odpowiedz
Taskmaster

VS.

Viper

Rze?ba:Taskmaster za żadne wykonanie,dokładne odwzorowanie szczegółów
miecz bardzo ładnie się prezentuje.
Malowanie:Taskmaster i ładnie le??ce na nim kolory.
Nastiness:Taskmaster wzbudza większą groze niż Viper,Taskmaster jest
schwartz charakterem ale czy w 100% zepsuty do szpiku końci nie wiem.

3-0 dla TASKMASTER'A

Spider-Man,X-men. 

Odpowiedz
Rze?ba: Task za dynamiczne ułożona peleryn? peleryn? i fajn? pozę do tego fura akcesoriów i mamy fogsa idealnego:)
Malowanie: Ciekawsze moim zdaniem kolory ma Taskmaster, fajne po??czenie pomara?czy, niebieskiego i bia?ego, Viper za zielona, wolę bardziej urozmaicone figsy.
Nastiness: Cóż Viper gro?na na pewno nie jest przynajmniej w postaci figurki, Task też na jakiegoś ''megashwartzcharaktera'' nie wygląda, ale jego twarz może wywoływał dreszczyk:)tak jak i wyjąty miecz.

Taskmaster 3-0 Viper
''Nie wszystkie prawdziwe rzeczy muszą się wydarzyć. Opowieści i sny to zwiewne prawdy, które przetrwają, gdy fakty zmienią się w pył i proch.''
Odpowiedz
Rze?ba: obie figurki prezentują się znakomicie, Viper świetny ob?cis?y strój, szczególnie plus za te kozaki:D, realistycznie wyglądające w?osy, żadne szczegóły, jednak Taskmaster ma ich znacznie więcej, świetnie prezentuje się jego strój więc jednak głos na niego.

Malowanie: tak samo oba figsy bardzo dobrze pomalowane, ale paleta kolorów u Viper jest żadniejsza. U Taskmastera kolory wydaję się był trochę matowe.

Nastiness: Viper z tym biczem w ręku i nie do końca ciekawym spojrzeniem bardziej mnie przekonuje, ale podkre?lam że obie figurki na porównywalnym poziomie. Tu jednak wygrywa Viper.

Taskmaster vs Viper 1:2
Każdy jest w stanie zmienić swoje przeznaczenie - Naruto Shippuuden rulez ! ! !
Odpowiedz
Taskmaster vs Viper

Rze?ba:Taskmastera to prawdziwy rarytasik - p?aszcz z kapturem plus or??e .
Malowanie:Taskmaster ma ciekawie dobrane .
Nastiness: Czacha potrafi postraszy? .

Suma 3 : 0 Taskmaster
Odpowiedz
Rze?ba: Taskmaster za bron i detale
Malowanie: Taskmaster, za szczegóły
Nastiness Taskmaster , bo gro?niejszy

TOTAL 0/3 dla Taskmaster
Wielkiej mocy towarzyszy wielka odpowiedzialność (Ben Parker) Sprzedam Destroyer (Marvel Kolekcja Figurek)  Info na PRIV
Odpowiedz
Bez zb?dnych ceregieli:

3 dla TaskMastera

Jawi się mi on jako najlepiej zrobiona figurka Marvela, Viper nie miała szans...
Odpowiedz
Rze?ba: Taskmaster - za ilo?? szczegółów
Malowanie: Taskmaster - jakoś on lepiej wygląda
Nastiness: Taskmaster - Viper ani trochę nie straszy jak dla mnie

Viper 0 - 3 Taskmaster
Odpowiedz
Viper
VS
Taskmaster

Rze?ba:Taskmaster ma wiele więcej szczegółów niż Viper. Wydaje się ogólnie dokładniej zrobiony.
Malowanie: więcej kolorów i dokładniej-Taskmaster +1
Nastiness: No Viper wygląda jak ostra hetera z tym biczem, ale Taskmaster zdecydowanie gro?niej.

Taskamster 3:0

p.s Szkoda, że nam powoli panie znikaj? z turnieju no ale Viper nie miała szans.
Odpowiedz
Taskmaster vs Viper

Rze?ba: Taskmaster - znakomite wykonanie kaptura i peleryny, bogactwo akcesoriów.
Malowanie: Viper - żadne po??czenie różnych odcieni zieleni.
Nastiness: Taskmaster - czaszka zamiast twarzy oraz miecz budz? większy respekt niż pejcz w r?ce Viper.

TASKMASTER - Viper (2:1)
Cokolwiek stanie nam na drodze, jakiekolwiek bitwy będziemy musieli stoczyć wewnątrz nas... zawsze mamy wybór (...) 
To wybory czynią nas tym, kim jesteśmy i zawsze możemy wybrać to, co słuszne. (Spider-Man)
Odpowiedz
Taskmaster VS. Viper (31:5)

Runda 2a/Bitwa 4
Juggernaut

VS.

Dr. Doom

Rze?ba: Juggernaut. Poza jest dynamiczna, w dodatku więcej szczegółów
Malowanie. Juggernaut. Ogólnie więcej kolorów, ładnie skomponowanych
Nastiness. Juggernaut. Jego poza gotowa do ataku, mocno za nim przemawia

3-0 dla W?adcy murów

"The Monsters are always with us. But thats okay, because there will always be good guys too.. and in the end, when all's said and done... good guys always win."- The Spider-Man
Odpowiedz
Juggernaut vs Dr. Doom

Rze?ba: Juggernaut-więcej szczegółów od Dr. Dooma.
Malowanie. Juggernaut-Jego pomalowane mi?śnie robić wrażenie
Nastiness. Juggernaut-Poza jak by rozwala? mury.

3-0 dla Juggernauta
Odpowiedz
Juggernaut

VS.

Dr. Doom

?o hoho Juggernaut i Dr.Doom no no wielki pojedynek
tak wspania?ych postaći.

Rze?ba:Juggernaut i jego poza nacierającego czo?gu po
drodze wszystko niszcz?cego.
Malowanie:Dr.Doom za zielon? peleryne i srebrn? zbroje.
Nastiness:Juggernaut czy Dr.Doom,obydwie postaćie są aroganckie jednak
Juggernaut oprócz aroganta ma jeszcze w sobie pe?en przejaw sarkazmu,nie
od dziś wiadomo że Juggernaut to kawa? skurczybyka wrednego.

2-1 dla JUGGERNAUTA

Spider-Man,X-men. 

Odpowiedz
Rze?ba: Dr Doom za szczegóły
Malowanie: Dr Doom - bezbłędne malowanie
Nastiness: Dr Doom za tą majestatyczn? pozę za któr? przemawia też jego złowrogość

0-3 dla Victora
Odpowiedz
Rze?ba: Juggernaut-Mu?y , he?m i ogólne wykonanie
Malowanie. Juggernaut-Jego mi?śnie i świetnie zrobiona twarz pod he?mem .
Nastiness: Jugernaut ma świetn? pozę , ale Doom jest wirtuozem zbrodni

TOTAL 1-2 dla Juggernauta
Wielkiej mocy towarzyszy wielka odpowiedzialność (Ben Parker) Sprzedam Destroyer (Marvel Kolekcja Figurek)  Info na PRIV
Odpowiedz
Rze?ba: Jak to w przypadku Specjali bywa rze?ba jest bardziej szczegółowa, więc Moloch wygrywa.
Malowanie: Juggera jeszcze na półce nie mam, ale chyba mogę się o nim pozytywnie wypowiedzieć w tej kwestii.
Nastiness: Doom ma świetn? reprezentacyjn? pozę, ale prawdziwy gniew tkwi w wyrazie twarzy Juggera.

Juggernaut 3-0 Doom

Szkoda mi Dooma, bo powinien jeszcze trochę powalczyć zwa?ywszy na to że jest jedn? z lepszych figurek wydanych u nas.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 17 gości