Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.32 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CMF Kolekcja - Bitwa Figurek
Rze?ba: Juggernaut - niech ma
Malowanie: Dr Doom - bardzo dokładne malowanie
Nastiness: Dr Doom - no zas?użyć na to

2 dla Dr Doom
Odpowiedz
Rze?ba: Juggernaut - za dynamiczn? pozę
Malowanie. Dr Doom - Srebrny + zielony ładnie wyglądaję razem
Nastiness. Juggernaut - Poza robi swoje

Juggernaut 2-1 Dr Doom
Odpowiedz
Ale wy panowie jedziecie z tym koksem:P

Hmm, cię?ka walka. A więc:

Rze?ba: obie wykonane perfekcyjnie, a Dr Doom jak na regulara genialnie! Doom świetne szczegóły, Juggs piękne mi?śnie i napr??one na nich ?y?y. Specjal wygrywa.
Malowanie: Dr Doom jest bezbłędnie pomalowany, wydaję się jakby był rodem wyciągni?ty z komiksu, u Juggernauta mogli się bardziej postarał. G?os na Dooma.
Nastiness: trudny wybór. Dla Juggsa nie mogli wybrać lepszej pozy i zarówno jego "gotowo?? byka" jak i mimika twarzy są naprawdę super, ale od Doktorka aż bije ta złowrogość i pot?ga. Doom MUSI zwyci??y? w tej bitwie!

Juggernaut vs Dr Doom 1:2

Szkoda że Doom trafi? na specjala:D
Każdy jest w stanie zmienić swoje przeznaczenie - Naruto Shippuuden rulez ! ! !
Odpowiedz
Juggernaut
VS
Doctor Doom

Rze?ba: Juggernaut za więcej szczegółów i trochę ciekawsz? pozę, choć ta Dooma też dobra... typowy zarozumialec.
Malowanie: Tu głos dla Dooma, bo Cain jest średnio pomalowany jak na specjala.
Nastiness: Obaj wyglądaję dośc gro?nie... Jednak Doom bardziej pod?y jest.

Sam się dziwię sobie ale 2:1 dla Dooma.
Odpowiedz
Juggernaut vs Dr Doom

Rze?ba: Dr Doom - monumentalna poza wyra?ająca wyniosło??, zbroja i peleryna odwzorowane w najdrobniejszych szczegółach. Ogólnie Doom to jedna z najlepszych figurek z regularnej serii.
Malowanie: Dr Doom - bezbłędne malowanie, dobra kolorystyka. U Juggsa można się dopatrzył drobnych niedoróbek.
Nastiness: Dr Doom - geniusz zła skrywający oszpecon? twarz za metalową mask?. Mo?na powiedzieć, że to taki marvelowski Darth Vader:).

Juggernaut - DR DOOM (0:3)

' napisał(a):(...) Szkoda mi Dooma, bo powinien jeszcze trochę powalczyć zwa?ywszy na to że jest jedn? z lepszych figurek wydanych u nas.

Nie martw się Morpheuszu. R?cz?, że Dr Doom jeszcze powalczy w tym turnieju:).
Cokolwiek stanie nam na drodze, jakiekolwiek bitwy będziemy musieli stoczyć wewnątrz nas... zawsze mamy wybór (...) 
To wybory czynią nas tym, kim jesteśmy i zawsze możemy wybrać to, co słuszne. (Spider-Man)
Odpowiedz
Juggernaut vs Dr Doom

Rze?ba: Doom to jeden z pierwszych figurek które mi wpadła w oko . G?osik za p?aszcz i zbroje .
Malowanie: Mocne kolory znakomicie okre?laj? postać Dr Dooma .
Nastiness:Mroczna i majestatyczna postawa Dr bardziej mnie przekonuje niż Jurgena

Suma 0 : 3 Doom

Odpowiedz
Juggernaut VS. Dr. Doom (20:19) (Było to starcie wręcz epickie)

#################################
Runda 2b/Bitwa 5
Chameleon

VS.

Doctor Octopus.

Rze?ba: Dock Ock. Wi?ksza ilo?? szczegółów i fajnie zrobione macki
Malowanie: Doktorek.Dobrze zrobiony strój i ogólnie fajnie pokolorowane macki
Nastiness: Octopus. Szyderczy u?mieszek robi swoje.

3-0 dla Octopusa

"The Monsters are always with us. But thats okay, because there will always be good guys too.. and in the end, when all's said and done... good guys always win."- The Spider-Man
Odpowiedz
Rze?ba: Dock Ock. Za macki i p?aszczyk .
Malowanie: Doktorek.Za całokszta?t
Nastiness: O?miornica , za u?mieszek i za to że jest geniuszem zła .

TOTAL 0- 3 dla Otto Octaviusa
Wielkiej mocy towarzyszy wielka odpowiedzialność (Ben Parker) Sprzedam Destroyer (Marvel Kolekcja Figurek)  Info na PRIV
Odpowiedz
Chameleon

VS.

Doctor Octopus.

Rze?ba:Doctor Octopus za szczegółowo?? i świetne macki.
Malowanie:Doctor Octopus za idealnie po?o?one kolory.
Nastiness:Doctor Octopus i ten jego beszczelny u?mieszek z mackami
gotowymi do ataku,Dr.Octopus jest geniuszem w swej dziedzinie
jego intelekt jest gro?n? broni? która nie raz da?a się we znaki naszemu
sciano?azowi .

0-3 dla DR.OCTOPUSA

Spider-Man,X-men. 

Odpowiedz
Nie mogło był innaczej:

3 dla Doc. Ock'a!

Kameleon to pora?ka - nie dawajcie mu głosów z litości - pliz - może będzie mieć rekordowe 0<!--sizec--><!--/sizec--> tym razem.
Odpowiedz
Chameleon vs Doctor Octopus

Rze?ba:Doctor Octopus za te macki wyglądaję świetnie.
Malowanie:Doctor Octopus za srebrne macki i ciemno zielony kostium.
Nastiness:Doctor Octopus za ten jego u?mieszek.

0-3 Dla Doctora Octopusa
Odpowiedz
' napisał(a):Kameleon to pora?ka - nie dawajcie mu głosów z litości - pliz - może będzie mieć rekordowe 0<!--sizec--><!--/sizec--> tym razem.
Nie zgodzę się z tymi słowami. Figurka jest bardzo dobra.

Rze?ba: Chameleon żadny garnitur, świetnie zrobiona twarz i plus za tą mask? któr? trzyma w r?ce, Otto też niczego sobie, ale daje głos na pana w garniturze.
Malowanie: u Octopusa macki to majstersztyk ale w pozostałej części stroju można się dopatrze? niedociągni?? (bo to jeden z pierwszych figsów), za to Chameleon jest pomalowany bezbłędnie, brawa za tą mask? w r?ce jeszcze raz!
Nastiness: no i tutaj szok i zdziwienie ale poza Otto nie przekonuje mnie zbytnio, macki owszem ale zabrak?o trochę odpowiedniego u?ożenia ciała. Ten wyraz twarzy u Chameleona bardziej mi się widzi. Kawa? z niego skurczysyna:D

Zatem:

Chameleon vs Dr Octopus 3:0

Ps. Jeśli moje trzy głosy będą jedynymi to i tak się cieszę że mógł powalczyć:P
Każdy jest w stanie zmienić swoje przeznaczenie - Naruto Shippuuden rulez ! ! !
Odpowiedz
Rze?ba: Bardziej rozbudowana rze?ba i ciekawsza poza u Octopusa.
Malowanie: Z tego co widziałem Chameleon nie jest tak precyzyjnie pomalowany, za to mój egzemplarz Ocka jest świetnie wycieniowany i pomalowany z zastrzeżeniem do okularów al to pewnie u każdego.
Nastiness: Chameleon nie wygląda przera?ająco i Ock także ale u niego widać całe jego szale?stwo w jego mimice i u?ożeniu ręk.

Dr. Octopus 3-0 Chameleon
''Nie wszystkie prawdziwe rzeczy muszą się wydarzyć. Opowieści i sny to zwiewne prawdy, które przetrwają, gdy fakty zmienią się w pył i proch.''
Odpowiedz
3 dla Doctora Octopusa<!--sizec--><!--/sizec-->. Zdecydowanie lepsza figurka.
Odpowiedz
Rze?ba: Dr Octopus - więcej szczegółów
Malowanie: Kameleon - w?a?ciwie to ?aden mi się zbytnio nie podoba
Nastiness: Octopus - za uśmiech

Kameleon 1 - 2 Octopus
Odpowiedz
Chameleon VS Dr Octopus

Rze?ba: Otto za macki
Malowanie: Chameleon - jakoś bardziej mi się widzi
Nastiness: U Octopusa te palce trochę śmieszą jakby się dobrze przyjrze?. Niech będzie Kameleon

2-1 dla Kameleona

Troch? szkoda Kameleona ale no cóż widać że trafi? na silnych przeciwników. Doctor Octopus to fajny figs, ale Chameleon ma coś w sobie czego brakuje w figurce Octaviusa.
Odpowiedz
Chameleon vs Dr Octopus

Rze?ba: O?miornica ma fajn? pozę oraz macki dodające dynamiki. Fajny jest też ?adunek ekspresji zawarty w jego gestykulacji. Mimo wszystko nadal będą się czepia? szczegółów - zakończenia macek nie są zbyt dobrze odlane (przynajmniej w moim egzemplarzu), dlatego punkt otrzymuje Chameleon, u którego nie dopatrzyłem się większych błędów (w sumie to nie było u niego czego sknoci?). Na plus trzeba mu również zaliczy? mask?, któr? dzier?y w d?oni.
Malowanie: Dr Octopus - wykonanie, do którego nie mam zastrze?e?. Chameleon też niezły, lecz kolorystyka Octaviusa bardziej mi odpowiada.
Nastiness: Dr Octopus - uśmiech i gestykulacja szale?ca, Chameleon - wygląda przeci?tnie.

Chameleon - DR OCTOPUS (1:2)
Cokolwiek stanie nam na drodze, jakiekolwiek bitwy będziemy musieli stoczyć wewnątrz nas... zawsze mamy wybór (...) 
To wybory czynią nas tym, kim jesteśmy i zawsze możemy wybrać to, co słuszne. (Spider-Man)
Odpowiedz
Chameleon vs Dr Octopus

Rze?ba: Macki, macki i macki - Dr Octopus
Malowanie: Bardzo dobre malowanie Chameleona
Nastiness: Lubie ukryte zło , a takie cechuje Chameleona

Suma 2 : 1 Chameleon
Odpowiedz
Chameleon vs. Doctor Octopus (9:30)

Runda 2a/Bitwa 6
Drax

VS.

Thanos

Rze?ba: Drax. Za sztylety
Malowanie: Thanos. Wydaje się dokładniejsze i jest więcej kolorów
Nastiness: Drax. Pomimo wszystko zielony gość ze sztyletami wygląda imho gro?niej.

2-1 dla Draxa

&quot;The Monsters are always with us. But thats okay, because there will always be good guys too.. and in the end, when all's said and done... good guys always win.&quot;- The Spider-Man
Odpowiedz
Drax VS Thanos

Rze?ba: Nie będą oryginalny - Drax za sztylety.
Malowanie: Drax wydaje się był dobrze pomalowany.
Nastiness: Thanos trochę bardziej przera?a.

2-1 dla Draxa
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości