Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.33 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Figurki
Ehh to moje byle malenstwa :(

Shini niech kumpel traktuje je dobrze bo jak nie to Marcus w nocy swoim Lancerem przepiluje go jak tego biednego Locusta :lol:
"Wierzę, że to co cię nie zabije, uczyni cię... dziwniejszym."
Odpowiedz
Raczej sie nimi dobrze zajmie, bo zadowolony z zakupu byl;)
Odpowiedz
:spidey_welcome:ponownie, po krótkiej przerwie:)
Na wstępie poinformuje że "nadaje" już z nowego miejsca. Przeprowadzka połączona z remontem która rozpocząła się blisko 3 lata temu została (nareszcie) zakończona[attachment=710:Hurrra.gif].
Sajonara ?ód? !! , koniec z pomieszkiwaniem w rozkroku, obecnie Kolumna i mój ma?y domek z ogródkiem, cisza spokój, i ... niestety wydatki<_<, no ale najgorsze już za mn? :]

Sorry za off`a ale nie mogęem się nie podzieli? tą jakże szczęśliw? dla mnie chwilę.<!--sizec--><!--/sizec-->

Ultimates - gratuluje kolekcji. Coś dziwnie ustawiasz swoje figsy (albo to wina foto), no sorry ale ( ! ) do foto:blink:, dobra wiem że miało wyjść z?udzenie przestrzenne, ale nie wyszło ... Może pokombinuj z lustrami aby uzyska? lepsze efekty fot ...

Shinigami - widzę że twój Skorpion to już weteran:Pwiele walk już musiał stoczy?, noga z?amana, z ogonem też coś chyba nie tak (inny kolor) albo mnie już oczy zawodz?;). A figurka potwierdzam fajna.
Co do recenzji, nie obrać się, ale jak by była krótsza o kilka min. to nic by się nie stało ...
W ostatnich zdaniach powtarzasz się, a raczej tylko rozp?ywasz się w zachwytach na figsem. Venoma recka bardziej mi przypad?a do gustu.
Pomys? na video recenzje bardzo fajny - Tak trzymaj i nie przestawaj:)

LuXuS - ... co tu dużo mówił, nie długo zagości na mojej półce pierwsza figurka z serii MS - głównie dzięki twoim wypowiedziom, oraz fotk? okazów które prezentujesz w tym temacie - THX:)Nie będzie to co prawda awizowana wcześniej figurka Black Cat, zdecydowałem się na początek na coś ta?szego ... zobaczymy co z tego wyjdzie, ma na dzieje że nie będzie to 5 dych wyrzuconych w b?ocko, tylko początek nowej miło?ci, do MS;)

Tak przeprowadzka zakończona, a w związku z tym i moje okazy będą mogęy (mam na dziej że już wkrótce) opu?ci? swój karton ... jak tylko go odnajd?&lt;_&lt;. Tak więc przy pomyślnych wiatrach gdy już ze wszystkim się uporam postaram się również zaprezentować szerszemu gronu mój obecny ba?agan na półce.


Z tego wszystkiego zapomnia? bym powiedzieć jaka to figurka MS zasili moją pó?k? ... foto (gdzień z netu) ale kogo, chyba mówił nie musz? ?

[attachment=711:Marvel_S..._Phoenix.jpg]
Odpowiedz
Witaj Primo, życzę powodzenia na "nowej drodze życia"!:P
Wrażenie przestrzenne jak najbardziej jest, niestety aparatu to ja nie mam najlepszego, kupił nowy dopiero jak nie będzie figsów nowych w sklepach i na Allegro...:PPopatrzyłem na zdjęcia-na pó?k?-na zdjęcia-na pó?k? i stwierdzam, że na zdjęciach nie ma wrażenie przestrzennego, a na półce jest. Oto rzek?em.:)
Odpowiedz
' napisał(a):z ogonem też coś chyba nie tak (inny kolor) albo mnie już oczy zawodz?;)
Nie zawodz? Ci?, po prostu ogon ma trochę inny kolor, fabrycznie;)
' napisał(a):Co do recenzji, nie obrać się, ale jak by była krótsza o kilka min. to nic by się nie stało ...
W ostatnich zdaniach powtarzasz się, a raczej tylko rozp?ywasz się w zachwytach na figsem.
Wiem, wiem. Po prostu przed kr?ceniem nie zastanawia?em się za bardzo, co o nim powiedzieć. Zdecydowanie musz? pozostał przy schemacie najpierw piszę, później kr?c?.
Odpowiedz
Shinigami: Widzialem nowa "wcale nie recenzje" z Jokerem w roli glownej i musze Ci powiedziec, ze twoje recenzje sa naprawde dobre, no moze troche za dlugie, ale dosyc ciekawie mowisz o figurce, wiec to mi az tak nie przeszkadza. Wracajac do Jokera to moim skromnym zdaniem jego najlepsza figurka to jednak DCUC Joker, artykulacja jest naprawde dobra ( standardowa jak na DCUC) i rzezba rowniez jest niczego sobie, no i jeszcze akcesoria.
Odpowiedz
' napisał(a):"wcale nie recenzje"
Wcalenierecenzje, nie pytaj czemu;)Ten "typ literacki" jest już ze mn? ponad trzy lata.

Znam, znam tego Jokera. Ale jak dla mnie jest zbyt retro, poza tym często wolę po?więci? trochę ruchomych stawów na rzecz świetnej rze?by. I mój Joker właśnie to mi do?wiadcza, ze świetnym odwzorowaniem stylu Kuberta.

Link: http://www.youtube.com/watch?v=c72zIHWb4tE
Odpowiedz
Bardzo dobra "Wcalenierecenzja" a i figs Jokera wcale niezły - gratuluje nabytku, i stale rosnącego poziomu "wcalenierecenzji":)
Odpowiedz
' napisał(a):(...)
darth_konio:
http://marvelousnews.com/database/index.php?itemid=660
Lepsze moim zdaniem są własnor?cznie uszyte "szmaciane ?achmany" niż plastikowe ubranie bez ty?u... i dzięki za docenienie...:angry:

P.S. No i mam 13 lat, nie wiem, może byće? jakiś mega utalentowany w tym wieku, lepsze rzeczy szy?e? niż "szmaciane ?achmany"
Dzięki za odpowied?
...czyli mniemam, że w przyszło?ci uszyjesz kostiumy dla wszystkich swoich figurek, skoro nie podobaj? ci się plastikowe odlewy ich strojów??
Nie zrozum mnie źle. Myślę że inwencja twórcza jest potrzebna i z czasem dojdziesz do perfekcji szyj?c ubrania w tak ma?ych rozmiarach.. a narazie ma prawo mnie to zastanawia? i widzęc taką figurk? stwierdzam, że wygląda to jednoznacznie..
Ja w wieku 13lat nie mai?em potrzeby szycia ubrać... ale siostra jak miała lalki barbi, to miała uszyte dla niej ubranka, więc to rozumiem.
Rozlu?nij się stary i się nie spinaj aż tak. Peace
U?miech kosztuje mniej ni? elektryczno??, a daje wi?cej ?wiat?a;D
watch Knife in the water saga
Odpowiedz
Choleraaaaa. Robić właśnie zakupy, niepotrzebnie znalazłem jeszcze jedn? figurk?, bo wszystko mi psuje, pakiet zrobić się nagle za drogi. Co z tego byłcie wywalili?

- Batman Hush Nightwing
- Player Select Raziel
- Marvel Select Thor
- Marvel Select Sabretooth
- ML series 8 Iron Man
- ML series 12 Wolverine
- ML Face-Off Cap vs. Red Skull
- Batman: Knightfall Bane
Odpowiedz
Batman: Knightfall Bane ta figurke bym wywalil, nie wiem dlaczego po prostu mi sie nie podoba.
Odpowiedz
Ja natomiast wywali? bym Wolverine ... a w?a?ciwe już to zrobiłem, szkoda że dopiero teraz się z nim ujawni?e?, bo poszedł przez eBay za niewielkie pieni?dze ...
Odpowiedz
' napisał(a):Batman: Knightfall Bane ta figurke bym wywalil, nie wiem dlaczego po prostu mi sie nie podoba.
Nie ma bata, najlepszy Bane, jakiego daję. A ja lubię Bane'a.
' napisał(a):Ja natomiast wywali? bym Wolverine ...
To też nie wchodzi w gr?. Jak dla mnie to jest najlepszy Wolverine, jakiego można kupił, a Logana także bardzo lubię.

Olewam Iron Mana, wezm? go innym razem. Ale dzięki za sugestie;)
Odpowiedz
' napisał(a):To też nie wchodzi w gr?. Jak dla mnie to jest najlepszy Wolverine, jakiego można kupił, a Logana także bardzo lubię.

Mi się bardziej podoba Wolverine ML 6 ten z 12 ma moim zdaniem skopan? twarz ...

' napisał(a):Olewam Iron Mana, wezm? go innym razem. Ale dzięki za sugestie;)

Na pewno najlepszy wybór dla portfela*



*choć w cenach figsów DC orientuje się nie szczególnie <!--sizec--><!--/sizec-->...
Odpowiedz
W sprawie Wolverine'a powiem tak. Owszem, br?zowy z ML 6 jest świetny jeśli chodzi o wyraz twarzy. Uwielbiam j?. Ale cała sprawa rozbija się o kostium, jednak wolę odnowione żółto-niebieskie kalesonki z Astonishing X-Men;)Dlatego cholernie żałuj?, że nie mam gdzie kupił wariantu Wolviego z ML12, jest genialny :/

Figsy od DC Direct są lekko dro?sze od ML, jeśli dobrze kojarz?, to sklepowa cena jest zbliżona do tej Marvel Select.
Odpowiedz
Jutro powinienem miec MS Thora i kilka innych figurek, a co za tym idzie porobie kilka zdjec:D.
Odpowiedz
' napisał(a):Figsy od DC Direct są lekko dro?sze od ML, jeśli dobrze kojarz?, to sklepowa cena jest zbliżona do tej Marvel Select.

S?ucham:blink:?
Ja nie wiem, to chyba zależy od tego czego się szuka, ale MS które mnie interesowaćy kosztuj? odpowiednio :
- Phoenix MS - zapłacićem 35pln
- Black Cat - któr? chciałem kupił 60 pln
- Thor z MS poszedł na alledrogo kilka dni temu za 60pln
Za figsy z ML trzeba sobie troszk? więcej policzy? ... no chyba że odkry?e? złotego grala gdzie jest taniej ... to mam nadziej że się podzielisz tą dobr? nowin?:P
Odpowiedz
Chodzi mi o ceny sklepowe. I tak, odkry?em;)Choć przesy?ka drogawa.

https://www.starstore.com/
Odpowiedz
Kupowaće? już coś tam ? Jak się płaci karta via PayPal czy bez PayPal ?
Odpowiedz
Ja natomiast kupiłem nowy telewizor i niestety musz? od?o?y? zakup Hulka na kiedy indziej... Myślę, że około po?owy kwietnia będą go miał w ?apkach. Pierwsze zamówienie, które na Aliensgroup odwo?uj?, mam nadzieję, że mnie nie znienawidzę.:P

P.S. Postawi? browca temu, kto zgadnie kogo mam w avku i sygnie.:P
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości