Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.33 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Figurki
Hombre, właśnie dokona?em pierwszego zakupu. U?ywa?em karty kredytowej, z PayPala nigdy nie korzystałem, więc nie wiem czy u nich działa. Teraz tylko czekać aż się odezw? jeśli coś jest nie tak (mam nadzieję, że nie będą musieli). Jedyne czego mi szkoda, to to, że wysyłka droga (zapłacićem za niż 100z?) i trzeba czekać 28. Choć to jest maksymalny czas, może wszystko się uwinie szybciej. Mam nadzieję.
Odpowiedz
O ja cie niepie*** 100pln za wysyłk? ??!!:blink:i do tego 28 dni czekania, na sam? wysłanie ??:blink:+ jeszcze czas dostawy ??:blink:- ja dobrze słyszę ??:blink:. Masakra czym oni to wysyłają ??:blink:To chyba kurier bo inaczej nie wiem skąd takie koszty ...

Nie no za?amałe? mnie tymi kosztami wysyłki ...

Zamawia?em ro?ne rzeczy z UK ale do 100pln za wysyłk? nigdy nie doszedłem ... mam nadzieje że chociaż za tą cen? dojdzie szybko i jest źledzenie takiej przesy?ki.

No życzę ci mi?ego czekania i żeby paczka szybko & bezpiecznie dotarła:).
No oczywiście czekam(y) na foty i wcalenierecenzje gdy nabytki już wpadn? w twoje ?apki.

Ja sobie odpuszczam zakupy w tym miejscu, koszta przesy?ki są zabójcze, a płatno?? pozbawiona ochrony PayPal nie szczególnie mi się uśmiecha.
Odpowiedz
' napisał(a):i do tego 28 dni czekania, na sam? wysłanie ??:blink:+ jeszcze czas dostawy ??
28 dni, to maksymalny czas dostawy, razem z wysłaniem.

Wysy?ka jest naprawdę przegi?ta (nalicza się według sztuk albo wagi, nie mam pewności), ale biorąc pod uwagę to, co kupiłem, to i tak dobra okazja.
Odpowiedz
Tak jak mowilem, figurki doszly wczoraj, a dzisiaj przedstawiam wam kilka zdjec moich nowych nabytkow.

MS Thor:







takie ujecie juz z mojej polki, na wzor strony z Avengers the Initiative Siege:





MS Skrulls:





Odpowiedz
No i super, Thor wygląda jeszcze genialniej niż myśla?em:)Skrulle też kupie, choć pojedynczo z Broodem z Aliens Group.

Nakłada?e? Thorowi coś na Mjolnir (szkoda, że nie ma na nim tekstu) czy mi się wydaje? Mógłbył mu też lew? d?o? obróci? w dół;)
Odpowiedz
Nakladalem, w przyblizeniu wyglada to tak:

Lewej dloni nie bede obracal w dol, bo wyglada to "troche" dziwnie.
Odpowiedz
Pobuszowałem dziś na Cool Toy Review. Oj, następnym razem przy zakupie będzie zmasowany atak postaci związanych z Batmanem:ph34r:
Odpowiedz
Hot Toys pokazalo swoj nowy produkt, a jest nim War Machine w wersji kinowej:
http://marvelousnews.com/index.php?catid=23&itemid=12881
Jak tak na niego patrze to zaczynam sie zastanawiac czy nie zaczac zbierac figurek w skali 1:6, chociaz ten wymienny leb jakos mi nie przypomina Don'a Cheadle'a. Czekam z niecierpliwoscia na wersje od Diamond Select i mam nadzieje, ze nie spiepsza oni malowania w figurkach z Iron'a 2.
Odpowiedz
Podobie?stwo widać, choć z Downeyem poszło im raczej o wiele lepiej.

Jeśli wydadz? Mark V (czyli Briefcase Armor), to zastanowić się nad kupnem.
Odpowiedz
Wszyscy już zd??yli pochwali? swoimi okazami, tak więc i Ja zamieszam foto mojego ba?aganu:D. Poustawiane co prawda bez ?adu i składu ale, … okazało się że dla moich figurek jest jeszcze mniej miejsca niż w starym mieszkaniu … cóż życie:blink:.




Dobra dośc marudzenia:lol:… Ogl?dajcie i Komentujcie:)

[attachment=725:DSC1.JPG]

[attachment=726:DSC2.JPG]


[attachment=727:DSC3.JPG]

[attachment=728:DSC4.JPG]

[attachment=729:DSC5.JPG]

[attachment=730:DSC6.JPG]

[attachment=731:DSC7.JPG]

[attachment=732:DSC8.JPG]

[attachment=733:DSC9.JPG]

[attachment=734:DSC10.JPG]




No to by było wszystko, ... no prawie wszystko kilka innych figurek przechodzi rehabilitacje, więc dopiero po szczęśliwym uzdrowieniu poszukam im miejsca ...:)


LuXuS - gratki Thor zajefajny:)... gdyby jeszcze miał tylko lepsz? twarz ...<!--sizec--><!--/sizec-->
Odpowiedz
WOW, swietna kolekcja, figurki mogly byc poukladane troche lepiej, ale i tak gratuluje!!!

PS: Moglbym Cie prosic o wyrazenie opinii na temat ML 12 Apocalypsa .
Odpowiedz
Ech LuXus nie wiesz że ja cienki w te klocki jestem … dobra spróbuje …

Apocalypse ML 12 BAF

Około 36 do 38 cm wysokońci dla porównania Sentinel około 5 cm wyższy

Malowanie – b.dobre. Przewa?aj? dwa-trzy odcienie niebieskiego, trochę srebrnych elementów, szaroczarne boki klaty i czerwone oczka. Elementy niebieskie są dodatkowo cieniowane.

Rze?ba odwzorowanie mi??ni
– na najwyższym poziomie, stylowy ko?nierzyk, „A” na pasie. Co ja tu będą dużo pisać Apo jak wyjąty ?ywcem z komiksu.

Za malutki minusik można od biedy uzna? przychude nogi w ?ydkach – Dość osobliwie to wygląda …

Pozowanie i Pkt artykulacji :

G?owa – ruch na boki jest mocno ograniczony poprzez ko?nierz, do góry można ją obróci? pod k?tem ~ 30 %

Klata – Yes, co prawda bardziej można go przechyli? do ty?u niż do przodu, ale liczy się że jest.

?apki – staw kulkowy w ramionach, ?okietki ?amane na raz, paluchy każdy ruchomy, naturalna (i jedyna) pozycja dla nich to zaci?ni?ta pił?? (niestety nie da się ich wyprostować … buuu)

Pas – wokó? własnej osi, standard

Jajka/Biodra - czytaj niąej …

Nogi/Kolana/Stopy – kolanka ?amane na dwa razy, w kostkach na boki, stopy – Yes

Choć Apo nie należy do figurek które można za specjalnie uformować, to jestem z jego pozowalności zadowolony, zawdziścza to swojej naturalnej budowie i daje możliwość ustawienia w kilku ciekawych pozach, co dla tej postaci wystarcza w zupełności.

Największa wad? Apo jest wykonanie stawów kulkowych przy jajach … Powiedzenie „Wyrywa? komu? nogi z dupy” psuje tutaj idealnie … Jeszcze nie spotka?em się z tak koszmarnie zrobionym stawem w tym miejscu, nie jest on cały wklejony w biodro tylko odstaje od niego na odległo?? około 2mm i jest połączone z nog? tylko malute?kim glucikiem plastiku. Efekt : osobiście mój Apo już trzy razy miał wymieniany ten element:angry:.

W skrócie zapomnijcie o jakimkolwiek robieniu szpagatu itd. w ogóle polecam, jeśli już koniecznie chcemy zmienił pozycje nóg, najpierw odłączył kulasa, i manewrować samym kikutem przy stawie.


LuXus Thx za dobre słowo:)
Odpowiedz
Wstyd, że Wolverine nie urywa głowy Sentinelowi;)

Ma lub miał ktoś z Was Hawkeye'a z ML7? Mimo, że nie jest moim ulubionym bohaterem, to mocno zastanawiam się czy go nie kupił przy następnych zakupach.
LuXus, a jak ten Cyklop od Hasbro, daje radę?

Cable też na pewno byłby dobrym dodatkiem do wychodzącego w tym roku Deadpoola.
Odpowiedz
' napisał(a):Wstyd, że Wolverine nie urywa głowy Sentinelowi;)

Ma lub miał ktoś z Was Hawkeye'a z ML7? Mimo, że nie jest moim ulubionym bohaterem, to mocno zastanawiam się czy go nie kupił przy następnych zakupach.
LuXus, a jak ten Cyklop od Hasbro, daje radę?

Cable też na pewno byłby dobrym dodatkiem do wychodzącego w tym roku Deadpoola.
Ja miałem Hawkeye'a. Jest bardzo fajn? figurk?, zwłaszcza jak na swój "wiek". Mi co prawda trafi? się egzemplarz z wybitnie wykrzywionymi w ?uk nogami, ale odrobina wrz?tku i trochę cierpliwo?ci pozwoliły mu stanął samodzielnie:)
Odpowiedz
' napisał(a):LuXus, a jak ten Cyklop od Hasbro, daje radę?
Jak najbardziej, Cyklop to naprawde dobra figurka. Artykulacja jest w porzadku, malowanie rowniez, chociaz te zolte linie sa troche za jasne jak na moj gust, ale tak poza tym to chyba najlepsza figurka Cyklopa wydana do tej pory.

PrimoHombre: Wielkie dzieki za recenzje:).
Odpowiedz
No i dzięki za opini?, szczególnie w sprawie Cyklopa, bo przy nim nie byłem najbardziej pewien jak wyszedł. Teraz tylko będą miał kilka miesięcy na zastanawianie się czy inwestować w DC czy Marvela xD
Odpowiedz
Jako fan Marvel'a musze Ci powiedziec: Inwestuj w ML, MS itp. !!!
Odpowiedz
No cóż, jednak raczej sam będą musiał zdecydować.

Czuj? ma?y repaint, jeśli go kupił.
Odpowiedz
A ja znowu wyskakuje do was z pytaniem, a mianowicie gdzie można nabył nie za drogo (czyli mniej więcej nie powyżej 100 z?) figurki street fighter IV series I, albo II z gory thx:DCo do twoich figurek PrimoHombre sa super jaki balagan wygladaja spoko i masz ich duzo wiecej niz ja. Jak bede mial czas zamieszcze zdjecia swojej skromnej kolekcji Co do street fighter juz nie wazne znanazlem kilka, ale info na temat gdzie mozna kupic serie II sf IV by mi sie przydalo i co sadzicie o tym czy warto go kupic ??? http://www.allegro.pl/item962151673_street..._ken_17_cm.html
Odpowiedz
http://www.aliensgroup.pl/index.php
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości