Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.33 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Figurki
' napisał(a):Shinigami a gdzie kupiles tego kena od SOTA moze i ja bym kupil
Na allegro go wyrwa?em.
' napisał(a):Nie bralbym informacji zaczerpnietych z Wikipedii na zbyt powaznie, gdyz kazdy moze ja edytowac.
Nie przesadazajmy z tym hejtem w stronę Wiki, jest tak samo edytowalna, jak cały internet.
' napisał(a):Tak w ogole to nie wiem czy firma o nazwie ToyBiz nie przestala istniec.
No, od jakiegoś czasu nazywaj? się Marvel Toys. W sumie zabawna sprawa, bo kiedy zmienili nazw? i zostali wykupieni przez Marvel, to licencj? na figurki przeszły na Hasbro.
Odpowiedz
' napisał(a):Tak w ogole to nie wiem czy firma o nazwie ToyBiz nie przestala istniec.

Nie ma co ty LuXuS to potrafisz "poprawić" człowiekowi humor<_<
Odpowiedz
A wie ktos czy firma o nazwie "Marvel Toys" cos ostatnio wyprodukowala? Bo ja nie wiem o ani jednej figurce.
Odpowiedz
Dzieki za info i poparcie shinigami i Chlopie ale masz fuksa teraz na allegro sa tylko ze sf IV. Ale ja szczegolnie poluje na Kena i Chun Li
Odpowiedz
Venom, napisz do Toy Craft, wczoraj się od nich dowiedziałem, że dzięki mojej pro?bie sprowadz? Hulka i Iron Mana (filmowego) z Marvel Select;)Może uda Ci się w sprawie SF.

O moim Kenie możesz poczytać tu.
Odpowiedz
Dzieki. Napewno sprobuje a Ken zajebjaszczy
Odpowiedz
To fakt. Uwielbiam SF3 i dlatego też ten Ken idealnie wpasować się w mój gust.

Teraz mam go na półce mniej więcej tak (jeśli to kogoś interesuje:P).
Odpowiedz
Super ja sprobuje napisac do toy craft'a a jak nie wyjdzie kupie Kena sf IV. Sprobuje jeszcze znależę Chun Li:DJa tez jestem fanem SF
Odpowiedz
' napisał(a):dzięki mojej pro?bie sprowadz? Hulka i Iron Mana (filmowego) z Marvel Select;)
A nie pytales moze o War Machine filmowego ?
Odpowiedz
Dobra, wiem że się czepiam, ale robicie bajzel<_<.To jest (a przynajmniej był) temat do rozmów nad stuffem Marvela, ewentualnie DC. Nie ma tematu nad do rozmów nad stuffem z ww. nie związanym ?
Odpowiedz
Oj, czepiasz się, czepiasz. Nie widzę problemu, żeby w temacie można było gada? o wszystkich figurkach jakie się ma i chce się kupił;)

Luxus, nie pytałem. Ale skoro będą mieć Tony'ego (jeszcze nie wiedzą kiedy, Hulk w kwietniu), to pewnie Rhodey też byłby możliwy.
Odpowiedz
Tak w sumie to nie ma nigdzie napisane, ze w tym temacie pisze sie tylko o figurkach z marvel'a, czy z DC. Zalozycielem tematu jest jakis zbanowany juz dzieciak, ktory nie okreslil zadnych regul, wiec temat jest ogolnie o "Figurkach".
Odpowiedz
Ok jakoś przeżyje;) A na poważnie wola? bym aby rozmowy na tematy nie związane z Marvelem i DC przenie?? np. tutaj http://www.spider-man.org.pl/forum/index.php?showtopic=1213:). Sam chyba w nie długim czasie zaprezentuje tam kilka moich Alienów i trochę innego stuffu:)
Odpowiedz
to jest temat figurki jak zreszta widac a nie: "figurki marvel i do cholery nic wiecej" zluzuj troche
Odpowiedz
Jak raz zgodze sie z Venom'em44. Wracajac do Hasbro, to mam takie pytanie do zacieklych przeciwnikow ich figurek. Co tak dokladnie wam w nich nie pasuje ?
Odpowiedz
popierwsze zrazilem sie deadpoolem z x-men origins nie podocinany plastik itp. A przeciwnikiem hasbro ogolnie nie jestem niektore figurki sa dobre ale nie ktore kicha no wezmy chociaż iron spider zero dobrania kolorow i wycieniowania i dzieki za poparcie LuXuS:D
Odpowiedz
Deadpool z Wolverine Origins jest w skali 1:18, wiec jak dla mnie to zaden zarzut, bo ToyBiz tez nie robilo najlepszych figurek w tej skali. Jezeli chodzi o Iron Spider'a to mi sie podoba, ladne blyszczace kolory i wcale nie potrzebuje cieniowania. Zreszta wiekszosc figurek od Tb tez nie byla cieniowana;).
Odpowiedz
Dobra w takim razie będą udawał że nie widzę postów o innym stuffie;).

' napisał(a):Jak raz zgodze sie z Venom'em44. Wracajac do Hasbro, to mam takie pytanie do zacieklych przeciwnikow ich figurek. Co tak dokladnie wam w nich nie pasuje ?

A wracając do tematu. LuXuS możesz mnie śmiało uzna? za anty-fana Hasbro:D. A co mi się nie podoba w Hasbro ? cóż naj?atwiej mówił na konkretnych przykładach ... więc jeśli interesuje Ci? co konkretnie mi w nich nie pasuje, podaj mi jakąś z serii ML a odpowiem konkretnie:).
Odpowiedz
LuXuS w sumie to nie wiedzialem ze deadpool jest 1:18 bo ja go widzialem tylko na allegro takze sorry chodzilo o iron spidera z serii spiderman trilogy a ja bylem szczerze przekonany ze iron spider z serii origins jest od toy biz ake patrzx na tego dziada http://www.consumerquery.com/images/toys/t...n_spiderman.jpg
Odpowiedz
PrimoHombre: Prosze bardzo - druga seria dwu-pakow

Venom44: Tak sie sklada, ze nawet mam "tego dziada" i uwierz mi w rzeczywistosci nie jest taki zly na jakiego wyglada.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości