Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.33 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Figurki
Toycraft też ma, tylko, że bez Kena. Choć moim zdaniem on był najsłabszym ogniwem pierwszej serii, w ogóle nie ma podskoku do mojego od SOTA.

Kupił warto, jeśli tylko odpowiada Ci ich styl;)Szkoda tylko, że w Polsce nie do dostania są kolejne serie. Ale może TC by sprowadzili, właśnie z nimi mejluje w sprawie Marvel Selectów.
Odpowiedz
Mam przyjemnosc zaprezentowac wam oficjalne zdjecia figurek z serii Iron Man 2 (6"):
http://marvelousnews.com/index.php?catid=23&itemid=12889
Co moge powiedziec, wygladaja naprawde dobrze, mam tylko nadzieje, ze nie spierd**a tak skali, jak to bylo przy figurkach z pierwszego filmu.

PS: Z niewiadomych powodow najbardziej podoba mi sie mark V, kompletnie nie wiem dlaczego.
Odpowiedz
Bo Mark V wygląda najlepiej;)Dzięki temu już wiem, że warto na niego czekać zamiast tego z MS.
Odpowiedz
To mial wyjsc jakis mark V od MS ?

W Ameryce sa popularne takie rozne glosowania na temat nastepnych serii ML, wiec pomyslalem, ze moze i tutaj jakies sugestie moznaby wyrazic.

Jak dla mnie Hasbro mogloby wydac takie figurki:
2- pack:
pierwsza seria:
Wolverine (X-Force kostium) i X-23 (X-Force)

Domino (X-Force) i Archangel (X-Force)

Wolfsbane (X-Force) i Elixir (X-Force)

druga seria:
Iron Patriot i Sentry

Spider-Man (Gargan) i Hawkeye (Bullseye)

Ms Marvel (Moonstone) i Daken

2,5 :
Ares i Noh Varr

trzecia seria:
Iron Man (extremis) i Captain America (Bucky)

The Wasp (Pym) i Scarlet Witch

U.S. Agent i Jocasta

czwarta seria:
Black Cat i Mary Jane

A.I.M. Agent i Madrox

Modern Cannonball i Modern Havok

A jakie sa wasze zdania?
Odpowiedz
' napisał(a):Jak dla mnie Hasbro mogloby wydac takie figurki:
A jakie sa wasze zdania?

"Jak dla mnie" to Hasbro nie powinno wydał nawet paznokcia do figurki Marvela ... Kiedy wreszcie ktoś przejrzy na oczy i wykopił tą band? badziwiarzy na zbity ryj:angry:??!!

A do figsów jakich mi brakuje, to nie będą się rozdrabnia? jako fan X`sów poproszę o wszystkie postacie z tej serii które do tej pory nie zostały wydane, lub zostały wydane przez Hasbro - czyli dla mnie jak by ich nie było...
Odpowiedz
Nie za bardzo rozumiem co Ci tak przeszkadza w tym Hasbro ? Fakt, nie robia oni idealnych figurek, ale po ostatnim Toy Fair widac, ze sie chlopaki zaczeli starac.
Odpowiedz
LuXuS - już chyba wiesz że ja od czasu do czasu do czasu musz? poplu? jadem;)?

Co mam do Hasbro, w skrócie że nie są Toy Biz`em. Po prostu ich figurki z ML w znakomitej większość mi się nie podobaj?, i chyba nigdy mi się nie spodobaj? ...

"ch?opaki (z Hasbro) zaczelii się starał" ... - litości, dopiero ? teraz zaczynaj? ? A wcześniej to co uczyli się siusia? pod wiatr ?
Odpowiedz
' napisał(a):"ch?opaki (z Hasbro) zaczelii się starał" ... - litości, dopiero ? teraz zaczynaj? ? A wcześniej to co uczyli się siusia? pod wiatr ?
Lepiej pozno, niz wcale;).
Odpowiedz
' napisał(a):Lepiej pozno, niz wcale;).

Hehe no też fakt:).

Jedyny plus jaki ma u mnie Hasbro w porównaniu z Toy Biz`em, to taki że lepiej im wychodzą kobiece twarze, oczywiście jak się postaraj? bo takich spartolonych dokumentnie też im nie brakuje:).

edti :

Tak pobieśnie przeleciałem się po seriach ML wydanych przez Hasbro … no i co tu dużo mówił to jest lista figurek które ewentualnie był bym gotów dołączył do tych które już na mojej półce stoj? : Blob BAF, Spiral, Mojo BAF, Quicksilver, Crossbones, Wendigo, Falcon. Na około 30 figsów Toy Bizu których też mi brakuje to wynik Hasbro jest gorzej niż mierny
Odpowiedz
' napisał(a):Tak pobieśnie przeleciałem się po seriach ML wydanych przez Hasbro … no i co tu dużo mówił to jest lista figurek które ewentualnie był bym gotów dołączył do tych które już na mojej półce stoj? : Blob BAF, Spiral, Mojo BAF, Quicksilver, Crossbones, Wendigo, Falcon. Na około 30 figsów Toy Bizu których też mi brakuje to wynik Hasbro jest gorzej niż mierny
Chyba cos zle popatrzyles, bo Falcon i Mojo nie sa od Hasbro.
Odpowiedz
' napisał(a):Chyba cos zle popatrzyles, bo Falcon i Mojo nie sa od Hasbro.

święta racja zagalopowałem się. Dzięki za przywrócenie do pionu:).
Jeszcze o Hasbro ... mam takie dziwne uczucie jakby Hasbro robiło figurki dla znacznie młodszego odbiory niż Toy Biz ... nie wiem czy to polityka Hasbro czy może wytyczne Marvela, ale wydaje mi się że coś w tym jest. A jakie jest wsze zdanie na ten temat ?
Odpowiedz
Shinigami a gdzie kupiles tego kena od SOTA moze i ja bym kupil a co do iron man'ow mark V najfajniejszy a mark VI wogole mi sie nie podoba. Czytalem nie dawno ze ToyBiz stara sie o odzyskanie kontraktow na prodokowanie figurek marvela bo hasbro lipa
Odpowiedz
Venom44: Gdzies ty wyczytal, ze TB stara sie o odzyskanie kontraktow na produkowanie figurek marvel'a ? Staram sie byc na biezaco ze wszystkimi tego typu sprawami, a o niczym takim nie slyszalem.

PrimoHombre: Jakby Ci tu... jezeli chodzi o figurki w skali 1:12 to nie sadze, aby robili je zmysla o mlodszych odbiorcach. Sadze natomiast, ze dla mlodszych odbiorcow zaczeli produkowac figurki w skali 1:18. W przypadku TB taka akcja z mniejszymi figurkami sie nie sprawdzila, a w przypadku Hasbro jak najbardziej.
Odpowiedz
LuXuS to sprawdzaj dokladnie pisze to na wielu stronkach a chocby tak klasycznej jak wkipedia popatrz i przeczytaj sobie taki wers firma Toy Biz stara sie na odzyskanie licencji na produkowanie figurek marvela http://en.wikipedia.org/wiki/Marvel_Toys
Odpowiedz
Nie bralbym informacji zaczerpnietych z Wikipedii na zbyt powaznie, gdyz kazdy moze ja edytowac.
Odpowiedz
poszukaj dokladnie nie tylko na wikipedi o tym jest
Odpowiedz
' napisał(a):Nie bralbym informacji zaczerpnietych z Wikipedii na zbyt powaznie, gdyz kazdy moze ja edytowac.

Dokżadnie. To raczej pobo?ne ?yczenia fanów niż rzeczywistość:(. Choć gdyby jednak jakimś cudem (...) ... no to chyba bym ze szczęścia zaczął bym wy? do księ?yca:lol:
Odpowiedz
stary ja tak samo. Ale wydaje mi sie ze jakos moze znowu zaczna produkowac marvela, bo hasbro kurcze szkoda gadac
Odpowiedz
Tak w ogole to nie wiem czy firma o nazwie ToyBiz nie przestala istniec.
Odpowiedz
Produkuja figurki pod nazwa marvel toys
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości