Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.33 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marvel Legends - figures battle
Glos na Sabertooth z 5 serii, lepiej podoba mi sie jego kostium, i twarz.
Odpowiedz
Sabertooth s.Face Off vs. Sabertooth s.5 4-4 <_<
Znowu mozna 1 raz jeszcze glosowac.
Drzewka nie bedzie, bo stuktura jest tragiczna i jezeli jakis uczestnik gry (lub jakis inny grafik) moze zrobic jakies prawdziwe drzewko prosze ponownie o zgloszenie sie na pm, badz moje gg (3533391).

Bitwa III
Elektra s.4 vs. Elektra Hasbro Twin Packs s.1

Oddaje glos na Hasbro Elektre, ma ladnie rozpuszone wlosy, a i jej twarz bardzej mi sie podoba. Do tego nie jest szeroka w biodrach jak damulki Toy Biz. Nie widac jej az tak bardzo przegub, wiec wyglada naturalniej. A Elektra z Hasbro ma bardziej grecka karnacje. Elektra z Toy Biz wyglada jak Hinduska.
Odpowiedz
Glos na Elektre z serii 4 lepsze ... wszystko (?) ... malowanie, wykonanie, pozowalnosc. Poza tym figs Elektry z Hasbro wyglada jakby ktos zapomnial jej zrobic zderzaków i dopiero w ost. chwili sobie o nich przypomnial - po prostu nie naturalnie to wyglada:lol:
Odpowiedz
Ta Elektra od TB jest z serii 4, w kazdym razie oddaje glos na nia, ze wzgledu na ogolne wykonczenie.
Odpowiedz
Dzieki za pokazanie bledu LuXuS.;)Dlatego nie chcialem dac Hasbro vs. Toy Biz, bo wiadomo, ze Hasbro nie ma szans. (ja dalem Hasbro punkcik, zeby sie Elektra nie poplakala xD)
Odpowiedz
Wedlug mnie Hasbro ma jakies tam szanse, mniejsze, bo mniejsze, ale ma. Chocizby taki Crossbones, King Hulk, Planet Hulk, Nick Fury, Ares, Sunfire... jest wiele figurek, ktore Hasbro dobrze zrobilo, oczywiscie TB robilo lepsza robote, ale Hasbro jakies szanse zawsze ma.;)

PS: Moze jeszcze dzisiaj skoncze Cable... badzcie czujni, zdjecia pojawia sie najprawdopodobniej jeszcze w ten weekend.
Odpowiedz
Zgadzam sie z kolegom wyzej. Zapewne w ogólnym rozrachunku wygra ToyBiz bo po porostu zrobili wiecej dobrych figsów, ale Hasbro jakies tam szanse ma ...

Dodam ze, wolal bym ogladac bitwy mieszanych postaci a nie takie jak dwie ostatnie.

Kurczaki ... Prosze mnie zle nie zrozumiec, bo temat jest mi bliski i zycze mu powadzenia ... ale on (ten temat) sie kupy nie trzyma ... brak mu wyraznych zasad/regul (co jak, kto z kim, kiedy gdzie, ze o drzewku juz nie wspomne) ... i przez to powstaje chaos<_<
Odpowiedz
Taa, w CMF tez byl chaos, dopóki nie zrobiono drzewka. Mówie, ze nie jestem grafikiem, jesli tak wolasz i krzyczysz o te drzewko to je zrób sam.
Kiedy i gdzień A na co to w porównywaniu figurek? Coś Bitwa figurek. Jak? Normalnie. Kto z kim chyba masz napisane.
Odpowiedz
Ultimates spokojnie ochlon chwile i a potem zacznij mi ewentualnie wtykac, jesli poczujesz taka potrzebe.

Przeczytaj mój wczesniejszy post na spokojnie. I odpowiedz sobie. Czy skierowalem którykolwiek z zarzutów (pisze wlasnie z zarzut bo tak sie do tego odniosles) konkretnie po czyims adresem, nie, podtekstów nie bylo, ani w stosunku do twojej osoby ani do nikogo innego.

Ze swojej strony uwazam ze wszystkich których temat zainteresowal, powinni brac aktywny udzial aby poprawic to co jest w nim zle, lub wymaga poprawek...

Ale jesli chcesz wziac na siebie caly ciezar z tym zwiazany, nie widze przeciw wskazan ...
wystarczy poslac "krótka podkrecona" pilke - temat zostaje w takiej formie jak jest i zmian nie bedzie (lub cos w tym stylu, tylko ubrac w ladne slówka)

Drzewko które wykonales bylo OK ... wymaga poprawek, ale nie usuniecia, jak to mówia pomalu, po woli a i slon mrówke wyp***:lol:

Tak ze bez urazy, nie bylo moim zamiarem wlazenie z buciorami, a tak to najwyrazniej odczules.
Odpowiedz
Dobra, spoko, glupi jestem. xD Drzewko powinno byc sciete i spalone w moim odczuciu. Ma za malo "galezi" i zlooom (xD) strukture.
Odpowiedz
Pierwsza Elektra jest lepiej wykonana i wykonczona.
U?miech kosztuje mniej ni? elektryczno??, a daje wi?cej ?wiat?a;D
watch Knife in the water saga
Odpowiedz
Elektra s.4 vs. Elektra Hs. Twin Packs 1
3-1 - Wygrywa Elektra Toy Biz.

Juggernaut s.6 vs. Crossbones Ares series

Akcesoria typu: bron, maska, zamienna glowa, helm wliczamy do oceny. Nie wliczamy: podstawek, kartonowych tel.
Glosuje na Crossbones'a. Ma ladniejsza kurtke i szczególy, do tego dobrze pocieniowana. No cóz, po prostu moim zdaniem Jug ma zle wykonane miesnie, jest wypchany jak...
no jak jakas malpa xD
Do tego na helm mu ptak nasral. xD:D

Odpowiedz
Hmm... trudny wybor, ale chyba zaglosuje na Juggernaut'a, jest to swietna figurka, naprawde swietna, detale i cieniowanie, wszystko jest genialnie wykonane, a kto go nie ma u siebie (podejrzewam, ze tylko ja na tym forum go mam) nie moze w pelni docenic jego zalet. Heh...a moze tak zmienic zdanie, nie jednak nie. Ultimates nie mogles dac jakiegos latwiejszego przeciwnika Crossbones'owi:P?
Odpowiedz
Crossbones. fajnie wykonany i proporcje ciala ma zachowane. Rozumiem, ze Juggy silny i umiesniony jest, ale zeby lapy dluzsze od nóg??
U?miech kosztuje mniej ni? elektryczno??, a daje wi?cej ?wiat?a;D
watch Knife in the water saga
Odpowiedz
Glos na Juggernaut'a wielkie spasione, napakowne bydle, zadowalajaca pozowalnosc, czyli wszystko tak jak byc powinno:)

Edit LuXuS - zle podejrzewasz:lol:
Odpowiedz
Oddaje glos na Juggernauta. Bardzo fajna figurka nie jest tam idealna, ale figurka Crossbonesa w ogóle mi sie nie podoba.
"TO NIE JEST COŚ, CO LUBIĘ ROBIĆ... TO COŚ, CO PO PROSTU TRZEBA ROBIĆ" (Punisher)
Odpowiedz
Już niedługo reaktywacja tematu, ale lepiej się przygotuj?, drzewko jest zrobione, teraz tylko "bitwy" na obrazkach.
Próbka 1-wszej bitwy:

Drzewko:(niestety zła jakoś? przez JPG i zmniejszone przez Imageschack)
http://img707.imageshack.us/img707/1291/drabinkakopia.png
Kto ma pomysł jak to powiększy??
Odpowiedz
G?os na Spidey'a. Dobrze zrobiona figurka, ładnie zrobiona postawa, co jest trudne przy figurkach o jaskrawych kolorach, a Gambit ma zr?bany kolor p?aszcza i przyklapion? fryzur?.
Odpowiedz
To była tylko próbka wyglądu bitew, w żadnym razie nie zaczynamy.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości