Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.27 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DC Super Hero Collection
Jeśli chodzi o customy to po prostu rewelacja. Ch?tnie bym nabył parę z nich .
Wielkiej mocy towarzyszy wielka odpowiedzialność (Ben Parker) Sprzedam Destroyer (Marvel Kolekcja Figurek)  Info na PRIV
Odpowiedz
Nareszcie, czołowy przeciwnik Batmana trafi? do mnie za całkiem rozs?dna kasę, doścczając tym samym do reszty "mieszka?ców" Arkham:)
U?miech kosztuje mniej ni? elektryczno??, a daje wi?cej ?wiat?a;D
watch Knife in the water saga
Odpowiedz
darth_konio - you buster !

Ile Ci? ten Pan kosztować ?
Odpowiedz
Jak śmiałe? nam nie powiedzieć ? Ile kosztować ?
Wielkiej mocy towarzyszy wielka odpowiedzialność (Ben Parker) Sprzedam Destroyer (Marvel Kolekcja Figurek)  Info na PRIV
Odpowiedz
Pozazdro?ci?...bardzo dobry zakup,gratulacj?.:D
''SZŁEM ŁĄKĄ                                                                                      
WIATER WIAŁ KWIATY PACHŁY A ONA MNIE ODEPCHŁA
WIĘC POSZŁEM DO DOMU
TRZASŁEM DRZWIAMI PIERDŁEM RZYGŁEM WYSZŁEM
I CHAMSTWA NIE ZNIESE"
Moda na suknie saga.
Odpowiedz
Kosztować prawie 25 zł + koszty, czyli w sumie 40 zł z groszami, przeliczając na nasze. Wygra?em aukcj? na ebayu, a że malo osob licytowalo, to stąd taka kwota, a wiem, że s? oferty, gdzie (bez kosztów wysyłki)<!--sizec--><!--/sizec--> potrafi kosztować 6 dyszek lub więcej. Postaram sie pozniej nas??? fotsy.
Odpowiedz
Na oficjalnej stronie , już do kupienia Kilowog. Ja niestety , musz? poczekać do wiosny . Bo najpierw , kupuję Lobo .
Odpowiedz
Doomsday w końcu dotarł i do mnie

Odpowiedz
' napisał(a):Na oficjalnej stronie , już do kupienia Kilowog. Ja niestety , musz? poczekać do wiosny . Bo najpierw , kupuję Lobo .

Mo?na wiedzień gdzie kupujesz figurki ?:P

&quot;Who said anything about killing you? All I have to do is rip out your rib cage, lungs and stomach so I can get at my baby. You're welcome to what's left.&quot;

- Carnage

Odpowiedz
Nie będzie tajemnic? , jesli powieem że chodzi o ebay .
Odpowiedz
Mam pytanko
Jako, że nigdy nie korzystałem z Ebaya to czy mógłby mi ktoś wytłumaczy? jak kupować za pomoc? tej strony??
O co chodzi z tym PayPalem??
Z góry dzięki za pomoc
Odpowiedz
A mnie panowie udało sie niedawno nabył kilka z najbardziej interesujących mnie figurek z DC. Jestem zajebi?*** zadowolony z zakupu.
Gdyby ktoś chciał dokładniejsze fotki które? z figurek proszę pisać.

[attachment=1382:DSC00298.JPG]
Odpowiedz
@Condi

1. Zakładasz konto na PayPal
2. Podpinasz pod niego albo kart? kredytową albo będziesz dodawał środki "r?cznie" za pomoc? innej debetowej karty lub przelewu
Dobrze aby dane właściciela konta (dane rejestracyjne) były identyczne wszędzie i identyczny co właściciel konta eBay. Wszelkie adresy, imiona nazwy wszystko identycznie pisane. Np. nazwa ulicy "Pierwszej Brygady"
na loginie PayPal nie powinna był różna z nazw? "I-Brygady" czy "1 Brygady" na innym z kont. Wszystko powinno by identyczne. Innaczej przelewy mogę został odrzucone.
3. Kupujesz na eBayu. Po zakupie, automatycznie zapyta eBay o login do PayPala i pobierze kasę. Jeżeli podpiłta została karta kredytowa, sklep automatycznie dostanie z niej kasę nie będzie odwrotu. W drugim przypadku, będziesz musiał sam przela? pieni??ki na konto PayPal.

No i to tyle.

Pó?niej pochwalę się zdjęciami nowych nabytków : Donna Troy, Angel (Buffyverse), Faith (Buffyverse), Spike (Buffyverse)

@chicken
Proszę o fotki tej Ptaszyny;)
Odpowiedz
Jeszcze jedno pytanie odnośnie ebaya jeśli nie mam karty kredytowej a jedyni konto to jeśli dokonam zakupu np z Anglii to czy musz? mieć na koncie funty czy wystarcz? złotówki??
Odpowiedz
Wystarczy mieć Z? od tego właśnie jest PayPal żebył nie musiał wymienia? waluty, bo (PayPal) zrobi to za ciebie bez żadnych nieudogodnie? :)
Odpowiedz
Fotki Hawkgirl:

[attachment=1385:DSC00301.JPG]
[attachment=1386:DSC00302.JPG]
[attachment=1387:DSC00303.JPG]
[attachment=1388:DSC00304.JPG]

Figurka o której marzy?em od dawna:)ZATANA:

[attachment=1389:DSC00308.JPG]
[attachment=1390:DSC00309.JPG]
[attachment=1391:DSC00316.JPG]

I równie zajebis** Killer Croc!!!

[attachment=1392:DSC00319.JPG]
[attachment=1393:DSC00320.JPG]
[attachment=1394:DSC00321.JPG]
Odpowiedz
A ile da?e? za Zatann? ?
Odpowiedz
No nareszcie temat o?y?:)dawno żadnych nowych figsów nie było, świetna kolekcja chicken ale widzę że najbardziej spodobał się Croco po opisie:DTo tak jak mi:)ale Zatanny zazdroszcz? bo nie posiadam tak jak i papu?ek nieroz??czek:D
''Nie wszystkie prawdziwe rzeczy muszą się wydarzyć. Opowieści i sny to zwiewne prawdy, które przetrwają, gdy fakty zmienią się w pył i proch.''
Odpowiedz
Gratuluje całej czwórki a najbardziej zazdroszcz? Hawkgirl , jest wystrzałowa :D
Odpowiedz
Gratuluje chicken:)super figsy posiadam Zatane więc wiem co to za fajna figurka:)i niedługo też hawkmana:)mam nadzieje że niedługo dojdzie:)

ps dalej czekamy na kolejen prototypy a w szczeg Azraela:)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości