Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.32 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bionicle
:spidey_welcome:
W tym temacie będziemy rozmawia? o Bionicle.Jest to linia klockowych figurek zaprojektowanych przez firm? LEGO.Figurki cieszę się ogromn? popularności?, ja sam jestem ich fanem.W tym temacie proszę o wypowiadanie się o zestawach jakie macie itd.Sam ich trochę posiadam i w późniejszych postach je wypiszę.Czekam na wasze opinie!!
Pozdrawiam

Odpowiedz
Było tego już tyle serii i z roku na rok coraz bardziej przekombinowane. I jakie drogie to.
"This is my gift. My curse.
Who am I? I'm Spider-Man."
Odpowiedz
Sam się przyznam że jestem mocno podstarza?y, ale skoro czytam "dziecinne" komiksy to czemu i klocuszkami się nie pobawił !? I przyznam że kolekcjonowałem te figurki ale chyba zakończy?em owe kolekcjonowanie po "Piraka" które już były zbyt przekombinowane (poza tym stary dziad z ?on? i dzieckiem który ma w pokoju oprócz dokumentów, ludziki z klocków dziwnie się prezentuje nie ?<_<). W każdym razie przyznam że sama historia opowiedziana była dosy? ciekawa, ale teraz tylko komiksy sprawiaj? że jestem uważany za "dziecinnego":spider_lol:

"The Monsters are always with us. But thats okay, because there will always be good guys too.. and in the end, when all's said and done... good guys always win."- The Spider-Man
Odpowiedz
Jezeli czlowiekowi sprawia cos przyjemnosc i nie wyrzadza tym nikomu krzywdy, to nie widze powodu dla ktorego mial by zaprzestac robienia tego co lubi... bo co ? Bo spoleczenstwo tego nie uznaje, czy bo nie odpowiada to jakiejs grupie wiekowej. W zyciu powinno sie robic to co sie lubi, z tym, ze nic na sile.
Odpowiedz
Zdecydowanie popieram przedmówc?:D
Ludzie nazywaj? mnie często dziecinnym, bo lubię kreskówki i komiksy:D
Odpowiedz
świetnie ale ja nie zaprzestałem kolekcjonować Bionicli gdyż każdy uważał mnie za dziecinnego tylko dlatego że dalsze serie byly przekombinowane, a wypowiedź w nawiasie była robiona "lekko z jajem ale nie jajecznic?" :P

"The Monsters are always with us. But thats okay, because there will always be good guys too.. and in the end, when all's said and done... good guys always win."- The Spider-Man
Odpowiedz
więc trzymaj tak dalej:DJa mam jakieś cztery, czy piłc:D
Odpowiedz
Skoro już tak się zwierzacie to przyznam się że i Ja mroczny Morpheus s?uchacz Metalu mieszkaniec Wroc?awia zbiera?em Bionicle a mam ich dosy? spor? liczb? i przede wszystkim byłem pod wrażeniem cało?ci historii tego uniwersum choć oczywiście zawierało swoiste przekombinowania (bo w końcu odbiorcami docelowo były dzieci ) jednak nawet ja znalazłem coś dla siebie. Polecam zwłaszcza opowiadania z tego uniwersum bo nieco wykraczaj? ponad średni? wieku :)
''Nie wszystkie prawdziwe rzeczy muszą się wydarzyć. Opowieści i sny to zwiewne prawdy, które przetrwają, gdy fakty zmienią się w pył i proch.''
Odpowiedz
Oj właśnie przyznam że to co mnie kręciło w tym najbardziej to cała otoczka fabularna wzorowana na mitach nie pamiętam jakich. Pomimo przekombinować ciekawa była wizja fantasy z robotami zamiast ludzi i nawet dobrze to wyszło

Odpowiedz
Większość imion i całą ta otoczka została zaczerpni?ta z legend i mitów Polinezyjskich :DNie podobało mi się to usilne udziecinnianie w niektórych momentach jednak mimo wszystko ostatni rozdzia? opowie?ci był dosy? krwawy i sporo ważnych postaci zginąło co w moich oczach poszło na plusB)No i w końcu twórcy nie bali się zar?n?? kury znosz?cej złote jaja i zakończyli tą histori?.
''Nie wszystkie prawdziwe rzeczy muszą się wydarzyć. Opowieści i sny to zwiewne prawdy, które przetrwają, gdy fakty zmienią się w pył i proch.''
Odpowiedz
I za to wielki szacunek od jednego ze starszych fanów:spidey_rock:

Odpowiedz
Dzięki :PMam więcej ciekawostek z tegó? Uniwersum, możemy trochę rozrusza? ten temat :lol:
A skoro już tu wkroczy?em, czego przyznam się szczerze wstydziśem wcześniej, bo większość wchodzęcych do mego domu widzi po pierwsze bionicle po drugie komiksy i inne figsy z tym związane zwyczajnie dziwnie się na mnie patrzy :lol:Ale ja to uważam za kolekcj? któr? sukcesywnie starałem się wyzbiera? choć w pewnym momencie ze względu na kompletny spadek formy modeli i chodzenie na ?atwizn? za coraz większą cen? darowałem sobie, jednak opowiadania z nimi związane wci?? czytam, bo posiadaję odpowiadający mi mroczny klimat :)Dziękuje za uwagę.
Odpowiedz
Przepraszam za post pod postem ale taki pomysł mnie naszedł, może niech każdy doda jakieś zdjęcie swej kolekcji, ja dam troszk? później, jestem ciekaw czy ktoś mnie pobije pod względem ilościowym:lol:
Odpowiedz
Kolekcji zdjęć nie dam, po nie chce mi się do piwnicy po sety i?c.
Moge wymienic, przy okazji oceniając zestaw zarówno jako set, jak i za jego histori?.
-Lewa Nuva ( wybitny set i postac)
-Gali Nuva (żałuje że ją kupiłem. Ale postac ciekawa)
-Pahrak( wybitny:P)
-Nuhvok( jak wy?.)
-vahki vorzakh (total awsum, w story fajni mroczni policjanci)
-Vakama Metru (super set, w story ciota)
- Iruini Hagah (totalnie epicki jako postac i set)
-Vakama Hordika ( średni set, już lepszy jako postac)
-Rahaga Kualus (ma?y, ale fajny. Tyle.)
-Visorak Boggarak (żal. ru ;/)
-Piraka Vezok (fajnie zbudowany, ?wir z dosłownym rozdwojeniem ja?ni)
-Hydruka ( s?eetashny! XD)
-Dekar ( fajnie zbudowany)
-Chirox ( pan z?a. Zarówno set, jak i postac)
-Solek (fajny, ale mało o nim w story)

Szkoda ze Bio się skończyło i wprowadzili to gówniane PowerRangersowe Hero Factory.
Bio miało swój mistyczny klimat, i ( co nie widac w filmach, skierowanych dla dzieci) mroczn?, wielow?tkową fabułą.
Przez te 10 lat udało im się zbudowac unoversum na poziomie SW, czy właśnie Marvela.
?egnaj, Bio. Sp?dziśem z toba kawa? przyjemnego dzieci?stwa:)
Odpowiedz
Zdjęcia nie mogę dał bo całą moją kolekcj? szlag trafi?. Ale wymienie wszystkie moje kochane sety:
Tahu Nuva
Kopaka Nuva
Gali Nuva
Onua Nuva
Pohatu Nuva
2x Leva Nuva
Rakshi Panrahk
Rakshi Turahk
Rakshi Gurahk
Piraka Vezok
Toa Lhikan & jakiś stworek (zapomnia?em nazwy)
Makuta (ten za czasów toa Nuva)
Vakama Metru
Nokama Metru
Matu Metru
Nuju Metru
Vakama Hordika
Bohrok Nuhvok
Bohrok Tahnok
Bohrok Gahlok
Bohrok Pahrak
Bohrok Kohrak
Jaller Inika
Matoran Jaller
Matoran Matoro
Matoran Onepu
Visorak Vohtarak
Vahki Bordakh

Z tych wszystkich bardzo miło w sumie wspominam Kopake , Tahu i Rakshi Guurahka. Te były moje ulubione , zaś największą głupotą był dla mnie Vahki Bordakh. To nie jest cała kolekcja ale tylko tyle moge sobie przypomnie?, dodatkowo nazwy mogę był inne bo patrzyłem na wiki żeby sobie przypomnie? moją kolekcj?:rolleyes:. Niestety kolekcji już nie mam ,a ja się zastanawiam czy nie kupił Tego nowego Tahu, gdyż jak go zobaczyłem w reklamie odrazu przypomniały mi się stare dobre czasy.:)

Odpowiedz
Ja też zbiera?em Bionicle lecz nim nowsze tym większa tandeta!!!żadnych mechanizmów tylko jakieś"super"wyrzutnie i inne gówna!!!Lego pod tym względem przeszło na psy,a poza tym składaję się z coraz mniejszej liczby klocków!!!

PS:Morpheus,s?uchasz metalu?Ja też miło mi,że są jeszcze ludzie tacy jak my,którzy unikaj? techna i disco...sorry za offtop.
''SZŁEM ŁĄKĄ                                                                                      
WIATER WIAŁ KWIATY PACHŁY A ONA MNIE ODEPCHŁA
WIĘC POSZŁEM DO DOMU
TRZASŁEM DRZWIAMI PIERDŁEM RZYGŁEM WYSZŁEM
I CHAMSTWA NIE ZNIESE"
Moda na suknie saga.
Odpowiedz
Te ostatnie sety to była rzeczywiście tragedia, fakt wyglądały fajne, ale co z tego jak składa?y się tylko, dajmy na to z 6 części. Choć specjale mimo wszystko mi się podobały to i tak części już były zbyt przekombinowane, to już były bardziej figurki niż Lego, ale z ostatnich setów posiadam specjal Tuma i jest całkiem fajny :)Może jutro zapodam jakieś zdjęcia lub list? kolekcji :)Tak aby temat się rozwija?, może wpadn? na kogoś kto jak ja jest obeznany z całą otoczk? historyczn? Bionicle :D

Ps Owszem miło wiedzień Kaszanic :)Zapraszam kiedyś na priv do pogadanki o metalu :D
Odpowiedz
Ja teraz robić customy(może nie jest to mistrzowska robota ale...)co o nich powiecie?
Tytan:
[attachment=1091:DSC00016.JPG]
Gladiator:
[attachment=1092:DSC00017.JPG]
Smok:
[attachment=1093:DSC00018.JPG]
''SZŁEM ŁĄKĄ                                                                                      
WIATER WIAŁ KWIATY PACHŁY A ONA MNIE ODEPCHŁA
WIĘC POSZŁEM DO DOMU
TRZASŁEM DRZWIAMI PIERDŁEM RZYGŁEM WYSZŁEM
I CHAMSTWA NIE ZNIESE"
Moda na suknie saga.
Odpowiedz
Sir Kaszanic --> świetne! masz dobre pomysły i wgl?d przestrzenny.:)

Morpheus--> Wejdz na
http://www.polskabionicle.fora.pl
(jedyne normalne forum o BIO:))
i szalej- Bio kończy się w 2010, więc jeszcze trochę popiszesz ^^
Odpowiedz
Dzięki, znam to forum jednakże do tej pory się tam nie wypowiedziałem :)Może pora na pierwszy raz. Ciekawe kombinery Kaszanic :)To teraz ja się zachwalę, zdjęć uzna?em, że robić nie trzeba bo każdy wie jak kto wygląda więc oto lista:
Toa Mata: Onua, Lewa.
Toa Nuva: Posiadam wszystkich.
Toa Metru: Vakama, Nuju, Nokama.
Toa Hordika: Wszyscy prócz Vakamy.
Toa Inika: Wszyscy.
Toa Mahri: Wszyscy.
Toa Phantoka i Mistika: Wszyscy.
Bohrok: Posiadam wszystkich.
Rahkshi: Guurahk, Kurahk.
Vahki: Zadakh, Nuurakh, Keerakh.
Visoraki: Wszyscy prócz Oohnoraka
Piraka: Wszyscy.
Barraki: Wszyscy.
Makuta: Wszyscy.
Glatorianie: Stronius.
Du?e sety:
Makuta(późniejszy Teridax)
Lhikan i Kikanalo
Roodaka
Sidorak
Keetongu
Brutaka
Axonn
Vezon i Feenerak
Umbra
Maxilos i Spinax
Hydraxon
Gadunka
Nocturn
Karzahni
Takanuva (2008)
Toa Ignika
Icarax
Tuma
I jeszcze parę ma?ych setów, ale już nie chce mi się wypisywa?. Od razu mówił, że traktowałem to bardziej jako kolekcje więc starałem się zebrać jak najwięcej postaci. Z ostatnich setów z Glatorian urzek? mnie tylko Tytan Tuma więc jego zakupiłem i Skrall Stronius całkiem efektowny jednak składa się zaledwie z paru części bardzo ubogi set, ale przynajmniej fajnie wygląda, wspomn? także, że nigdy nie kupowałem zestawów zaraz po wyj?ciu, zwykle czekaćem do zimy wtedy to można je było kupować po 20 z?:)I zawsz? można było coś pokombinować, bo części mam od cholery:)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości