Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.33 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piszemy opowiadanie o Spider-Manie
#1
No to wracamy! Piszemy opowiadanie o spider-manie! Pamietajcie:
Ja zaczynam, nastepna osoba kontynuuje!
No to zaczynam:
Noca Peter spojrzal w okno i zobaczyl tam.... Teletubisie!
#2
Potem okazalo sie ze to byl glupi sen wiec poszedl z tym to psychiatry (SROLLLLLLL!)
#3
U psychiatry spotkal gadajacy kubek do herbaty, ktory ciagle mowil "Jestem glupi"...

P.
#4
Na tym kubku byl narysowany Zygmunt August robiacy kupe na kiblu...

PS: ZYGA! Nie obrazaj mnie :angry:
#5
...który spiewal "I'm born for destroy"...

Edit: Pawcio, co mowilem o sygnaturze?
"Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthafuckin' happens, and it can happen to You." – Cage
#6
...potem naprawde sie obudzil. Wlaczyl telewizor i zaczal sluchac relacji o wielkim korku spowodowanym przez wypadek...
#7
Wypada spowodowal nie jaki Sabq. Spidey polecial na miejsce wypadku. Tam spotkal Sabq strzelajacego kubkami.
#8
Okazalo sie ze to kubek-srubek go opanowal i ze teraz cale miasto jest opanowane przez klony kubka-srubka.........Zygmunt August i SHAR (Super Handsome Ares Real) postanowili go powstrzymac.
#9
...kubek-srubek (<_<) sie wku**** i zaczal wszystko rozwalac, a Zygmunt August i SHAR nie mogli go powstrzymac...
#10
nagle kubek-srubek dostal ataku astmy i poszedl w pizdu :D SHAR i zyga odniesli sukces....
#11
...ale jednak ich radosc szybko przeminela gdy nagle kubek-srubek sie podniósl i urzyl swojej specjalnej techniki zwanej "Ka-Me-Ha-Me-Ha" i rozwalil tym cala galaktyke...
#12
Niestety okazalo sie ze "atak powrotny" byl tylko jego glupim snem , a gdy kubek-srubek sie obudzil okazalo sie ze przebywa na nieznanej do tej pory planecie zwanej "Gay'o'Landia". Jako ze klimaty na tej plnecie kubkowi-srubkowi byly znane szybko sie tam zaklimatyzowal i poznal kilku nowych kolegów.......

PS: Kubas , czemu sie obrazasz ? Myslisz ze kubek-srubek to o tobie? Ty egoisto , nie tylko ty masz na imie kubek wiec buzz off. :D
#13
... tymi kolegami byly symbioty Venom'a i Carnage'a...

PS: Tak wiem, ale troche mnie to wkurza...
#14
Lecz okazalo sie ze to byl kolejny sen.......W prawdziwym swiecie wszystko bylo spokojnie....do czasu zaatakowania planety ziemii przez niezwykle silnego stwora - Buu.

PS: Skoro wiesz ze to nie o tobie to po co sie wkur*iaszą Jeez.....
#15
...Buu zamienial wszystko w czekolade i jadl, lecz nagle zjawil sie niezwykle walecznu Goku (sayan) i go zniszczyl, wtem Peter sie obudzil i stwierdzil, ze oglada za duzo Dragon Ball'a, ubral sie w kostium i wyruszyl na poszukiwanie zloczynców...

PS: moze zrobilibysmy sensowne opowiadanie coś ;)
#16
Slingowal po miescie , slingowal......az wreszcie na jednym z dachów znalazl poczytna gazete "Playboy" z sesja zdjeciowa MJ. Gdy podszedl go 'poczytac" dostal w leb czyms mocnym i obudzil sie w jakims labolatorium....

PS:Ty sam jakies bezsensy piszesz , co ty do mnie masz :D
#17
...w laboratorium tym ujrzal Octavius'a rozmawiajacego z Carnage'em, zerwal sie szybko ze stolu na którym lezal i zaczal sie lac z Carnage'em, ten jednak szybko sie zamachnal reka uderzajac w ten sposób Spideya...
#18
... a swistak zawijal je w te sreberka, na do lyzki zadzwonil swistak i zapytal za co lubi pani alpejskie mleczko, lyzka odpowiedziala: niemozliwe. Wszyscy zyli dlugo i szczesliwie a krowa uznala, ze: ¦WISTAK TO DO CIEBIE. Kurcze, pomyslal spider-man i odlecial jedzac nowe belvita.
#19
Wtedy przyszedl Jackson i zamknal ten topic......ehhh marzenie.
#20
Jol nyga mada faka - rzekl Jackson w rytm grenlandzkiego hip-hopu
Wesoły świr


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości