Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.33 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piszemy opowiadanie o Spider-Manie
#21
I wszystko dobrze sie skonczylo , oprócz tego ze nikt nie zamknal tego topicu :P
#22
Dalszy ciag tej ekscytujacej historii po przerwie :lol: ...
#23
Powrócilem do swojego panstwa i spodziwalem sie goracego przywitania. Niestety w moim kraju toczyla sie wojna.....Nic juz nie bylo takie same , nawet ja. Cierpienie , moge to powstrzymac JAAAAA!!!
Chcesz zeby ksiaze uratowal swój kraj? A wiec uzyj nowego Cifa i sprawdź czy wygrales!! Kup go teraz!!

Koniec Reklamy
#24
CZy byles juz w kiosku? Juz teraz gratis w Sidi-akszen komiks: Spektakular Spajder-men. LAL, LOL, JOL, OH

Koniec reklamy
#25
Co by bylo gdyby nie wynaleźono papieru... Przyszlosc zostawmy historykom a przyszlosc specjalista od przyszlosci, ING Nacjonalen Nederlanden Bank Polski... U nas najlepiej!

Koniec reklamy
#26
Dzisiaj o 25 specialna emisja serialu z wadszym ulubionym torbaczem eukaliptusorzercom !
-Eukaliptusorzerca ?- Wykrzyczal wyzej wpsomniany, wskazujac na sowje jadra.- To mi zezryj !

Narabany Mis Koala the Movie dzis o 25 !
Koniec reklamy.
#27
Koniec przerwy

(rozpoczecie) Ram pam pam - Moda na Spideya - odcinek 5555 paaaa pam.

Peter wszedl do pokoju gdzie czekala juz na niego Gwen. Podeszla do niego i uderzyla go policzek krzyczac:
-Jak mogles zdradzac mnie przez ten caly czas... Ta cala MJ... Kochasz ja bardziej ode mnie?...
#28
-Zdradzalas mnie z goblinem........ I ty mnie uderzasz w policzek? Nie Gwen teraz przygotuj sie na....
-Wata cukrowa! TANIO! Wata Cukrowa!
#29
- Wata? Wata cukrować- zapytal zasadniczo Peter- kto to powiedzial?
- Ja...
Byl to glos Octopusa.
- Ja... ja sprzedaje wate cukrowa... to ponizajace, ale dzieki moim mechanicznym ramionom moge obsluzyc wiecej klientow na raz..
- Bravo!
- Wate prosze!
Niespodizewanie klientem byl....
#30
Venom
Kupil dwie sztuki i powiedzial:
-Dobra Octopus znizka o 60 groszy
- No co ty odkad spidey mnie pokonal musze miec troche kasy na zycie
-Prosze
-NO DOBRA SPRZEDAM CI ZA 1,40
-O.k
Venom nieslychanie szybko zjadl wate i uciekl.
Nagle Peter spojrzal na droge a tam idzie Mary Jane i mówi
-Peter znowu kochasz Gwen?
-Mary nie przy ludziach!
-O.k
Nagle z Mery Jane wyszedl Cameleon...
Rafcios rządzi Kumalski ? xD
#31
Po chwili Cameleon zmienil sie w Gwen....
#32
i zdenerwowal petera , który....
#33
...stwierdzil, ze takze chetnie zjadlby troche waty cukrowej. Predziutko poszedl szukac Osctopusa który gdzies zniknal razem z wata...
"You're good... but me, I'm magic"
#34
Peter znalazl Octopusa, ale zostawil kase w domu.....
#35
Doktor stal z rozstawionymi mackami, w kazdej z nich mial po piecio "dolarowce". Spider pomyslal, ze teraz kase zabierze Oktopusowi, bo i tak kradziona, a potem zwruci to co wydal na wate. Kiedy juz mial sie rzucic na doktorka...
"IF YOU ARE MY FATHER, CARNAGE...WHO'S MY MOTHER"-Toxin
#36
Sory zwróci :P :P :P :P
"IF YOU ARE MY FATHER, CARNAGE...WHO'S MY MOTHER"-Toxin
#37
...Spidey poczul dziwny ból w brzuchu. Ból coraz bardziej sie nasilal az w koncu HLAST! Z brzucha wyszedl obcy. W tym momencie w poblizu pojawila sie Ripley...

deadpool92 - a edytowac postów nie umiesz...? <_<
#38
Kobieta przechodzila wlasnie obok niech, poniewaz tez jej sie zachcialo waty i biegla do stoiska. Zaczela krzyczec:
-Chce mi sie waty! kocham wate!
Gdy spider-man to uslyszal, pomyslal, ze sa dla siebie stworzenie. On i pogromczyni obcych...Mimo tego, ze mial rozwarty brzuch...
"IF YOU ARE MY FATHER, CARNAGE...WHO'S MY MOTHER"-Toxin
#39
nadal czul milosc do mary jane i .....
#40
.... gwen, felicji, cioci may no i naturalnie do...


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości