Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.27 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dr House

Zapraszam fanów do nowego i mam nadzieje cieszęcego się popularności? tematu :)Teraz odpowiem na twe pytanie ma?lany bo nie chciałem tam ''offtopił'' ;) Fina? bardzo pozytywnie mnie zadziwię, poza tym przyznam się że płakaćem w pewnych momentach jak nigdy dot?d, sam się zdziwięem swą emocjonalności? :)
''Nie wszystkie prawdziwe rzeczy muszą się wydarzyć. Opowieści i sny to zwiewne prawdy, które przetrwają, gdy fakty zmienią się w pył i proch.''
Odpowiedz
No ja szczerze przyznam że też płakaćem w niektórych momentach. Ten sezon bardzo pozytywnie mnie zaskoczyć. Z odcinka na odcinek zauważyłem tendencj? zwy?kową jeżeli chodzi o jakoś? odcinków;)
A teraz pytanie do Ciebie:) Ko?cówka odcinka Help Me to według Ciebie prawda czy tylko zwykłe halucynacje?;)
Odpowiedz
Według mnie to prawda co sugeruj? słowa Housa i Cuddy pewnie pamiętasz, bo nie chce spojlerować :)A sezon 6 miło mnie zaskoczyć najpierw odcinkiem Broken teraz wielkim fina?em :DRewelka. Choć w po?owie sezonu minimalnie zaczyna?o wia? nud? to jednak dwa ostatnie odcinki mi to w zupełności wynagrodziśy :)Ale jeśli znów mi wymyśl?, że to halucynacje były (w co wątpię) to troszk? się na twórców obrać? zbyt wiele taki zwrotów nigdy na dobre nie wychodzi. Tylko wci?? mnie zastanawia jak pociągn? następny sezon, bo kontynuacja została już zapowiedziana :DAle dla mnie to i tak byłoby idealne zakończenie serialu jako kompletnej cało?ci.
''Nie wszystkie prawdziwe rzeczy muszą się wydarzyć. Opowieści i sny to zwiewne prawdy, które przetrwają, gdy fakty zmienią się w pył i proch.''
Odpowiedz
Pamiętam, tylko że twórcy serialu zawsze mogę zrobić coś w stylu Prison Break (gdzie Sara głową straciła:P)
Jeżeli o odcinki które wia?y nud? chodzi to w tym sezonie był taki jeden dla mnie;)
Odpowiedz
O nudzie wspomniałem gdyż nie chciałem zbytnio gloryfikować tego sezonu, miał lepsze i słabsze momenty jednak mimo wszystko więcej pozytywu. A ostatni odcinek był rewelacyjnie nakr?cony za pomoc? tej lustrzanki niespotykana g??bia obrazu i ta mroczna poświata zwłaszcza ostatniej sceny miód na serce po prostu, a za gr? aktorsk? Lorie w tym roku po prostu musi dostał Globa :DPóki co tak w skali wszystkich sezonów to chyba właśnie 5 uważam za najsłabszy z trzy-cztery odcinki były bardzo słabe jednak reszta wci?? rewelacyjna. Ostatnio byłem nawet w Multikinie na maratonie 5 sezonu było Bosko pił? godzinek w kinie i to na Housie :DNic tylko czekać na sezon 6 w kinie i na dvd:)
Odpowiedz
Niby masz racj? z tym idealnym zakończeniem ale nie wyobraćam sobie życia bez dalszych sezonów:DCo to gry aktorskiej Hugh Lauriego to znowu zgadzam się z Tob? w 100%. Ale nie tylko on tam zas?uguje na nagrody:)Taki maratonik to fajna sprawa. Jak coś takiego wyczaj? w Krk to pewnie się wybior? bo House'a nigdy za wiele:P
Odpowiedz
No tak, również się zgodzę co do aktorstwa, ale i tak pan Lori to dla mnie mistrz, zdecydowanie jednak się tam wyróżnia?, poza tym świetn? gr? pochwali? się może także pan odgrywający dr Nolana (nie pamiętam nazwiska aktora). A co sądzisz o w?tku ''Trzynastki'' w zakończeniu ?
Odpowiedz
Jeżeli o 13 chodzi to jako postać bardzo ją lubię. A co do w?tku to spodziewałem się że kiedyś do tego dojdzie. Chciałem napisał coś więcej ale musz? uważał na słowa żeby nie zdradziś odcinka;)
Podoba mi się też bardzo że z odcinka na odcinek House staje się bardziej humanitarny co było także pokazane w finale 6 serii.
W?tek House'a i dziewczyny uwięzionej pod gruzami (jeden z momentów gdzie coś wpadło mi do oka:P).
Odpowiedz
Nie jestem jakimś House'o maniakiem, ale czasem lubie poogląda? sobie przygody doktorka, głównie ze względu na wręcz doskonale przypasowany do moich gustów czarny humor. Jak dla mnie serial godny polecenia.

"The Monsters are always with us. But thats okay, because there will always be good guys too.. and in the end, when all's said and done... good guys always win."- The Spider-Man
Odpowiedz
To może dzisiaj pobawimy się w domys?y co i jak w 7 sezonie tak na dobry początek żeby rozrusza? temat, może każdy również wypiszę swój ranking ulubionych odcinków :)Ja zacznę:
1-Help me 06x22
2-Baggage 06x21
3-House's Head 04x15
4-Wilson Heart 04x16
5-Three Stories 01x21
6-Broken 06x01,02
7-Both Sides Now 05x24
8-Under My Skin 05x23
9-House vs. God 02x19
10-Alone 04x01

To moje zestawienie czekam na wasze typy :)
Odpowiedz
W rankingu uwzględni?em tylko 6 i 5 sezon ponieważ pamięć nie pozwala mi na cofni?cie się myślami aż tak daleko:P
A więc mój ranking wygląda tak :
1. 6x21 Help Me
2. 6x16 Lockdown ( odcinek podczas oglądania którego śmiałem się bez przerwy:P)
3. 6x01 Broken
4. 5x22 House Divided ( odcinek z wieczorem kawalerskim:P)
5. 6x20 Baggage
6. 5x24 Both Sides

Jak sobie coś przypomn? to dopisze:D

Jeżeli miałbym zabawił się w jasnowidza to uważam że w sezonie 7 Taub rozstanie się z ?on? ;)

A teraz coś zupełnie z innej beczki:P
Dlaczego Kutner popełnił samobójstwo? Było to wyja?nione czy pozostawili to bez odpowiedziś
Odpowiedz
Niestety nie wyja?nili tego w ?aden sposób, myśla?em że rozwin? ten wątek w 6 sezonie jednak nie wspomnieli nawet o tym a szkoda bo to ciekawa historia, w końcu to był jeden z motorów szale?stwa Housa, świetnie to było przedstawione i to jak siedzia? u niego w mieszkaniu, świetnie zagrane.
Odpowiedz
A już myśla?em że przeoczy?em wyja?nienie tej sprawy.
Czemu nie bawisz się w gr? któr? sam wymyśliće??:PJestem ciekawy co według Ciebie wydarzy się w sezonie nr. 7;)
Odpowiedz
Jak to nie wyja?nione ? Kutner czuł się wyobcowany przez swoje pochodzenie i nie podobało mu się udawanie kogoś innego;)
Odpowiedz
' napisał(a):Czemu nie bawisz się w gr? któr? sam wymyśliće??:PJestem ciekawy co według Ciebie wydarzy się w sezonie nr. 7;)

Hmm no dobrze więc nie pobawił się w domyślanie, ale może zaproponuje co chciałbym ujrze? ;)
-Mi?osn? scenk? Housa i Cuddy, fajnie by było jakby 7 kontynuowali bezpośrednio scen? w której zakończyli;
-Podwójna randka (House+Cuddy, Wilson+Sam) napewno byłoby to ciekawe:D
-Troszk? podbudować Formana, bo troszk? go zaniedbali,a naprawdę lubię ta postać, ponieważ stanowi niejako kontrast do Housa.
-Mniej Tauba, ostatnio strasznie mnie irytować, choć niektóre wątki były ciekawe.
-więcej scenek w przychodni (w 6 sezonie kompletnie z tego zrezygnowano:()
I to tyle jak coś wymyśl? to dopiszęB)
' napisał(a):Jak to nie wyja?nione ? Kutner czuł się wyobcowany przez swoje pochodzenie i nie podobało mu się udawanie kogoś innego;)

Niby napomkni?to o jego pochodzeniu, ale ja nie jestem przekonany i tak jak House myśl? że go zamordowano, jako obron? dodam także wątek z poprzedniego odcinka w którym to Kutner przeprasza swojego znajomka ze szkoły za to że go gnoi? więc raczej nie miał ze sob? problemów. Ale sądzę, że to lepiej iż już tego nie wyja?niali jakaś tajemnica musi był:)
Odpowiedz
O tym serialu mogę powiedzieć jedno : absolutnie nie znosz? !! ... na moje nieszczęście jestem od czasu do czasu przymuszany przez moją Pani? do oglądania<_<Ca?e szczęście że ten cały doktorek to postać fikcyjna, bo gdybym trafi? na takiego w realu ... no to to doktorek sam potrzebować by leczenia ... na szcz?kowym:)
Odpowiedz
PrimoHombre, w niejednym odcinku pacjenci reagowali podobnie jak Ty i Housowi dostało się po g?bie ( i nie tylko):P
Co do Twoim pomysłów Morpheus to przyznam że są bardzo ciekawe (zwłaszcza ten z przychodni?:P) Nie podoba mi się tylko pomysł podwójnej randki. Po pierwsze to nie w stylu House'a a po drugie nie za bardzo przepadam za Sam:P
Odpowiedz
Sam również nie przepadam za Sam (ciekawe powtórzenie) jest tak ''z?a'' nie lubię jej, poza tym aktorka wcielająca się w niż nie gra jakoś powalająco, więc to mnie dodatkowo odstr?cza jednak swój pomysł podtrzymuje ponieważ mogęaby to był bardzo zabawna/kr?pująca sytuacja:)
Odpowiedz
Dawno nikt siN nie odzywaN wiec...:)Niedawno dowiedziaeem siN kiedy rozpoczynajN siN zdjecia do 7 sezonu :)Wedeug tego co zamieeciN Omar Epps na swoim Twitterze, to krecenie siódmego sezonu rozpocznie siN 14 czerwca. Chyba ewietna wiadomoe, a do premiery pierwszego odcinka zostaeo ''jedyne'':(103 dni i 7 godzin. Wedeug juN potwierdzonych informacji premiera 7 sezonu bedzie godzinna, tak jak w przypadku poprzednika.
Odpowiedz
Dzięki Morpheus W końcu jakaś dobra wiadomoś?;)Już się doczekać nie mogę;)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości