Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.27 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dr House
Jak mogęe? nie zapamięta? takiej sceny:POna była najlepsza w cały odcinku:DA sam odcinek uwielbiam za nieliniowo?? i odej?cie od schematu serialu, to był spory podmuch świećo?ci, a poza tym mogli?my bardziej pozna? natur? Housa:)
''Nie wszystkie prawdziwe rzeczy muszą się wydarzyć. Opowieści i sny to zwiewne prawdy, które przetrwają, gdy fakty zmienią się w pył i proch.''
Odpowiedz
Zawstydziśe? mnie:D
Na moje usprawiedliwienie dodam, że oglądałem to już dośc dawno temu;)
Odpowiedz
Mam prawdziwą bombą dla fanów Cuddy i Housa:DMi?e podsumowanie i na końcu scenka z nadchodzącego sezonu:)Tylko dla zaznajomionych z sezonem 6:)
http://www.youtube.com/watch?v=CLgDCJX-DNc...player_embedded
''Nie wszystkie prawdziwe rzeczy muszą się wydarzyć. Opowieści i sny to zwiewne prawdy, które przetrwają, gdy fakty zmienią się w pył i proch.''
Odpowiedz
Suuuperrr;)Strasznie mi się podoba to promo:DDzięki za linka;)
Odpowiedz
Jeszcze jedno tym razem ze szczegółami:)Wiele nowych scen:)Oczywiście ostrzegam o spojlerach tak tradycyjnie:)http://www.youtube.com/watch?v=TV2c4MTFLWE...player_embedded
Odpowiedz
Wow! Morpheus to pierwsze po prostu świetne, dzięki bracie!
Co do drugiego to nie obejrzałem bo... się boje... zbyt duże spoilery mnie odstraszaj?...:D.
Odpowiedz
Ja w końcu skończy?em 3 sezon . Chcę teraz podję? się trudnego zadania . Do końca tygodnia obejrzeć cały 4 i 5 sezon .
Przy okazji . Odcinek pt. ,,Alone" był kapitalny ,
Wielkiej mocy towarzyszy wielka odpowiedzialność (Ben Parker) Sprzedam Destroyer (Marvel Kolekcja Figurek)  Info na PRIV
Odpowiedz
Plakat zapowiadający wyczekiwany sezon 7 do którego tak na marginesie zostały już tylko 24 dniB)Natomiast Ci którzy nie chcieli szperać w internecie w poszukiwaniu 6 sezonu, będą mogli go ujrze? na TVP 2 już 9 września ja tam też sobie nie odmówił:D

Jeszcze jedno tak w ramach urozmaicenia może niech każdy zapoda jakieś swoje ulubione cytaty z serialu, ja napiszę później bo już nie chce tyle rzeczy w jednym poście umieszcza?:)

Odpowiedz
Ja obejrzałem 6 sezon raz w necie, teraz sobie oglądam, żeby poprzypomina? co nie co, no i w tv też sobie nie odpuszcz?.

A co do cytatów to:

"Everybody lies.":D

"Truth begins in lies. Think about it."
Odpowiedz
Ja właśnie oglądam 5 sezon . A jeśli chodzi o cytaty :

,,Everybody Lies"

Wilson: (over a microphone) House, this is God.
House: Look, I’m a little busy right now. Not supposed to talk during these things. Got time on Thursday?
Wilson: Let me check. Oh, I got a plague! How about Friday?
House: I’ll have to check with Cameron.
Wilson: Oh, that…she always wants to know why bad things happen. Like I’m going to come up with a new answer this time.
Cuddy: House!
House: Quick, God! Smite the evil witch!
Wielkiej mocy towarzyszy wielka odpowiedzialność (Ben Parker) Sprzedam Destroyer (Marvel Kolekcja Figurek)  Info na PRIV
Odpowiedz
Z cytatów które przychodzą mi teraz do głowy to na pewno:
Everybody Lies
a także
Za?atw czarnego, ja dziewczynę, a kangur się wystraszy i zwieje. :D
Odpowiedz
To teraz ja:)''Humanity is Overratet''

''Wszyscy jesteśmy ?a?o?ni, to nas czyni interesującymi.''

Dr Cuddy: Nie przepisujesz lekarstw na podstawie domysłów. Przynajmniej nie powinni?my tego robić od czasów Tuskeegee i Mengele.
Dr House: Przyrównujesz mnie do nazisty? (Z zachwytem): Fajnie...

House: Chcesz przelecie? Cuddy?
Wilson: Frytki?
House: Zabraće? ją do teatru. Tak się robi tylko po to...
Wilson: Tylko ty tak robisz. To twoja teoria.
House: To dlaczego ją zabraće??
Wilson: To przyjaciółka.
House: Ze szpark?.
Wilson: Mo?na się przyjaźnią z osobą przeciwnej p?ci.
House: Blu?nierstwo! Ona nie jest p?ci przeciwnej. To inny gatunek. Administrator. Po wszystkim odgryzie ci głow?.
Wilson: Tak spa?em z nią.
House: Serio?
Wilson: Nie.
House: Spa?e?.
Wilson: Tak.
House: Serio?
Wilson: Nie. Odbija ci.
Kocham ich przekomarzanki:D

''To małe macni?cie dla człowieka ale wieki ty?ek dla ludzkońci'':D

''Siema, jestem dr House. Od jak dawna jesteś psychopatk??'':D

''Wiesz, jaka jest różnica pomiędzy moim i jej IQ? 91 punktów. Bli?ej jej w tym sensie do gibona niż do mnie. Uprawianie z niż seksu byłoby jak zoofilia.''

Dobra starczy bo zaraz scenariusze całych odcinków zacznę wypisywa?:D

No dobrze jeszcze tylko jeden:D

Dr Foreman: Nie widzicie niczego dziwnego w przestrzeni p?ynowej?
Dr House: O Bo?e. To Maryja Dziewica!
Odpowiedz
No fajne cytaty ale szczególnie podoba mi się ten z zoofili?:D

Czyta? ktoś może książk? House i filozofia wszyscy k?ami??
Odpowiedz
Faktycznie . A nawięzując do rozmów Wilsona i House'a , uwielbiam klasyczny Grega .
,,Będziesz to jad? ? " Uwielbiam ich przekomarzanki .
Odpowiedz
Kusi mnie żeby zakupił tą książk?, ale nie wiem czy warto, natomiast czytałem książk? Pana Laurie ''Sprzedawca Broni'', jak ktoś czytał to jak się podobała ?:)Mi bardzo zwa?ywszy na specyficzny humor:)

Przypomnia? mi się jeszcze jeden fajny cytat:DHouse do Formana ''Zapisaćem to na czarno, zawsze jestem poważny gdy używam czarnego'':D

A tak w ogóle to jak wam się podoba plakat/zapowied? ? House fajnie wygląda taki uśmiechni?ty:)
Odpowiedz
Plakacik bardzo ciekawy;)Co do książki pobraćem ją z : http://rapidshare.com/files/355958609/Hauslozofia.pdf
Jak znajdzie się czas przeczytam:D
Odpowiedz
To fajnie, poczekam aż skończysz i ocenisz:)Bo na kompie nie lubię czytał:)A tak do tematu podobno mają zamiar przemianować tytuł premierowego odcinka z "Thunder Roadtrip" na bardzo wymowne "Now What" drugi tytuł moim zdaniem będzie idealnie pasować do przypuszczalnej tonacji odcinka.
Odpowiedz
Dla mnie tytuł jest nieważny, może go nawet nie był:PByle by odcinek był spoko
Odpowiedz
2 sprawy . Po?owa 6 sezonu z głowy . Przy okazji . Okazuje się że mam bardzo wiele wspólnego z jedn? postacią . Chodzi o Alviego . Na szcz?scie są jeszcze tacy ludzie jak ja .

2 sprawa . Oto moja nowa praca .
Odpowiedz
10 promo 7 sezonu (krótka scenka):
http://www.youtube.com/watch?v=_h1BVZzZ2yQ...player_embedded

I mam jeszcze jedn? wiadomoś? jeśli ktoś jeszcze nie czytał Hugh Laurie po raz kolejny nie otrzymał nagrody Emmy, dla mnie jego wkład w 6 sezon był rewelacyjny naprawdę świetnie zagrał i wydobył cały dramatyzm z postaci mimo to dla ''?yri'' było za mało widocznie, choć dla mnie i tak pozostanie numerem jeden czy z nagrod? czy bez:)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości